Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Punisher (filmy i serial)

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:54:27

Rado

No i Johnny, nie widziałeś jak sobie Frank nos nastawia heh...

Johnny Napalm

#196
CytatA nie mówi?em  Trzeba tylko nastawi? si? na film z przymru?eniem oka i doceni? jatk?, która odbywa si? na ekranie.
?wi?te s?owa... mia?e? 100% racji, wszystko zale?y od nastawienia. Ja nie chcia?em ogl?da? melodramatu o rodzinnej tragedii Franka, tylko akcje - rodem z komiksów, no i nie zawiod?em si?.
CytatI tu czas te? jest jego zalet? bo o ile dobrze pami?tam to by? w miar? krótki... chyba, ?e przewija?em do najlepszych momentów  ale i tych by?o sporo je?li Stevenson by? na ekranie. W roli Franka by? najlepszy ze wszystkich aktorów do tej pory, bez dwóch zda?.
Te? mi si? wydaj?, ?e nie trwa? on d?ugo, a mo?e po prostu przy skali takiej jatki na ekranie, czas po prostu szybko p?yn??? Co do Franka... tak, Stevenson pobi? wszystkich - i farbowanego Lungrena - chocia? ten zagra? w lepszym filmie pod wzgl?dem scenariusza, oraz Thomasa Jane'a - sorry, ale on nigdy nie b?dzie Punisherem, ma zbyt g?adk? twarz.

CytatA skoro tak dobrze znasz si? na komiksach, to czy brat Jigsaw, w komiksach te? jest tak denerwuj?cy? Bo na boga chcia?em wbija? gwo?dzie jego g?ow? - cho? du?a w tym "zas?uga" aktora.
A? tak dobrze na komiksach si? nie wyznaj?. Musz? przyzna?, ?e je?li mnie pami?? nie myli, to w ?adnym przeczytanym przeze mnie Punisherze, ani Spider-manie -bo tam te? czasami Jigsaw mia? go?cinne wyst?py, nie natkn??em si? na brata Pi?knisia. To chyba fabularny wymys? twórców filmu. Jigsaw to pokr?cony typek, wi?c mo?e tylko kogo? nazywa? bratem. Zawsze mia? on zadziwiaj?c? ?atwo?? nawi?zywania nowych kontaktów w ?wiecie przest?pczym. Potrafi? wbi? si? do praktycznie ka?dego gangu, pewnie z tego powodu, ?e mia? niez?e gadane. Pami?tam jak w komiksie, gdy siedzia? w wi?zieniu z Punisherem, nie do??czy? on ani do Bractwa Aryjczyków, ani Latynosów, tylko do Nubijczyków. Chyba wsz?dzie by go przyj?li... z jego reputacj?.

CytatNo i Johnny, nie widzia?e? jak sobie Frank nos nastawia heh...
Trach!!! w systemie Dolby Surround?
No szkoda, chcia?bym to rzeczywi?cie zobaczy?.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

#197
Thomas Jane powrócił jako Punisher w krótkometrażowym filmie pokazanym na Comic-Conie - http://www.punisher.batcave.098.pl/index.php?subaction=showfull&id=1342362086&archive=&start_from=&ucat=1&

Teraz pozostaje mieć nadzieje, że będzie można ten filmik gdzieś obejrzeć.

Już filmik dostępny online - http://www.youtube.com/watch?v=bWpK0wsnitc&feature=player_embedded#!
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Stevenson pobi? wszystkich - i farbowanego Lungrena - chocia? ten zagra? w lepszym filmie pod wzgl?dem scenariusza, oraz Thomasa Jane'a - sorry, ale on nigdy nie b?dzie Punisherem, ma zbyt g?adk? twarz.

Powy?ej podaj? jeszcze raz swoje zdanie i chyba go ju? nie zmieni?.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Ten filmik pobił wszystkie pełnometrażowe Punishery. Bardziej krwawy od tego z 2004 roku, lepszy scenariuszowo od tego z roku 2008, i jeszcze muzyka z TDK. Dla mnie bomba. :o

XIII

Ja bym tego filmiku nie rozpatrywał jako produkcji o Punisherze. Bluzka z czaszką na końcu nie świadczy o tym że głównym bohater jest Punisherem , była to raczej easter egg nawiązujący do wcześniejszej roli Jane`a.

LelekPL

Cytat: XIII w 17 Lipiec  2012, 13:29:11
Ja bym tego filmiku nie rozpatrywa? jako produkcji o Punisherze. Bluzka z czaszk? na ko?cu nie ?wiadczy o tym ?e g?ównym bohater jest Punisherem , by?a to raczej easter egg nawi?zuj?cy do wcze?niejszej roli Jane`a.

No to wyja?nienie Jane'a by ci si? nie spodoba?o, bo to w?a?nie jest jego "list mi?osny do Punishera" :P

Mr.G

Bardzo fajny filmik, Jane jako Stevenson... Oto dlaczego powinien powstać serial o Punisherze i to właśnie w takim klimacie. W filmie takie akcje by nie uszły, w końcu ukazywanie kolejnych dni karania ludzi na brudnych ulicach NY okazałyby się dłużyzną, ale w serialu? W serialu byłoby jak najbardziej ok!

Kwiatek

Moim zdaniem było to dobre zagranie Jane`a, Disney jak pamiętam odzyskał prawa do Punishera. Więc aktor przypomniał że grał Franka , fanom i zwykłym widzom się podobał sie krótki filmik . Więc jesli wytwórnia sie zdecyduje na film lub serial pewnie weżnie pod uwage jego kandytature.
A w sprawie serialu choć nie pamiętam żródła bo było to dawno i nie wiem czy było wiarygodne to póki co wstrzymano prace nad serialem.

Rado

Filmik rewelacja. "Dirty Laundry" to dobry tytuł. Występ Rona Perlmana mnie ucieszył, ale tyle zmarnowanego J. D. już nie, heh.

Q

Animowany fanfilm oparty na historii  "Do Not Fall In New York City"
DO NOT FALL IN NEW YORK CITY (the animated film) on Vimeo
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Złe wieści dla tych, którym spodobał wam się teaser fanfilmu "The Dead Can't Be Distracted".

Twórca fanfilmu Mike Pecci otrzymał od Marvela list z prośbą o zaprzestanie i zaniechanie produkcji.  Powodem mamy być fakt, że jakoby konsumenci byli wprowadzani w błąd, że jest to oficjalna produkcja Marvela, albo przez niego sponsorowana lub też na licencji.


http://mikepecci.com/tdcbd01
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Punisher dostanie swój serial od Neflix. W roli Franka Castle'a wyst?pi Jon Bernthal.  Za serial odpowiada? b?dzie  Steve Lightfoot ("Hannibal", "Casualty").

Jest te? szansa, ?e posta? Punishera pojawi si? równie? w "The Defenders".

http://www.ew.com/article/2016/04/29/punisher-marvel-netflix?xid=entertainment-weekly_socialflow_twitter
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Ten filmik z Janem jest kozacki!! W sumie Thomas to ciągle mój ulubiony Punisher! Cholera, szkodaże nie zrobili następnej części. Co do serialu to świetna wiadomość! Jeszcze trochę Jona, a będzie najlepszy w tej roli!

Juby

2 tygodnie temu skończyłem serial. Jest nieźle, są świetne momenty i spory potencjał. Pełna recenzja tutaj:
http://juby.blox.pl/2018/06/The-Punisher-Sezon-1.html

:)