Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman i tworczosc jego fanow

Zaczęty przez Leon Kennedy, 22 Luty 2008, 12:01:06

Johnny Napalm

Raczej nie, chociaż kto wie co tam Nolanowi w głowie piszczy? Ale rzeczywiście, taka scenka, bardzo epicka, pasuje bardziej do Burtona + do tego jakiś chory śmieszek w tle. To jego klimaty.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Nie wiem czy widzieliście już ten świetny fan art  :). Rozwalił mnie Manbat, siedzący na strychu z zepsutym telewizorem.

http://i.imgur.com/9zvQx.jpg

Rado


Corso

Zajebiste, wiesz może gdzie te graffiti namalowano!?
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

Mistrzunio normalnie.  :) Ma w sobie co? z Bisley'a. Tak dobre realistyczne graffiti widzia?em tylko ko?o siebie na stadionie Skry w Wa-wie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Cytatwiesz mo?e gdzie te graffiti namalowano!?

Niestety, brak danych.

CytatMa w sobie co? z Bisley'a.

By? mo?e jest to nawet jaki? obrys z Bisleya, te charakterystyczne przerysowane mi??nie, te? mi si? z nim kojarz?.

Rado

Kolejne graffiti, uboższe w kolorach od poprzedniego, ale i tak lepsze.


franek

Fajne, ale dla mnie poprzednie lepsze.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Dobre, ale faktycznie to poprzednie jest nieco lepsze. Jednak daje mały punkt dla drugiego graffiti. Tutaj gościu dodatkowo się napracował, bo chyba użył szablonów. Samo wykonanie szablonu jest pracochłonne i bolą po tym łapy jak ktoś robi to taką metodą jak ja - wycinanie nożykiem w grubej tekturze.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Oba świetne ;D Chce takowe, a może i lepsze na swoim bloku :D

Corso

Cytat: Johnny Napalm w 24 Marzec  2012, 13:03:19
Dobre, ale faktycznie to poprzednie jest nieco lepsze. Jednak daje mały punkt dla drugiego graffiti. Tutaj gościu dodatkowo się napracował, bo chyba użył szablonów. Samo wykonanie szablonu jest pracochłonne i bolą po tym łapy jak ktoś robi to taką metodą jak ja - wycinanie nożykiem w grubej tekturze.

Jak masz przykładnicę i nóż do krojenia tektury, to kontuzji się nie nabawisz. ;) Samo graffiti równie dobre, efekt światła genialny.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Rado

Mam tu coś jeszcze. Minimalistyczne, ale bardzo klimatyczne, ze względu na te nietoperze.


Johnny Napalm

CytatJak masz przykładnicę i nóż do krojenia tektury, to kontuzji się nie nabawisz. ;)
Przykładnicę? Was ist das?
CytatMam tu coś jeszcze. Minimalistyczne, ale bardzo klimatyczne, ze względu na te nietoperze.
No, to jest wręcz genialne. Świetny pomysł, czasem ludzie zapominają, że najważniejsza jest idea a potem dopiero dobre wykonanie projektu.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Corso

"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Rado





Ostatnia batmanowska wieczerza i graffiti z Jokerem.