Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

Kwiatek

#240
,, Czy wy te? widzieli?cie, ?e w jednej krótkiej scenie wyst?pi? b??d, w którym Tygrysica/Artemis ma blond w?osy?''

To nie b??d tylko tak dzia?a medalion  który no?i: Aqualad, Nightwing, Kid Flash widz? Artemis reszta ?wiata dzi?ki magii Zatanny widzi czarnow?os? kobiete.

Nightwing coraz bardziej upodabnia si? do swojego mentora.

8azyliszek

@UP

A no tak, zapomniałem.

A to że Nightwing zachowuje się jak Batman jest niestety logicznym następstwem tego, że serial nazywa się Young Justice a nie Justice League. Twórcy tu zmarginalizowali Gacka, ale ktoś musi znajdywać wyjścia z beznadziejnych sytuacji. Padło więc na Dicka. A przecież Batman jest niezastąpiony, nikt nie może mu dorównać. Nawet jak w końcu Dick został Batmanem, działał nieco inaczej niż Bruce Wayne.

Kwiatek

#242
A czy ja dobrze widziałem że między kapsułami z porwanymi dzieciakami, znajdowała się też w kapsule Shimmer ?
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120528191159/youngjustice/images/0/05/Shimmer.png

nighty

jak dla mnie to scena pomi?dzy dickiem a wallym przy?mi?a ca?y ten odcinek - by?a genialna, od animacji po voice acting :) i nie rozumiem ca?ej tej fandomowej nienawi?ci wykierowanej w wally'ego, moim zdaniem jego zachowanie jest w pe?ni uzasadnione :/

BlackBat

Fandom na serio się do niego przyczepił? O_O Nie dość, ze chłopak pojawia się raz na tysiąc lat i to jeszcze przy dobrym układzie planet to jeszcze mają problem >_> Mam nadzieję, że Kidowi w końcu wysiądą nerwy i wróci do obiegu.

Odcinek był świetny, bardzo podobał mi się Impulse coraz bardziej zaczynam go lubić podobnie jak Blue :D
Dick faktycznie zachowuje się jak Batman, co w sumie jest ciekawą opozycją do Disordered gdzie mówił, ze nie był by w stanie poświęcić tyle dla misji co Bruce. Nie mogę się doczekać przyszłej soboty :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rado

Trochę to w sumie głupie, że Nightwing naraża, lekką ręką, kolejnych członków grupy oddając ich w niewolę po to, żeby Aqualad wypadł wiarygodnie. Tak na dobrą sprawę YJ nie wie w jakim celu są porywani i równie dobrze mogliby być już martwi, zjedzeni i wysrani. Wiem, że chodzi o to aby przeniknąć do The Light, ale ryzyko raczej jest za duże. Imo Batman by nie narażał w ten sposób nikogo oprócz siebie. Dlatego zrozumiałe dla mnie są pretensje Flasha.

Mount Justice R.I.P.

Czekam na odcinek z dorosła Ligą podbijającą kosmos.

Q

Złe wieści - http://www.nickandmore.com/2012/10/13/dc-nation-has-been-replaced/

Prawdopodobnie w tm i następnych tygodniu nie będzie nowych odcinków "JY" jak i samego bloku DC Nation. Zmiana wprowadzona w ostatniej chwili. Brak też komentarza ze strony CN.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

nighty

to ponoć nie jest na 100% pewne, widziałam, że nawet twórcy yj/gltas są zaskoczeni, że ich seriale mają nie być emitowane w ten weekend, więc może to jakieś niedomówienie D: mam nadzieję, zwłaszcza po tym, jakiego smaka narobili na 10 odcinek :/

Q

Niby nie jest pewne na 100%, ale podobno CN nie puszcza już zapowiedzi bloku DC Nation, które zawsze były przed emisją.

Brak emisji tłumaczyłby też dlaczego do tej pory nie pojawiły się oficjalne zdjęcia i klipy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

8azyliszek

Nieee jeśli jutro nie będzie po Clone Warsach nowego YJ to chyba padnę. Z tym serialem jestem już jak narkoman na głodzie :). Titans assemble! :D

Q

Dzisiaj nie odbyła się premiera nowego odcinka i w programie na jutro też nie ma uwzględnionego bloku DC Nation. Nie wiadomo, kiedy CN miałby wznowić emisję serialu, ani też dlaczego w ostatniej chwili zdecydowane się na takie zmiany.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

8azyliszek

@UP

Łeeeee ludożerka chce bat-cukierka :....(  CN Why  ???  Będę chyba przez to musiał jutro obejrzeć Under the Red Hood (skoro ma być w 3 sezonie) i jakieś fajne odcinki z BtBatB. Bo sam Ultimate Spider-Man nie wystarczy :/.

nighty

dc nation nie tylko zniknęło z oficjalnego programu cartoon network na październik, ale zablokowana została możliwość wysyłania pytań/komentarzy na temat yj/gltas poprzez ich stronę. co śmieszniejsze, ludzie odwiedzali stanowisko dcnation na odbywającym się dzisiaj w ny comiconie i osoby z dc (w tym twórcy wspomnianych serii) same były w szoku i nic nie wiedziały o tym że ich blok został wycofany z emisji :/ ciekawe jak cn zareaguje na atak fanów na stronie/fb/twitterze...

kelen

Słyszałem o tej akcji "ataku" i przyłączyłem się na twitterze.
WTF, CN, WTF. Chociaż ostatnio robi na prawdę dziwne rzeczy, to fakt (nie ma to jak dać w previewie odcinka spoiler do jego zakończenia).

nighty