Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Kadaver

Walka Adamka z Głazkowem odwołana z powodu choroby polskiego boksera.

Jolly_Roger


Leon Kennedy

Ładniutka. A podczas ostatniego meczu Borussia - Schalke strzelec chyba pierwszego gola ( Amubameyang ), założył maskę Batmana, zaś Reus maskę Robina. Fajna forma cieszynki  ;)

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Kadaver

14 marca Mariusz Wach walczy z Gbengą Oloukunem.

Funky

Po 20 latach polska dru?yna wraca do LM, mimo ?e nie jestem fanem (L) to ciesze si? ?e zobaczymy w ''Czempions Lig'' zespó? z Ekstraklasy. Najbardziej licz? na kibiców którzy poka?? pi?kne piro bia?ym ko?nierzykom z Europy ;)

Johnny Napalm

Dżizas Krajst! Co to k... się dzieję w polskiej piłce kopanej?
Liga jest tak k...ewsko niby wyrownana, ale niestety wszyscy ciągną do niskiego poziomu. Czasem padną nawet ładne bramki, jednak to raczej dzieło przypadku. Na podwórku czasem też takie padają. Jednak ta liga to zwyczajna kopanina.
Żal to porównywać z np. ligą niemiecką, gdzie najsłabszy klub ma jakąś taktykę, formacje, a tu jest gra na przysłowiową pałę.
No, jestem obrzydzony poziomem ligi po ostatniej kolejce.
Tfu!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Ale za to kibiców mamy świetnych, na derbach Trójmiasta czy Krakowa jest więcej emocji niż na meczu ManUtd-Liverpool. U nas mamy oprawy i race a u nich grube miliony na transfery, i wolę oglądać dzieła sztuki ultrasów niż lepszy poziom gry ;)

Leon Kennedy

#548
Wczorajsze mecze w LM to czysty odjazd na koksie. Piękne bramki, zeroty akcji, dramaturgia, rzuty karne ! Jeśli utrzymają tempo strzelania bramek, to czeka nas jeszcze sporo emocji! Chodź w LM niema już raczej drużyn, którym kibicuję, to jednak same mecze mówią same za siebie. A tak ogólnie Forza,Roma i do finału LE.

Post Merge: 23 Luty  2017, 20:59:37

Jak to mawiają? Była Legia, niema Legii. Chodź starali się i nikomu wstydu nie przynieśli.

Johnny Napalm

Jak tam, Funky?
Jak przeżyłeś brak kwalifikacji do pucharów Lechii, a grę w niej twojej ;) miejscowej Arki?
Ale nie powiesz mi chyba, że jesteś rozczarowany ich zaangażowaniem – Arkowców. Przynajmniej Świniowcy zostawili kawał serca na boisku, czego nie można powiedzieć o mojej Legii czy na pewno Jagiellonii. Lech niestety na koniec meczu zdechł, a ogólnie nie było tak źle – szczególnie po tej swojej przedsezonowej wyprzedaży wypadli całkiem nieźle.

A teraz coś oczywistego. Po raz kolejny europejskie k... z UEFA dostały libertyńskich drgawek. Powodem był widok czegoś co w oczach każdego zdrowo myślącego człowieka nie powinno wzbudzać żadnych negatywnych emocji – przynajmniej względem osób, które tą oprawę stworzyły. Względem osób, których ta oprawa dotyczy (czyli NIEMIECKICH ZBRODNIARZY) – niech każdy się sam wyrazi.


No i takim poprawnym politycznie Py z dom z UEFA taki obrazek już wystarczył, żeby robić najazd na Legię, jej kibiców i ogólnie na całą polską piłkarską brać. Napisy na Zachodzie Europy typu "refugees welcome" i tego typu bzdury już nie przeszkadzają. To już nie jest polityka.

*A Arkowcom szacun za grę. Nie lubimy się, ale jednak w pucharach należy życzyć wszystkim polskim zespołom jak najlepiej.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Szkoda że Lechia nie awansowała do pucharów, a z taką grą w Ekstraklasie to możemy walczyć o utrzymanie a nie o LE. Co do Arki to mam dylemat, w końcu to polski klub a z drugiej całym serduchem jestem za Biało-Zielonymi. Arka pokazała się z dobrej strony i za to należy im się pochwała, co jest jakimś komplementem dla sąsiadki Lechii ;). A co do oprawy Legii to mocna oprawa ale taki był zamysł twórców którzy pokazali co wyrabiali Niemcy i dla zachodniego odbiorcy może to być jedyna informacja o PW i to że w czasie II Wojny Światowej byliśmy ofiarami.

Leon Kennedy

Gdy niezakłamywano często historii tak mocne przedstawienie nie byłoby potrzebne, a tak to macie swoje Polskie obozy, tak?

Leon Kennedy

Rozlosowano ćwierćfinały LM. Roma po 10 latach do nich awansowała... Teraz przyjdzie zmierzyć się z Barcą. Szkoda, chodź ciężko byłoby słabszy zespół wylosować. Zobaczymy o 16 jak drugi zespół z Rzymu sobie poradzi.

Leon Kennedy

Półfinał, półfinał! Roma w półfinale. Barca za burtą! Piłka nożna jest wspaniała! Roma jest niesamowita.

Q

Roma pokazała jak odmienić los dwumeczu i dziś Juve też był blisko tej sztuki, ale to by było za dużo szczęście dla dwóch włoskich drużyn.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)