Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Altair

Ahhh,niestety Xbox też ma mieć Jokera,ale jeżeli chcesz super płynnej animacji bierz na PS3.

Dominic

A ty znowu? Jaka super płynność na ps3. Nie obraź się, ale czasem to jest żalowe jak zachwalasz te ps3. Wiem, że masz ps3 i że jest według ciebie najlepsze, ale proszę Cię zostaw to dla siebie.

Jaruto

Popieram, te zachwalanie jest dziecinne trochę...

Mac12

Ale musicie przyznać że playstation 3 ma dobrą grafikę.

Altair

Dziecinne?Poczytajcie troche magazynow o konsolach,a napewno dowiecie sie,iz ,,ultraplynnosc'' gier na tej platformie stala sie znakiem rozpoznawczym marki ps3 (jest to zdanie np. jednego z redaktorow CDA-Huta).Dominic nie wszczynaj tutaj swoich flame'ow.Ja nie uwazam ze ps3 jest najlepsze,ja to po prostu wiem (juz widze mase fanboyowskich atakow,heh).A utwierdzaja mnie w tym tytuly przy ktorych spedzam srednio 2-5 h dziennie.
PS.Wasze komentarze nie sa adekwatne do sytuacji.Chlopak spytal o PC i Ps3.

Posted on: 20 Czerwiec  2009, 01:47:20

 Nie pytal o x'a.Wiec kto tu powinen zachowac zbedne komentarze dla siebie?Dominic,mam male pytanie:Grales kiedys w Uncharted,lub Killzone 2?


Posted on: 20 Czerwiec  2009, 01:51:30

 Aha...Zalowe wydaja mi sie twoje ataki,ktore tylko wywoluja ironiczny usmiech na mojej twarzy i zwykle wzruszenie ramionami.Gdzie napiszesz cos o PS3 (nie mowiac nic o wyzszosci tej konsoli) zjawiaja sie setki dzieciakow,ktore atakuja ni stad ni z owad.Heh,czekam na opinie Hunterskyego,El cornetto,vinca czy Leona,ktorzy stanowia wieksze autorytety i wyjasnia Ci co jest bardziej 'zalowe' :P ,bo ja za fanboya sie tu nie uwazam,poniewaz nic o twojej konsolce nie powiedzialem za to ty sie obruszyles za bardz 

Mac12


Altair

Nie bedzie spokoju dopoki Dominic nie przestanie zachowywac sie jak fanboy.

Jaruto

Altair skończ już te swoje wywody, proszę cię :F
Kogo to obchodzi, że ta konsola ma jakieś "utrabajeranckie" podzespoły? Chyba tylko ciebie bo jakoś tylko ty drążysz ten temat. Na siłę starasz się udowodnić co jest lepsze nie biorąc pod uwagę tego, że nikogo może to już nie obchodzić...
Dominic próbuje ci uświadomić, iż zachwalanie swojego sprzętu na dłuższą metę potrafi być męczące w odbiorze...
Miej odrobinę godności i przestań o tym nawijać już. Zgoda?

Kto lubi Jokera to niech kupuje na PS3 a kto uważa to za zbędny dodatek, kupi na PC.

Dominic

Jaruto- dzięki za dobre wyjaśnienie i zgadzam się w 100% z tobą.
PS. Czekam już na demo Batman: AA, a wy?
PS2. Jak już Altair wspomniał dodatek z Jokerem jest na obie konsole Jaruto.

Jaruto

Nie wiedziałem. Sądziłem, że na xboxa360 to tylko plotka ale jeśli tak naprawdę jest to w porządku ;)
Chyba każdy czeka na te demko żeby sprawdzić czy twórcom udało się to wszystko zbalansować.

Altair

CytatKogo to obchodzi, że ta konsola ma jakieś "utrabajeranckie" podzespoły? Chyba tylko ciebie bo jakoś tylko ty drążysz ten temat. Na siłę starasz się udowodnić co jest lepsze nie biorąc pod uwagę tego, że nikogo może to już nie obchodzić...
Dominic próbuje ci uświadomić, iż zachwalanie swojego sprzętu na dłuższą metę potrafi być męczące w odbiorze...
Miej odrobinę godności i przestań o tym nawijać już. Zgoda?

Kto lubi Jokera to niech kupuje na PS3 a kto uważa to za zbędny dodatek, kupi na PC.
Niezgoda.Kur** czy aby czasem to ty nie wiesz o co mi chodzi?Mac spytał o PS3 i PC (widzisz tu gdzieś Xboxa????????),a gdy ja odpowiedziałem mu,że o wiele lepiej będzie kupić na PS3 (chodziło mi o to,że zazwyczaj gry chodzą płynniej na konsolach niż na Pecetach) to Dominic wyleciał z komentarzem godnym jego inteligencji i zaatakował jak ostatni,rozpieszczony bachor.Ot,
CytatNie obraź się, ale czasem to jest żalowe jak zachwalasz te ps3.
Zachwalam?Odpowiadałem mu tylko na pytanie,ale jak widzę niektórzy dalej są tu ślepi na argumenty.Nie wspomniałem kompletnie NIC o wyższości którejś z konsol,stwierdziłem że na bank animacja będzie chodzić szybciej na konsoli (w tym przypadku PS3) i kto tu jest bardziej żałosny pytam.
CytatDominic próbuje ci uświadomić, iż zachwalanie swojego sprzętu
Powiedz mi gdzie wcześniej zachwalałem PS3.
CytatMiej odrobinę godności i przestań o tym nawijać już.
Miej odrobinę godności i zorientuj się w sytuacji,zanim coś napiszesz.

Mac12

Muszę się zgodzić z Altairem. Ja zapytałem NA CO LEPIEJ KUPIĆ! A Altair odpowiedział. Koniec offtopu.

Altair

Dokładnie o to mi chodzi ;) Jakoś zapał na tą grę nieubłaganie osłabł.Z perspektywy czasu wydaje mi się ona zwykłą,konsolową "nawalanką",mam nadzieję,że się mylę.

Jaruto

Cytat: Altair w 19 Czerwiec  2009, 17:11:26
Ahhh,niestety Xbox też ma mieć Jokera,ale jeżeli chcesz super płynnej animacji bierz na PS3.
Widać tutaj twoją niechęć do konsoli xbox360 jakoby tylko PS3 miało mieć exclusivy.
Sam sobie zaprzeczasz po cichu wprowadzając przy tym zamęt u innych.

Cytat: Altair w 19 Czerwiec  2009, 17:11:26Z perspektywy czasu wydaje mi się ona zwykłą,konsolową "nawalanką",mam nadzieję,że się mylę.
Ma być to połączenie bijatyki, skradanki, elementów detektywistycznych, systemu straszenia wrogów i chyba coś jeszcze ale już nie pamiętam.
Częściej wrogowie będą mieć broń a wyskakując na grupkę takich może skończyć się szybszą śmiercią zanim zdążysz dotrzeć do delikwentów no chyba, że najpierw gadżetami ich zasypiesz ;p
Sam nie wiem jak to wszystko będzie wyglądać, można się tylko domyślać ze szczątkowych "gejmpleji".

Altair

Byla to anegdota do poprzedniej dyskusji,ale czy w bezposredni sposob wyrazilem sie zdaniem typu:
'x to syf,kupuj trojke'?Nie,wyrazilem pogarde dla marketingu M$,nie dla konsoli,a to roznica.