Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman/Batman: Apocalypse

Zaczęty przez XIII, 09 Lipiec 2010, 19:36:24

XIII

Zapowiada się produkcja słabsza niż Public Enemies. Mało było Batmana na zwiastunie . To bardziej wygląda na film o Esie.

Mel

Ale animacja na wysokim poziomie...Szkoda, że tylko strona wizualna znowu będzie tym jedynym plusem.

Roy_v_beck

Zapowiada się produkcja zajebistsza niż Public Enemies, chociaż o to akurat nietrudno. Zgadzam się, że animacja na poziomie. W dodatku design postaci chyba najładniejszy ze wszystkich dotychczasowych filmów animowanych, doroślejszy taki. No i mało superbohaterów widać, więc być może coś z tego wyjdzie jeszcze.

A i pytanie na śniadanie, Wonder Woman warto oglądać?

XIII

Nie warto , bo to nudna i wtórna  produkcja.

Anarky

Zapowiada się epicka rozpierducha, film samym głównym wątkiem ma się skupiać wokół Supermana. Niemniej myślę że rola Batmana nie zostanie sprowadzona do tej drugoplanowej, mam nadzieje że poza niezłą animacją i akcją film da z siebie więcej.
Ja wam pokażę!

Cowboy

Mam pecha zwiastum został usunięty zanim go obejrzałem, i na dobrą sprawę widziałem tylko okładkę. Czy ktoś mógłby mi coś cokolwiek podrzucić?
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."


Cowboy

O cholera. Faktycznie design jest niesamowity. Kreska znacznie lepsza ni? w "Superman/Batman Public Enemies". Batman jest po prostu niesamowity. To ?e jest go ma?o to oczywiste, bo to historia czysto "Superman'owa". Jest statek z rozbitkami z kryptony, jest Darkseid, i kuzynka Kal-El'a. Czyta? komiks i by? nawet dobry, ale bez euforii si? oby?o.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Leon Kennedy

?cina mi si? tak bardzo, ze nie da si? tego trailera ogl?dn??...
Posted on: 10 Lipiec  2010, 15:52:01

 Zwiastun ca?kiem niez?y, fajnie budowa? napi?cie g?ównie przez ?wietn? muz?, taka epicka mi si? wydawa?a ;). Batmana po waszych postaw spodziewa?em si? cholernie ma?o, dobrze, ?e tak nie by?o :D. Co prawda ewidentnie wida?, ?e filmik b?dzie bardziej pod "ES", ale w?tpi?, aby Gacek zosta? potraktowany jako drugorz?dna posta?. Sama historia nie jest jako? wielce porywaj?ca, ale wystarczy mi sam fakt zobaczenia Darkseida w pe?nometra?owej produkcji. Warner dobrze robi, bo najpierw dali nam Nightwinga, Ra's Al Ghul, Black Mask? i Jasona po raz pierwszy, a teraz Darek :P. Oby tak dalej.

Anarky

Jednak patrząc na poziom tych animowanych produkcji nie czuję się jakoś niesamowicie dopieszczony, ot one powstają ale nie porywają tak jak kiedyś. Brak czasem im głębi, pewnego wyczucia, poziomu fabularnego a za dużo przesytu efektami i efekciarstwem. Szczerze zamiast tych Batman: Under the Red Hood, Superman/Batman: Apocalypse, Superman/Batman: Public Enemies mogła by powstać jedna ale naprawdę udana produkcja trzymająca poziom.
Ja wam pokażę!

LelekPL

Z twojej wypowiedzi już oczywiste staje się czemu tak jest. Stworzenie jednego dobrego filmu jest czasochłonne (stworzenie filmu w ogóle jest trudne), wymaga wielkiej pracy oraz braku limitacji ze strony producentów... i co najważniejsze zrobienie jednego filmu nie opłaca się tak bardzo jak zrobienie 5 ;)

Anarky

Z mojego punktu widzenia lepiej zrobić jeden dobry film niż kilka marnych lub co najwyżej średnich, czasochłonność to akurat dla Warner Bros w tym wypadku żaden problem. Rok 2009 i 2010 to wysp aż czterech animowanych produkcji z udziałem Batmana.
Ja wam pokażę!

LelekPL

No to jest oczywisty punkt widzenia... no nie oczywisty, ale idealistyczny! Niestety jest jak jest, a zrobienie 4 średnich produkcji, nie jest nawet równe trudności zrobienia jednego świetnego filmu, jednak bardziej opłacalne. Prosta matematyka, którą kierują się chyba wszyscy producenci (no może poza Pixarem). O to mi chodziło.

Mel

Oho, już mają stronę. Na razie nie wiele można na niej znaleźć:
http://warnervideo.com/supermanbatmanapocalypse/
Posted on: 21 Lipiec  2010, 09:40:15

 
O, i już można się zapoznać z figurkami produkcji:

Wypada cholernie słabo na tle innych promocyjnych statuetek. Taki mdły i wtórny ten design (zupełnie, jak w Under the Red Hood).

Leon Kennedy

Nic porywającego... Może Gacek będzie się lepiej prezentował.