Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

kelen

Raczej we wtorek, watpie, zeby zamowienia byly realizowane w niedziele.

bartekb

Też nie liczę na poniedziałek. Zamówiłem grę tak samo jak Fusek, w sobotę koło 16 i przez sklep Cenegi, bo niemiłosiernie wkurzyła mnie ponownie przełożona data premiery w Empikach(na stronie Empiku z dnia na dzień zmienili tylko datę z 18 na 25.09, a na growych portalach zero wiadomości o takim stanie rzeczy...). Sklep jest czynny poniedziałek-piątek, więc pewnie jutro przyjmą zamówienie, a pojutrze(mam nadzieję-no more waiting!!!) kurier wpadnie mi do domu.
Zamawialiście podobnie? I z zapłatą z góry?

Ralf

Ja zamawiałem grę przez sklep cenegi. Wybrałem zapłatę z góry plus jeszcze rabat co był do 4 września to zapłaciłem za grę 69,90 zł razem z kosztami wysyłki (kurier). :)


bartekb

Też bym tak zrobił gdybym wiedział, że będą takie jaja z dostępnością gry;) Dzięki za info Ralf. Pozostało mi tylko czekać cierpliwie......

Bunch

Rozumiecie to?! HIPERMARKET przebił Saturna, MediaMarkt i Empik!

Crane

No, gra skończona. Zacznę od minusów:

- Za krótka!
- Antyklimatyczna finałowa walka, co prawda pasuje to do tej konkretnej fabuły, ale nie do postaci (zrozumiecie jak skończycie).

+ Cała reszta : )

Pomijając zgrzyt w końcówce, gra jest masakrycznie świetna i basta. Przy takim sukcesie nie pozostaje nic innego jak czekać na sequel. Byłoby miło gdyby tym razem akcja działa się oczywiście w mieście. Liczę na Dwie Twarze i Catwoman.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Bunch

Za?ó?cie osobny w?tek do spoilerów.
Hej, dosta?em orygina?. DLACZEGO BAK OPCJI W??CZENIA PhysX?
Mam kart? GeForce 9800GT, nawet w Demie si? da?o a teraz co?
Posted on: 21 Wrzesie?  2009, 00:10:07

 Dla tych do maj? problem z PhysX:
"you have to download the 1.1 patch from g4wl which has the Physx content, unfortunate I know but was a ploy to stop pirates from getting the full game before the release date.
If you can't or don't want to use g4wl to get the patch there are a few that people have uploaded, you can probably find a link if you search this forum."
Posted on: 21 Wrzesie?  2009, 08:05:07

 http://www.storage.to/get/dzWMeTQ0/Batman
Posted on: 21 Wrzesie?  2009, 08:11:22

 Chyba co? poradzi?em. Zainstalowa?em patch 1.1. To skandal, ?eby z oficjalnej strony gry nie mo?na by?o normalnie ?ci?gn?? tylko przez jakie? durne GFWL.
Inna sprawa, po pojawieniu si? tych opcji wyboru, wyskakuje komunikat, ?e moja karta nie obs?uguje PhysX'a. Taaa? To dziwne, w demie Batmana by?a wszystko w porz?dku z PhysX ale w pe?nej wersji, ju? nie?! Jaka? paranoja!

Mac12

Bunch jak nie pasują ci tu spoilery to ich nie czytaj! Crane jakie miałeś zakończenie? NARESZCZIE MAM WSZYSTKIE TROFEA POSTACI! Jak ktoś chce mogę dać pełną listę trofeów a na specjalne życzenie zdjęcia!

Ralf

Mi nie wychodzi te zadanie co przedstawił Jacko:
"Otóż tam gdzie mamy gonić Harley i wchodzimy do pomieszczenia gdzie widzimy dwóch strażników wiszących nad wodą przewodzącą prąd no i co ja mam robić wpierw odłączam zasilanie dzięki temu urządzeniu do rozszyfrowań i po pierwszym razie mam już 2 minuty na uratowanie strażników, i teraz znowu odłączyłem zasilanie tym cackiem ale ono znów wraca i znów wszystko od nowa więc co muszę zrobić? A i jeszcze może macie jakiś szybszy sposób na posługiwanie się tym urządzeniem bo jak wyskakuje "Częstotliwość sygnału" to walę ciągle A+D+LPM+PPM czy to się może jakoś inaczej robi?"

Co robie tak jak powiedział Mac12 czyli najpierw wciskam LPM i PPM to pojawia sie kolor zielony później i później wciskam A i D i czekam do zielonego koloru i nic. Znów powtarzam dopiero po 30 sekundach mi sie udało. Ale przy 2 przełączniku nie daje rady. Przy każdym przełączniku długo musze czekać żeby mi deszyfrator zadziałał :/

Mac12

Dobra wiem że to jest trudne więc teraz napiszę dokładniej. Naciskaj LPM i PPM dopóki nie zobaczysz lekko zielonego koloru. Dobra. Teraz naciskaj A i D póki nie zobaczysz tak jasnego zielonego jak żaba. Jak chcesz możesz cofnąć się w lokacjach i poszukać trofeów człowieka zagadki i wtedy będziesz miał modifykację. NIE WYBIERAJ NIC INNEGO NIŻ ULEPSZNIE MOCY DESZYFROWATORA ( czy jakoś tam)!

Crane

Cytat: Mac12 w 21 Wrzesień  2009, 13:09:22Crane jakie miałeś zakończenie?
Ze Scarecrowem. Z tego co czytałem kwestia zakończenia to sprawa czysto losowa.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mac12

Tak losowe ale ze Scarecrowem najlepsze!

kelen

CytatZałóżcie osobny wątek do spoilerów.
Nie trzeba. Do ukrywania spoilerow jest specjalny tag spoiler
Spoiler
O, prosze
[Zamknij]

Jaruto

Cytat: Bunch w 21 Wrzesień  2009, 08:36:33
Za?ó?cie osobny w?tek do spoilerów.
Hej, dosta?em orygina?. DLACZEGO BAK OPCJI W??CZENIA PhysX?
Mam kart? GeForce 9800GT, nawet w Demie si? da?o a teraz co?
Posted on: 21 Wrzesie?  2009, 00:10:07

 Dla tych do maj? problem z PhysX:
"you have to download the 1.1 patch from g4wl which has the Physx content, unfortunate I know but was a ploy to stop pirates from getting the full game before the release date.
If you can't or don't want to use g4wl to get the patch there are a few that people have uploaded, you can probably find a link if you search this forum."
Posted on: 21 Wrzesie?  2009, 08:05:07

 http://www.storage.to/get/dzWMeTQ0/Batman
Posted on: 21 Wrzesie?  2009, 08:11:22

 Chyba co? poradzi?em. Zainstalowa?em patch 1.1. To skandal, ?eby z oficjalnej strony gry nie mo?na by?o normalnie ?ci?gn?? tylko przez jakie? durne GFWL.
Inna sprawa, po pojawieniu si? tych opcji wyboru, wyskakuje komunikat, ?e moja karta nie obs?uguje PhysX'a. Taaa? To dziwne, w demie Batmana by?a wszystko w porz?dku z PhysX ale w pe?nej wersji, ju? nie?! Jaka? paranoja!
Bunch, ile procent uko?czenia fabu?y masz na Physx? Bo te patche potrafi? si? sypa? niestety. Mo?e ten jest inny ale chcia?bym wiedzie? ;)

Bunch

Sterowniki do wszystkiego oczywiście najnowsze. Zainstalowałęm patch - opcje się pojawiły, ten GŁUPI komunikat co ma Venmort również a w grze nie widac efektów PhysX. Jedynie w "teście wydajności" (gdzie kamera jeździ po miejscach w grze i pokazuje to co dodane za pomocą PhysXa) widać. No bez jaj, takie nielogiczne durnowatości tylko na PC.

Więc grając nie mam PhysXa. Dlaczego?
Posted on: 21 Wrzesień  2009, 16:46:46

 "Do not use the EFIGS Patch on the polish version. There will be a specific polish patch released shortly via the distributor (as i know GFWL isnt available in poland yet)" - oficjalne.