Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnio ogladalem...

Zaczęty przez Leon Kennedy, 26 Marzec 2008, 15:09:07

Filer

30 minut? ; D Twórcy dodali scenę po napisach.

Altair

czytałem,że jakieś SCENY były dokręcane,trwające razem 30 minut ;) Może były to jakieś pierwsze plotki,nie wiem...

Mihcim

Ee pier... wasze rozkminy ; )

Crane

Cytat: bruce95 w 28 Kwiecień  2009, 18:13:48ponoć ta "dokończona" ma zawierać dodatkowe 30 minut scen
Osoby które oglądały już film potwierdzają że wersja "ostateczna" jest to dokładnie to samo co workprint. Współczuję dzieciom które uwierzyły partaczom z Foxa i spodziewają się kilkunastu minut nowych scen.

Cytat: bruce95 w 28 Kwiecień  2009, 18:13:48 X-Men Geneza:Wolverine: (oceniając obecną wersję filmu) 9/10
Niezła hipokryzja, zwłaszcza że w tym samym (!) poście napisałeś: dlaczego osądzasz ten film na podstawie całkowicie niedokończonej wersji


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

Ad.1
CytatWspółczuję dzieciom które uwierzyły partaczom z Foxa i spodziewają się kilkunastu minut nowych scen.
Ja też.
Ad.2
CytatNiezła hipokryzja, zwłaszcza że w tym samym (!) poście napisałeś: dlaczego osądzasz ten film na podstawie całkowicie niedokończonej wersji
Ty z góry starasz się ocenić swoją miarką cały projekt,za to ja podkreśliłem to JAKĄ WERSJĘ OCENIAM.Ty skreślasz go od razu po oglądnięciu wersji BETA,zresztą sam to potwierdziłeś tu
CytatWersji ostatecznej z dokończonymi efektami i oryginalną muzyką nie muszę i nie chcę oglądać. Kupa w ładnym opakowaniu wciąż będzie kupą.
Szkoda,że tej ładniejszej wersji nawet nie widziałeś ::)
Posted on: 28 Kwiecień  2009, 19:52:59

 PS.Ten twój pierwszy sarkazm był skierowany do mnie?Wow [w takim przypadku pogrążyłeś się totalnie...

Crane

Nie sądzisz że każda myśląca osoba domyśli się że pisałem wczoraj o workprincie a nie wersji która - niespodzianka - wejdzie do kin w piątek?

Poza tym oceniłem tylko to co w wersji finalnej się nie zmieni, czytaj: scenariusz + sceny bez udziału komputera.

Cytat: bruce95 w 28 Kwiecień  2009, 19:54:38Szkoda,że tej ładniejszej wersji nawet nie widziałeś ::)
Powtarzam: gówniany film nawet z dobrymi efektami wciąż będzie gównem.

PS. Tekst o dzieciach mówił o fanbojach tych którzy uwierzyli w każde słowo producentów. Ty wiesz najlepiej czy się zaliczasz do tej grupy czy nie.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

CytatPowtarzam: gówniany film nawet z dobrymi efektami wciąż będzie gównem.
To już jest twoje zdanie i nic mi do tego.Chyba co do tego filmu może się ze mną zgodzić tylko Maxie ;)

Crane

I niestety potwierdzacie że na to co robi Fox jest zapotrzebowanie, dlatego takie filmy będą dalej powstawać. Smutne.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

Jeden TDK wiosny nie czyni :P

Mihcim

Nastepny film na podstawie X-men z sagi Origins ma byc o Magneto. Na kolejne to liczylbym na Gambita,Cyclopa,Profesor X

Juby

Następny film o bohaterach X-men z sagi origins, czyli "X-men geneza: Magneto" planowany na 2011 rok, powstanie tylko jeśli FOXa zadowolą wyniki finansowe, a to raczej mało prawdopodobne, ze względu na krążącego od miesiąca po sieci pirata i na to, że zapowiada nam się niezła szmira, jak to ładnie określił Crane.

Leon Kennedy

Widziałem tą wersję piracką i muszę przyznać, że miałem więcej zastrzeżeń niż walorów pozytywnych, ale z oceną wstrzymuje się do oglądnięcia oficjalnej wersji.

Juby

#372
DRAGONBALL: EWOLUCJA
Jest to absolutne zbezczeszczenie legendy. Jako fan nie będę tu pisał jakiejś większej recenzji na temat tego filmu. Postanowiłem nawet nie patrzeć na niego jak na adaptacje mojego ulubionego 42 tomowego komiksu, a poprzeczkę jako dla filmu rozrywkowego/popkorniaka postawiłem na minimum... A tutaj cóż... film pokroju B&R i xXx2, a może i jeszcze gorszy. Z pewnością jeden z najgorszych filmów dekady i najgorszy w tym roku.
Ocena: 1/10


Q

Po "X-Men Geneza: Wolverine" można śmiało stwierdzić, że ostatnie ekranizacje komiksów Marvela równo obniżają poziom, oprócz "Iron Mana", a przecież początki były takie dobre.

"X-Men Geneza: Wolverine" jest idealnym przykładem na to jak można zmarnować świetnego bohatera tworząc jakąś papkę, która jest co prawda widowiskowa, ale potencjał postaci zapowiadał coś znacznie lepszego. Widać wyraźnie, że scenarzyści nie wiedzieli, albo studio ich zmusiło, by stworzyć coś co będzie odpowiednie dla młodych widzów.
Film jest mocno przeciętny i nawet scenki po napisach, pierwsze ze Strykerem i druga z Loganem w barze wypadają średnio. O wiele lepiej prezentuje się epizod z Xavierem. 
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Hydro

O ironio, film ten jest od 15 lat... chociaż nie wiem czy tam jest scena którą może obejrzeć tylko widz po ukończeniu 15 roku życia...
It's a funny world we live in.