Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Jaruto

Tylko na PC będzie polonizacja. Zresztą sprawdź na www.cenega.pl. w wersji na PS3 jak i Xbox360 pisze, że tylko "w oryginalnej wersji językowej".

MJ

Ja już sobie zamówiłem na PC i przy okazji będe kupywał nowego kompa bo wyjeżdżam z chaty od września, nie wiecie jakie ta gierka będzie miała wymagania? Bo chciałbym wiedzieć jakiego kupić.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Jaruto

#257
Aby zagrać w Arkham Asylum, trzeba będzie dysponować takim sprzętem:

    * jednordzeniowy procesor 3 GHz
    * 1 GB RAM (2 GB w przypadku Windowsa Vista)
    * karta graficzna z obsługą SM 3.0 (GF 6600 lub radeon X1300)

Oprócz wymagań minimalnych podano również zalecaną konfigurację:

    * procesor dwurdzeniowy (Pentium D 3 GHz lub Athlon 64 X2 3800+)
    * 2 GB RAM (3 GB w przypadku Windowsa Vista)
    * karta graficzna GF 7900 GT lub lepsza

Dodatkowo zamieszczono wiadomość, że gra zoptymalizowana została pod procesory wielordzeniowe, co może oznaczać, że posiadacze CPU trzy- i czterordzeniowych zobaczą jakieś korzyści z droższego zakupu.

Altair

Chloapaki,wydaje mi sie,ze jesli chodzi o konsole to polonizacja raczej bedzie,ale troche pozniej i drozej :( W koncu Cenega zawsze byla przychylna konsolom,a na Hyperze lecial wywiad z szefem Cenegi(jesli go nie myle z LEM),ktory zapewnial,ze beda starac sie polonizowac gry na WSZYSTKIE platformy ;)

Jaruto

Też to widziałem Altair. Możliwe, że i tak też będzie.

Mac12

W Polsce też będzie wydanie specjalne?

Altair

Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Mac12

Pre prder na ps3 zamówiony. Teraz chętnie bym zasnął i wstał w dzień w któym przyślą grę!!!! ;D ;D ;D
Posted on: 21 Czerwiec  2009, 23:38:34

 Mam pytanie odnośnie intra Batman AA. W pewnym momencie joker w batmobilu mówi stand back fool I've got bomb. O co chodzi?

Jaruto

#263
Cytat: Mac12 w 21 Czerwiec  2009, 19:41:35
W Polsce też będzie wydanie specjalne?
Nie będzie niestety.
Cytat: Mac12 w 21 Czerwiec  2009, 23:39:47
Mam pytanie odnośnie intra Batman AA. W pewnym momencie joker w batmobilu mówi stand back fool I've got bomb. O co chodzi?
Dziwie się tobie, że tego nie wiesz. Joker potrafi sypać wisielczymi żartami jak z rękawa :P

Porównanie Jokera i Batmana w trybie Silent Predator: http://www.youtube.com/watch?v=lzDjVE_v5Lw

Mac12

Wiem że z niego żartowniś ale...... Dobra nic więcej

Mihcim

Dawno sie nie wypowiadalem w tym temacie ale
Panie i Panowie czy to moze byc gra roku? Na to chyba za wczesnie ale moim zdaniem to bedzie Swietna gra.
Sekret Arkham, mam nadzieje ze to nie bedzie np. Ufoludki albo jakas bron masowej zaglady

Jaruto


Mac12

Wiem jaki to sekret. Albo dostanie eliksir i będzie silniejszy niż 10 Baneów albo się sklonuje. Wyobraźcie sobie sto Jokerów!!!!

Hydro

#268
^^
I thought my jokes were bad...
It's a funny world we live in.

Altair