Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Q

Już powinno być w porządku.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Rak z polskimi znakami z forum przeniósł się na stronę główną. A przynajmniej na BatCave Classic i działy filmwe Wolanda. :(

Juby

Wracam z kolejną porcją czepialstwa. ;)

Przy przeglądaniu komiksów z Batmanem wydanych w Polsce (chcę uzupełnić braki w kolekcji, więc sobie zerkałem), dostrzegłem, że w roku 2017 na dole po prawej widnieje strzałka w prawo, która przenosi do... 2017. Powinna przenosić na kolejny rocznik, czyli 2018. Poza tym, rok 2019 jest dostępny tylko z roku 2018 i w wyborze w pasku na stronie głównej. W każdym starszym roczniku dostępnym w nowym wyglądzie strony (od 2011) rozpiska kończy się na 2018.

Ostatnia sprawa, to brak co najmniej dwóch komiksów z Batmanem wydanych w 2018. Batman. Tom 3 i Superman. Tom 2.



Pytanie, na które możecie odpowiedzieć w innym wątku - polecacie to całe DC Rebirth? Bo kreska mnie odrzuca/ :-\

Leon Kennedy

Ponoć najlepsze to, to nie jest, ale nie czytałem... Więc opieram się tylko na tym co słyszałem.

Q

Cytat: Juby w 02 Czerwiec  2019, 10:51:42Przy przeglądaniu komiksów z Batmanem wydanych w Polsce (chcę uzupełnić braki w kolekcji, więc sobie zerkałem), dostrzegłem, że w roku 2017 na dole po prawej widnieje strzałka w prawo, która przenosi do... 2017. Powinna przenosić na kolejny rocznik, czyli 2018. Poza tym, rok 2019 jest dostępny tylko z roku 2018 i w wyborze w pasku na stronie głównej. W każdym starszym roczniku dostępnym w nowym wyglądzie strony (od 2011) rozpiska kończy się na 2018.
Już wszystko powinno być i działać poprawnie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

U was też BatCave tak słabo się wczytuję? Wyskakuje "błąd połączenia z bazą danych", zarówno na głównej, jak i na forum? Wczoraj dopiero za 5-6 razem otworzyła mi się strona, ale nawet jak już się otworzyła, to chodziła wolno jak żółw. Żeby napisać tego posta musiałem 2 razy odświeżyć forum (problem pojawił się na dwóch różnych komputerach i smartfonie, trzy różne sieci). ???

Q

Problemy wynikały z powodu prac związanych z konserwacją serwerów, ale wygląda, że już wszystko zostało zakończone i strona jak i forum działają bez problemów.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#667
Po ponad pół roku przerwy wraca forumowy czepiacz / pilnowacz porządku. ;)

A tak na serio, drobna prośba do Q, jakbyś znalazł chwilę. Czy klikając ze strony głównej w KOMIKS > Polska, mógłbyś ustawić aby od razu przenosiło do rocznika 2020 (i przy okazji usunąć strzałkę "ROCZNIK 2019 >>>" na dole strony? ew. zmienić ją na przenoszącą do nieistniejącego jeszcze rocznika 2021)?

EDIT:
Czy jakiś miły moderator, mógłby włączyć ten wątek do tematu o Birds of Prey (bo w sumie są o tym samym)?
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1694.0

Juby

Dwie sprawy,

Gdy tworzyłem wątek o Metalverse, chciałem skopiować okładki do serii Batman: Metal z BC. Niestety, cover pierwszego tomu nie działa! Poza tym, zwróciłem uwagę, że siadła też możliwość jego oceny. Sądziłem, że to błąd jedynie przy tym komiksie, ale sprawdziłem różne tytuły (na dwóch komputerach i dwóch smartfonach) i wygląda na to, że ocenianie komiksów szlag trafił. Zamiast ocen widnieje coś takiego

Cytat: undefined[starratingmulti id=1 tpl=50 style='crystal' average_stars='crystal']

Druga sprawa to pytanie: Czy u was też, jeśli nie macie zainstalowanego adblocka, po praktycznie każdym kliknięciu na stronie głównej, otwierają się nowe karty / okna z pracuj.pl i fabryki siły? Strasznie to męczące. >:( @Q, musi tak być? Masz z tego jakiś profit (bo jeśli tak, to spoko, po prostu nie będę zwracał na to uwagi gdy wchodzę na BC w telefonie), czy tak być nie powinno?

Q

Okładka już działa, tak samo wyświetlanie ocen.

Co do wyskakujących okienek, to wygląda, że mogły mieć one związek  ze starym skryptem odpowiadającym za statystyki, który był obecny od początku istnienia strony, a jako, że zawsze mam wszystko takie rzeczy zablokowane, to ten problem nie wydawał się istotny, ale skrypt został usunięty, więc już nikogo nie powinno to irytować.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Czy u was też nie wyświetla komentarzy pod newsami na głównej?

Kaz

U mnie również się nie wyświetlają

Q

Po problemach natury technicznych komentarze w lekko zmienionej formie powinny już działać.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Komentarze działają, ale wyskoczył nowy problem. Komunikaty przy otwieraniu zdjęć. BatCave cały czas komunikuje, że ma otworzyć, otworzył, ma zamknąć i zamknął z sukcesem. Cztery komunikaty, że włączyć jedno zdjęcie.

Q

Już chyba nic nie powinno wyskakiwać.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)