Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Anarky

Cytat: TheBeatles w 29 Sierpień  2010, 20:55:45
Konsole lepsze

Zależy dla kogo

Powracając do wątku Velvet Assassin, rozpoczętym przeze mnie na poprzedniej stronie w tym temacie. Śmiało mogę już w tym momencie powiedzieć że gra została przeze mnie ukończona. Gra cieni, samo skradanie się i element czekania w ukryciu by wyeliminować danego wroga to największy plus tej gry. Wymagana jest więc cisza i szybkość, aczkolwiek w samej grze nie brakuje momentów gdzie schodzi to na boczny tor i możemy się spokojnie nastrzelać. Niemcy są tu wyjątkowo okrutni co widać i słychać, zarówno podczas misji w okupowanej Warszawie (pacyfikacja Getta), jak i w tej której ostatniej w której staramy się zapobiec spaleniu żywcem zamkniętych w kościele francuskich cywili. I tu gra nawiązuje do faktycznej pacyfikacji Oradour-sur-Glane, najbardziej znanej zbrodni niemieckiej we Francji. Masakry dokonali żołnierze dywizji pancernej SS Das Riech, a zamordowano 642 osoby. Tak więc gra fabularnie jest więc wstrząsająca, nie wierzycie to zagrajcie i przekonacie się sami (całość bynajmniej nie kończy happy end). Tak więc kolejne plusy to klimat i jednak fakt że nie zapominano o tym co się działo w Polsce. Przejdźmy jednak do minusów, gra jest niestety strasznie liniowa i krótka. Brak zapisu gry w dowolnym momencie, i choć utrudnia to grę to również irytuje po pewnym czasie. Szkoda przydało się też więcej interakcji z otoczeniem, pod tym względem gra jest wręcz anachroniczna. Reasumując i podsumowując, dla miłośników II WŚ i składanek pozycja idealna wręcz. Ci którzy szukają większego realizmu i większej akcji niech szukają czegoś innego...


Ja wam pokażę!

BD96

#391
Star Wars: Battlefront II

Bart w?a?nie zakupi? powy?szy tytu? na PlayStation 2 i postanowi?em to wypróbowa?. A wi?c mówi?c szczerze to mo?na troch? pogra? ale gra nie wci?ga i nie wyró?nia si? niczym szczególnym. Grafika - wiadomo ?e to PS2 i na wiele nie nale?ny czeka?, zw?aszcza ?e to gra z 2005 roku ;D jednak nie mam wymiotów na jej widok, krótko mówi?c da si? gra?. Mamy do wyboru skromny wachlarz postaci klasy B pokroju ró?nych Clone'ów, jednakowo? funkcja pojazdów nie jest zaniedbana. Naprawd? radoch? mog? sprawia? frajd? i mo?na sobie zaj?c czas. Ale nie mog? powiedzie? ?e to jakie? dzie?o, jak ju? podkre?li?em nic niesamowitego.

Ocena: 6-/10
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

TheBeatles

Mam 2 na PS2 i kilkanaście godzin przy niej spędziłem.

KillingJoke87

PC:
-RTCW
-Seria Total War ( szczególnie Rome i Medieval 2)
-Gta Vice City ( cudowny klimat lat 80 :D)
-Call of Cthulu: mroczne zakątki wszechświata (Chyba najbardziej niedoceniona gra w historii, genialna grafika, styl i K L I M A T!!!)
- Post Mortem i Still life (świetne mroczne przygodówki szczególnie SL)

PS2:
- God of War 1 & 2 (chyba najlepsze gry jakie wyszły na tą platformę)
- Trylogia Prince of Persia
- KillZone
- Resident Evil 4 (a jak ;p)
- Burnout Reveng (najnowszy nabytek ;))
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

TheBeatles

Mam problem, jaką grę mam wybrać:
-Red Dead Redemption
-Gears of War
-Alan Wake
-Call of Duty Modern Warfare 2
-Battlefield Bad Company 2
-Just Cause 2
PS Mihcim na pewno nie chcę Resident Evila

Altair

Głupie pytanie... Bierz MW2 :P

TheBeatles


Altair

Bo:
RDR jest fajne, ale tak czy siak w pewnym momencie wieje monotonią,
GOW to dziwny twór, którego schematyczność mnie dobiła,
Alan jest dobry, ale nie aż tak jak MW2,
BF2 to dla mnie shit, nie rozumiem ohów i ahów, które kiedyś unosiły się nad tą grą, jest to wolna i monotonna gierka z dobrym polskim dubbingiem,
Just Cause 2 nie zachwyca tak jak miał - ta seria jest nastawiona na pseudoakcję,  a z wyjątkiem skakania ze spadochronów nie ma tam nic czego nie ma GTA 4

MW2 to zaś:
nieustanna, prawdziwa akcja,
ciekawy scenariusz,
dużo trybów, Spec Ops, Single, MP,
niesamowite MP,
no i to jednak najlepszy CoD wszech czasów :)

TheBeatles

MW2 ma dobry scenariusz? Jakoś wszyscy go wyśmiewają

Altair

Życie mnie nauczyło, że "wszystkich" należy zlewać sikiem parabolicznym.

TheBeatles

Ostatnio wciągneły mnie dema Crysisa 2(mimo lagów) Bulletstorma(troche w tym mojego ulubionego Serious Sama) i Multi Far Cry 2

Altair

Jezu, a ja muszę czekać na demo Crysisa na PC :P za to zagram na very high ;)

TheBeatles

Mam nadzieje że dopracują demo. Lag sięga czasami 3 sekund

Mihcim

Obecnie gram w NBA 2K11
DC Universe Online i World of Warcraft Cataclysm :)
Posted on: 04 Luty  2011, 10:37:37

 Czesc dziewczyny i chlopaki : )
Czy tutaj ktos gra w ogromnego MMORPG o nazwie World of Warcraft ?

Altair