Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

ashelos

Dobra już skończ fanboyu :) Nvidi :)
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Kmt

Cytat: Altair w 18 Sierpień  2011, 22:24:12
Złota zasada - nie ma linków - nie ma dowodów. Tyle w tym temacie. Wiem, że to boli mieć Radeona, który się dławi i sprawia pełno problemów, ale nie trzeba niczego wymyślać :*

Radki są to bardzo dobre karty graficzne śmiem nawet twierdzić że są lepsze od geforce  biorąc pod uwagę że topowy model radka czyli hd6990 jest bardziej wydajniejszy od topowego modelu geforca czyli gtx590 :)

Cytat: Rexio w 18 Sierpień  2011, 16:26:12
Miejmy też światełko nadziei że wymagania Arkham City nie będą odstawały zbytnio od AA.
Ba jak mi już AC nawet na Vista nie odpali to się wku**** i sprzedam wszystkie trzy kompy, i se kupię nowy odpicowany !!
Wymagania AC będą na pewno dużo większe niż w AA raz że gra ma bardziej otwarty świat niż miał AA co za tym idzie większe zapotrzebowanie ramu i dość dobry dysk twardy żeby sobie pograć bez wnerwiających doczytów:) dwa ma być bardziej szczegółowa gdzieś czytałem ze to ma być najbardziej rozbudowana gra po tym względem także na pewno przyda się szybka karta graficzna jak i procesor:)

Altair

Cytat


Radki są to bardzo dobre karty graficzne śmiem nawet twierdzić że są lepsze od geforce  biorąc pod uwagę że topowy model radka czyli hd6990 jest bardziej wydajniejszy od topowego modelu geforca czyli gtx590 


Jedna karta wiosny nie czyni ;) W ogólnym rozrachunku to zawsze Geforcy były brane pod uwagę jako wydajniejszy SPRZĘT DO GRANIA. ;) Nie mówię, że każdy Radek to shit, ale jednak mają one o dziwo więcej problemów z naprawdę różnymi grami, co mnie frustrowało przy poprzednim kompie. Teraz już nie mam tego typu bolączek.

Rexio

#1008
Nie wiem czy mam najgorzej ale wiem ?e mam mega ?le  ;) bo karta graficzna asus x1050 na du?o mi nie pozwala.
Ju? nie wspominaj?c o ca?ym kompie ,  >:( dlatego chyba zaczn? zbierac na Xbox'a albo PS3 , i wtedy b?d? mog?a spokojnie grac w takie gry jak Arkham Asylum , Assasin Creed i ca?a reszt?. Nie wiem tylko czy bardziej by sie op?aca?o Xbox360 kupic czy mo?e PlayStation3.

Bo jak widz? te wszystkie pi?kne tytu?y takie jak : Mortal Kombat , Teken6 , Mortal Kombat as DCU , Batman Arkham Asylum , Killzone 3 , Assasin Creed , God Of War i do tego teraz jeszcze Arkham City  i ca?? reszta która nie dzia?a?a by mi na kompie , albo nawet nie s? dost?pne na PC !!! To a? mi ?ezki lec?.

lady_ozzy

Wg mnie w AA gra się o wiele lepiej na konsoli niż na PC. Jeszcze fajny, duży telewizor i w ogóle cud, miód i orzeszki =) Ja zdecydowanie polecam to rozwiązanie...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Rexio

Oczywiście że lepiej . Mam full wypas TV a funduszy z siorą razem 700. Teraz jeszcze ona będzie miec urodziny to może dostanie trochę , ja zawszę dostaje dużo kasy na urodziny ( nikt nie wie co mi kupic ^^ ) z tym że mam urodziny w Styczniu  :P i tak planujemy kupic PS3 ale trzeba uzbierac najpierw kase.

Kmt

Cytat: Altair w 19 Sierpień  2011, 00:43:31
Jedna karta wiosny nie czyni ;) W ogólnym rozrachunku to zawsze Geforcy były brane pod uwagę jako wydajniejszy SPRZĘT DO GRANIA. ;) Nie mówię, że każdy Radek to shit, ale jednak mają one o dziwo więcej problemów z naprawdę różnymi grami, co mnie frustrowało przy poprzednim kompie. Teraz już nie mam tego typu bolączek.
Problemy z sterownikami w kartach ati już dawno minęły różnica między ati a geforcem jest taka że radki lepiej obsługują antyaliasing gdzie na kartach geforce jest dość duży spadek fps :) za to patrząc na to z drugiej strony to karty geforce mają fajny bajer w postaci psyhix który tak naprawdę dla "niedzielnego gracza" jest praktycznie nie zauważalny i nie zwraca się na to uwagi podczas gry. Nie żebym był fanem ati bo nim nie jestem sam posiadam geforce gtx 570 i jestem z niego bardzo zadowolony ale trza pochwalić chłopaków od radka bo robią naprawdę dobrą robotę jeżeli patrząc na cenny ich produktów i jaką prezentują wydajność.
Cytat: lady_ozzy w 19 Sierpień  2011, 10:58:08
Wg mnie w AA gra się o wiele lepiej na konsoli niż na PC. Jeszcze fajny, duży telewizor i w ogóle cud, miód i orzeszki =) Ja zdecydowanie polecam to rozwiązanie...
Mam Pc podpięty do tv 32 calowego full hd do tego pad z xboxa 360 i uwierz mi po pewnych przeróbkach AA w panelu sterowania geforca jest naprawdę spora różnica miedzy konsolą a pc:) Mam na to żywe dowody w postaci ziomków którzy byli w szoku że taka różnica jest między kompem a konsolką :)

Rexio

Kmt dzięki Ci !!!! Zupełnie zapomniałam o złączu do TV oraz padzie !!!  :D Teraz będzie dopiero zabawa !!!  8) Od razu poprawił mi się  humor !!

lady_ozzy

Nie przecze, nie wyk?ócam si? i zaznaczy?am, ?e jest to tylko i wy??cznie moja opinia... A dyskusja czy na konsoli gra si? lepiej ni? na kompie i odwrotnie jest dla mnie ja?owa, bo albo gramy albo jaramy si? detalami grafiki. Poza tym sam napisa?e? 'po pewnych przerbkach'... a tu masz i grasz. Ma by? fajnie i wygodnie przede wszystkim. Komputer s?u?y mi do zupe?nie czego? innego (chocia? podobnie jak Rexio, od czasu do czasu zagram w GTA:SA), a konsole (ps3 i x360) do tego, do czegosta?y stworzone.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Rexio

Mnie tak rozgrywka Arkham Asylum wci?gn??a ?e nie mog? odkleic si? od kompa  ;).Mówie wam, kto nie ma jeszcze tej gry musi j? sobie sprawic jak najszybciej ! Mam tylko problem , mianowicie z p?ynno?ci? gry , ( du?o u?ytkowników PC skar?y si? na ten problem) gram na laptopie i kiedy pod??cz? ?adowark? to chodzi jak z?oto. Inna sprawa gry laptop si? nie ?aduje -.-' . Obni?enie standardów graficznych nic nie daje , wr?cz przeciwnie ! Kiedy grafika jest na wy?szym poziomie jest lepiej ni? na ni?szym ( i'm not kpw o co koman  ) no i aktualizacje , z Games for Windows LIVE no i do samej gry s? zainstalowane bez wyj?tku. Wi?c jakby kto? zna? rozwi?zanie mojego problemu to niech da mi cynk.   :-*

kelen

Jedyne co mi przychodzi do głowy to przegrzewanie laptopa/nie wyrabianie z RAMem.

Rexio

#1016
Poradziłam sobie już z tym problemem. Rozwiązanie było banalne :) , a mianowicie wyłączyc / off :
- synchronizację pionową
- dodanie cienia ( podobno buguje )


franek

Mam problem. Chcieliśmy u kolegi zainstalować Batman: AA, bo kiedyś miał i usunął a teraz z okazji premiery na PC Batman: AC chcieliśmy sobie przypomnieć. Ale jak instalujemy Demko z KŚ Gry Extra (polecam zakup, bo jest to fajna ciekawostka) To na Menu instalacyjnym Nie ma opcji "Instalacja" zamiast niej jest "Rozpocznij grę", i dajemy właśnie to a tu wywala nam że nie może odnaleźć ścieżki. Więc musimy zainstalować od nowa, ale tej opcji nie ma. Sprawdziliśmy cały komp czy niema żadnego pliku ze starego Demka, ale nic. W Panelu sterowania w opcji "Dodaj/Usuń" też nie ma tej gry. Proszę o pomoc, z góry dzięki.


Show Must Go On!!!

kelen

Niech kolega spróbuje odpowiednim programem sprawdzić rejestr i naprawić wszystkie problemy.

franek

Już próbował, może formatowanie dysku wystarczy?


Show Must Go On!!!