Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman v Superman: Dawn of Justice.

Zaczęty przez b.p., 21 Lipiec 2013, 01:13:07

LelekPL

Jeszcze 5 godzin... Mimo wszystko jestem podekscytowany. Mimo, że CAŁA rodzina zrezygnowała z wspólnego seansu i idę jednak sam, mam jeszcze cichą nadzieję, że mi się spodoba. Że będzie powiewem mrocznej świeżości w tym gatunku. Cicha nadzieja wraz z obniżonymi oczekiwaniami może będzie idealną mieszanką nastawienia przed tym filmem.

No i GO BATFLECK. Mam nadzieję, że wygra ;)

kubala102

LelekPL Kiedy można spodziewać się twojej recenzji?

LelekPL

Wieczorem, około 22-23

A na forum pewnie szybko zaraz po filmie napiszę dwa zdania, tak po 20tej

Leon Kennedy

#543
Ban za zjechanie filmu murowany! Nie no głupi żarcik. Tak czy siak czekam na Twoje wrażenia. Oceny z Cinemascores wyglądają trochę śmiesznie... Catwoman, Elektra, Ghost Rider, Wolverine Origin, nie no świetne oceny ::) I jak tu komukolwiek wierzyc?!

newtime

Co nie zmienia faktu ze film okazał się jedna wielką klapą , nawet jeśli nam osobiście się spodoba to nie mamy żadnego wpływu na oceny krytyków ,ten film już jest porażką nawet jeśli zarobi miliony. Jestem tylko ciekaw co najbardziej zawiniło w tym filmie :( 

Leon Kennedy

Tak wiem porażka. Jak ktoś mądry powiedział... Nawet jak Wam się spodoba, to pamiętajcie, że film i tak jest do dupy, bo krytycy tak ocenili. W sumie to całamasa fajnych filmów jest do dupy, bo na tej czy innej stronie ma słabe noty. Podać tytuły?  ;D

kubala102

Jest to porażka dla studia ,ode tego filmu wszytko miało zależeć przyszłość filmowego  uniwersum Dc , teraz wszystkie plany  wydawania ich filmów są zagrożone

Juby

Jaka porażka? Przecież nie wiadomo jak film sobie poradzi w kinach, ale póki co wygląda na to, że spełni plan minimum i zarobi na siebie.

A plany uniwersum nie są zagrożone. Suicide Squad wchodzi do kin w sierpniu i zapowiada się na wielki hit. Zdjęcia do filmowej Wonder Woman zakończą się za kilka tygodni i film wejdzie na ekrany w przyszłym roku. Zdjęć do JLA, które rozpoczną się za 2 tygodnie już nie przełożą. O żadnej porażce nie ma mowy, chyba jedynie u krytyków i stracie zaufania sporej części fanów.

Leon Kennedy

Jezusie drogi... Takie sa krzyki z tych metacritic czy rotten, a jeden z moich ulubionych filmów u tych pierwszych ma tylko 33 ℅ poytywnych komentarzy, i jak tu sie tym przejmować...?!! Ciekawe co na to Ichabod...

LelekPL

Jaki film?

A ja zapomniałem o przesunięciu czasu. Także moje opinie będą po 21szej jednak, godzinę później. A recenzja, powinna być przed północą.

Leon Kennedy

No to sobie dzisiaj poczytam, fajnie. A co do filmu to jest to Equilibrium. Uwielbiam go! I nigdy nie zgodzę się z tak niską oceną! I ponownie powtórze jak tu się krytykami przejmować i jeszcze ich bronić... Eh.

LelekPL

Equilibrium też lubię. Po tym filmie i American Psycho wiedziałem, że Bale będzie idealnym Batmanem.

Leon Kennedy

Małe pytanko: Cinemascores ocenia od A do powiedzmy F czy przed A mamy jeszcze coś? Ciekawy jestem...

PS: No widzisz LelekPL !

PS 2 Imd chyba już przekroczyło próg po krórym można uznawać ich wyniki, a ciągle jest mocne 7,6/10, a głosów oddanych 97 508...

Funky

CytatNo có?, wyniki na Rotten Tomatoes ma gorsze ni? The Room, wi?c mo?e co? w tym jest ;)

:o

Do wyniku ''Batman & Robin'' jednak si? nie zbli?y? ;)

Rarian

Przez przypadek napisa?em moj? bezspoilerow? minirecenzj? w dziale ze spoilerami, tak czy siak, powinna by? tutaj, wi?c; wróci?em z kina. Jestem bardzo zadowolony. Minusy? Mega chaotyczny i dziwny monta?, sceny trwa?y czasami po pó? minuty, a przej?cia bywa?y nienaturalnie dziwne. O jeden w?tek za du?o w filmie. Ca?a reszta zagra?a idealnie. Affleck zownowa? wszystkich dotychczasowych "batmanów" ??cznie z Keatonem i Balem, choreografia walk by?a genialna, naprawd? czu? by?o skal? tego wszystkiego. Film by? nieprawdopodobnie efektowny i ogl?da?o si? go tak jakby czyta?o si? komiks (i to taki Tima Sale'a z miliardem bohaterów i w?tków).

Aktorswo - 9/10 (Lex mi przypasowa?, bo DCEU po prostu traktuj? jako elseworld gdzie on jest psycholem)
Akcja - 10/10
Scenariusz - 6+/10
Muzyka - 8/10
Monta? - 4/10

Ostatecznie wychodzi jakie? 7.5, ale jak kto? kocha DC to spokojnie mo?e podbi? ocen? o jedno oczko.

Wi?cej napisz? potem :).