Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Huntersky

A ja polską piłkę nożną mam w dupie. Wolę pooglądać siatkarzy i Kubikę :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Leon Kennedy

A ja nie, przynajmniej jesli idzie o reprezentacje i jestem bardzo szczesliwy, ze w koncu pozegnali Leo, bo on juz nic wiecej dla nas nie mógl zrobic...

Huntersky

Mamy po prostu słabych piłkarzy (może poza paroma wyjątkami). Najlepszy trener tego nie zmieni. :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Funky

Nie tylko mamy byle jakich piłkarzy ale przedewszystkim Polską piłką rządzą nieudacznicy. Co zmieniło odejście Listkiewicza? NIC W związku pozostali jego ludzie a ten postkomuszek i alkoholik Lato niczym się od niego nie różni. Do tego ta banda chce zniszczyć ruch kibicowski który mamy jeden z najlepszych w Europie. Jedynie kibicami możemy się pochwalić. A pod tym względem przebijamy np Premiership, wystarczy spojrzeć jak wyglądają dajmy na to derby Krakowa a derby Londynu między Chelsea a Arsenalem. W Polsce mamy oprawy, race, flagi. W Anglii dzisiaj jest to nie do pomyślenia. Tam piłka to ohydna komercja i kibice są jedynie potrzebni do napełniania klubowej kasy.

Altair

Leo mi zwisa,natomiast obawiam się o niektórych zawodników,mianowicie o Smolarka,R.Lewandowskiego,Obraniaca i Guerreiro.Mam nadzieję,że zostaną w reprezentacji. 
Posted on: 12 Wrzesień  2009, 22:45:55

 Apropos,chłopaki kupiłem ostatnio nowe korki,może ktoś z Was je miał,więc mile widziane komentarze ;)


Leon Kennedy

Huntersky fak faktem nie mamy rewelacyjnych piłkarzy, ale jeśli dobrrze ich nastawić do walki i wybrać tych, którzy aktualnie są w w najlepszej formie, to taką Irlandię płn powinniśmy rozjechać, a nie ledwo zremisować... Nie mówiać już o ostatniej kompromitacji.... Ale tak to jest jak się patrzy przez pryzmat sentymentu, a nie formy.

Hunter

No a ja ćwiczę karate kyokushin. Uważam to za piękną sztukę walki. Choć to sztuka to do wyczynów sportowych można zaliczyć. No jeszcze czasem lubię pograć w kosza. Ale żeby oglądać jakiś mecz w TV to nie. Jedyne co oglądam to na EuroSporcie K1 w FightClubie (taki program na ES)

Mihcim

Ja tez Hunter
Narazie mam bialy pas i wlasnie wrocilem z drugiego treningu : )

Leon Kennedy

Kolejna kompromitacja PZPN. Trener tymczasowy jest nam tak potrzebny jak polowa balwanow w zarzadzie. Ciekawe jak pilkarze podejda do ostaniego meczu jesli z Czechami przegramy... A wtedy juz bedzie wiadomo, ze Majewski jest na wylocie. A Smuda przeciez powiedzial, ze reprezentacji nie odmowi. Kasperczak tez pewnie by sie skusil, a ze ci dwaj panowie sa o sto razy lepsi niz Majewski kazdy wie.

Hunter

Mihcim ja dopiero mam 9kyu, ćwiczę 5 miesiąc. Powodzenia

Voorhees

Jeszcze trochę, i nastąpi walka stulecia, Andrzej Gołota versus Tomasz Adamek. Czekam z niecierpliwością, zwłaszcza jak zobaczyłem minę Gołoty.

Leon Kennedy

Golota pokonany... Mozna to bylo smialo przewidziec. Andrzejowi bardzo brakuje szybkosci i to juz chyba bedzie jego koniec. Chodz slychac pogloski o jeszcze jednej walce... A Adamek ma droge otwarta do wielkich sukcesow w wadze ciezkiej.

LelekPL

Otwartą drogę do sukcesów? Jak doszedłeś do takich wniosków? Z takim ciosem kariery mu niestety nie wróżę w ciężkiej. Gołota to już nie to co kiedyś, był otyły, wolny i stary, a jednak po takiej ilości ciosów wyglądał bardzo dobrze - nie licząc paru otarć, które wywołały krwawienie (z resztą Andrzej zawsze mocno krwawił na ringu). Śmiem twierdzić, że walka została przerwana tylko dlatego, że nie była sprawiedliwa z racji przewagi Adamka, ale gdyby Gołota miał być liczony to wątpię, żeby miał nie wstać przez 10 sekund.
Jednak kiedy Adamkowi przyjdzie walczyć z bokserem nad którym nie będzie miał tak znaczącej przewagi szybkości, śmiem twierdzić, że będzie nieciekawie. Jedyne szczęście jest takie, że na chwilę obecną waga ciężka jest chyba najsłabiej reprezentowaną kategorią na świecie. Od blisko 10 lat nie było wybitnego boksera w tej kategorii (ostatni bardzo dobry to Lewis, wybitny - Tyson). Także tu Adamek moze szukać szczęście jeśli chodzi o kilka przyszłych walk, jednak nawet na takiego Kliczka to co prezentuje Adamek to będzie STANOWCZO za mało. Słyszałem też o możliwości pojedynku z Tuą... no cóż - też nie najlepszy pomysł. Tua może też demon szybkości nie jest, ale jest na pewno żywszy niż Andrzej i jest w świetnej formie. Obawiam się, że kombinacja z kontry mogła by poważnie uszkodzić Adamka.

Leon Kennedy

Ok, ok. Trochę przesadziłem z tą otwartością. Jednak jestem zdania, że Adamek trochę tam poszaleję ;). Co de fakto pasa mistrzowskiego raczej mu nie wróżę, ale czołówka lub jej bardzo bliskie zaplecze jest jak najbardziej realne ;). Co do Andrzeja... Zawsze go ceniłem i lubiłem nawet gdy się kompromitował, ale teraz to już chyba powinien sobie powiedzieć pas, ale jak będą go namawiać to kto wie... ;)

Mihcim

Kasa leon kasa : )
Kiedy jej zabraknie to każdy emerytowany bokser by walke odbył ; )