Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

kelen

Moglbys podzielic sie ta trescia maila?

Dominic

Cytat: Jaruto w 07 Sierpień  2009, 22:11:13
Hamill przyćmił grę aktorską Conroya?
Dla mnie obaj aktorzy spisali się świetnie. Conroy nie jest identyczny jak w TAS'ie, ale wiadomo postarzał się tak jak Hamill.
PS. Demo świetne teraz to czekam tylko na pełną wersje.

MJ

Mel możesz mi powiedziec jaki procesor ma ten laptop?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Jaruto

Rozwaliła mnie inteligencja AI w tej grze :o Coś dotąd niespotykanego i tak... ludzkiego :)

Mihcim

Acha co to za cos na koncu dema?
ehh nie pasuje chyba do Batmana ; (

Mel

CytatRozwaliła mnie inteligencja AI w tej grze
Reakcja na buchające bojlery ;D
Cytat
Mel możesz mi powiedziec jaki procesor ma ten laptop?
Full? Dwurdzeniówka 64-bitowa (Intel Core 2 Duo T8100 2 x 2100 MHz 2 x 2,1 GHz)

I...
Nie znam się na tym sprzęcie. Ważne, że mi wszystko wchodzi bez problemów ;D

Jaruto

#396
Eee jak złapać przeciwnika tak żeby mu coś połamać? Ponoć trzeba nabić combo ale co potem? Pisze jakaś podpowiedź ale byłem tak skoncentrowany na walce, że nie wiem co to za przyciski :P Może jakaś podpowiedź?

Edit: Już wiem jak się to robi ;p

Bruce może aż w 9 sytuacjach załatwić wrogów w wersji Demo:
Spoiler
1. Kopnięcie z lotu.
2. Zwisając z balkonu.
3. Niszcząc szybę w magazynku.
4. Zza rogu ściany.
5. Podczepienie pod gargulca.
6. Spadając z góry prosto na przeciwnika.
7. Duszenie z ziemi.
8. Wychodząc z krat pod podłogą.
9. Zachodząc przeciwnika z tyłu, uderzyć go z pięści (jeśli dobrze zrobimy, padnie natychmiast)
[Zamknij]

Znaleźliście jeszcze jakieś?

Jak dojdą jeszcze gadżety, liczba się powiększy 8)

Mac12

Nie wiem czy wiecie ale gdy walczycie z pierwszymi przeciwnikami  obok pierwszej z lewej celi jest krata od wentylacji ( na podłodze) i tam można znaleźc trofeum człowieka zagadki

Mihcim

Co to za projekt
Tytan? (Titan)

Jaruto

#399
Bonus jest też w miejscu gdzie Zsasz maltretuje ochroniarza.
Cytat: Mihcim w 08 Sierpień  2009, 16:56:37
Co to za projekt
Tytan? (Titan)
Jakiś mutant pojawiający się na końcu dema.

Cytat: Bugi w 07 Sierpień  2009, 16:14:24
Ściagnąłem demo na PC, zainstalowałem, zagrałem. Jedym słowem, krótkie i wtórne, a dlatego, że znamy to już dobrze z Youtube itp tylko w tym przypadku sam kierujesz Batmanem. Zaczynamy od ucieczki Jokera, sprzątnięcia Zszaza, potem jednego pokoju, w którym pałęta się pięiu kolesi i to wszystko.  Gra się fajnie, ale troche tak jakby za prosto i jednostajnie, na gargolca zawijasz kolesia i do następnego, mam nadzieję, żę pełna wersja gry będzie bardziej urozmaicona. Jak na demo to dla zajawkowiczów Batmanowskich mocna czwóreczka, a dla zwykłych graczy słabe 4.
1. Zsasza można znokautować na 3 sposoby.
2. W pomieszczeniu gdzie bandyci mają bronie mamy spore pole do popisu a nie tylko kop z wyskoku i zawijanie na gargulca...
Twoja ocena jest nie adekwatna do tego jakie możliwości ma te demko...

Jak dla mnie, mocne 5,5/6
- za zachowania gdy kopniemy lub uderzymy pięścią, banditas często nie łapią się za te miejsca gdzie powinni.

MJ

Mel jeszcze tylko powiedz mi na jakim oprogramowaniu grałaś, bo wymagania mam podobne na moim nowym laptopiku ;d .
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mel

Masz tu wszystko od razu:

Procesor: Intel Core 2 Duo T8100 2 x 2100 MHz 2 x 2,1 GHz
Pamięć: 4 GB (2+2)
Dysk: 320 GB SATA 5400 rpm ( w sumie to mogłam sobie odpuścić)
Grafa: nVIDIA GeForce 8800M GTS.1700 MB Pamięci TURBOCACHE w tym: 512 MB pamięci własnej.
System: Vista Ultimnate 64bit (PL)

Jak masz bebechy w ten design, to Arkham pośmiga Ci, że hej.

Altair

Faktycznie Mel,masz laptopa z kosmosu :)

Mel

Nie ja... Moja matka.

Ja muszę sobie zarobić na takiego laptopa z kosmosu ;D

MJ

Dzięki wielkie. Z tego co wiem to mam trochę słabszy procesor i nieco lepszą kartę graficzną ( na starym kompie miałem słabiutką to starałem się znaleźć jak najlepszą ). Trochę to będzie nie na temat, ale mam ten sam system co ty ale nie chodzą mi na nim gierki próbowałem pograć sobie w punisher'a ale wyskoczyło mi coś że wymagany moduł zabezpieczeń, aplikacja nie zostanie uruchomiona, ja jeśli chodzi o kompy nie jestem geniuszem ,ale może wie ktoś co na to poradzić?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...