Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

Deuce

Po tym, co już pokazano i można przeczytać, zapowiada się całkiem dobrze. Na razie mogę powiedzieć, że aktor grający Zieloną Strzałę znacznie lepiej pasuje wizualnie niż ten z "Tajemnic Smallville". Ma bardziej męski wygląd niż jego "poprzednik".
Cieszy też pojawienie się Deadshota. W końcu "spędziłem" z nim 3 lata na łamach Secret Six, gdzie dość dobrze go poznałem i polubiłem. Sam wygląd pana Lawtona, w serialu, mogli nieco dopracować. Zobaczymy jak wyjdzie w całości.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Kwiatek

#16
Pierwszy odcinek dobrze si? ogl?da przypomina troche Batman Begins.
Dodanie do serialu matki i siostry Olivera uwa?a?em z pocz?tku za z?y pomys?, ale po ogl?dni?ciu odcinka widze ?e te posta?ie maj? potencja?,  mog? one wspomóc lub przeszkodzi? g?ównemu bohaterowi w przysz?o??i.
Du?o nawi??a? do Green Arrow oraz kilka do innych posta?i z DC.
Pierwszy odcinek mia? ogl?dalno?? 4,02 mln widzów co jest dobrym wynikiem dla stacji CW.

Za tydzie? odcinek drugi pt. ,, Honor Thy Father'' gdzie Arrow zmierzy si? z Chin? White.
Arrow 1x02 Extended Promo | "Honor Thy Father" [HD]

8azyliszek

Nienawidzę, jak bruneci grają blondynów i na odwrót (dlatego nie lubię Craiga jako Bonda). I teraz mamy Oliego z czarnymi włosami, który tragicznie wygląda ze sztucznymi blond włosami w retrospekcjach. Dlaczego ta wyspa jest na północy a nie w tropikach jak być powinna. W ogóle ten motyw jest tak "lostowy" że bardziej się nie da. Kolejna sprawa - ten serial miał się drastycznie różnić od Smallville a Oliver mieszka W REZYDENCJI LUTHORA WŁAŚNIE ZE SMALLVILLE!!! Łysy ma biuro w prawie identycznym wieżowcu jak ten z którego Lex zrzucił Lionela. A redakcja gazety jest utrzymana w tym samym stylu co Daily Planet. Nie mówiąc o tym całym Star City wyglądającym jak Metropolis. Bo przez 10 sezonów Sm Vancuver mi się już strasznie opatrzyło. Matka i siostra też mi się nie podoba - Oli został Green Arrovem właśnie dlatego, że został sam po stracie rodziców.

Ale walki bardzo mi się podobały. Jeśli będzie ich tyle samo w kolejnych odcinkach, będę je wiernie oglądał. No i Harry Dresden jako detektyw policji - to też plus. A co do oglądalności - piloty są mylące. Zobaczymy po paru odcinkach, na jakim poziomie się to ustatkuje.

Kwiatek

#18
W listopadzie b?dzie mie? premiere odcinek pt. ,, Damage '' w którym pojawi si? Deathstroke zagra go aktor Jeffrey Robinson.
Oto pierwsze zdj?cie Deathstroka.
http://www.comicbookresources.com/prev_img.php?disp=img&pid=1350080236

Rado

#19
Ja będę pisał z perspektywy osoby, która nie zna z bliska świata Green Arrowa. Myślałem, że podstawy znam, ale nie wiedziałem np. że jego najbliżsi zginęli.

No więc, jak się przymknie oko na pewne głupotki, to serial prezentuje się na razie świetnie. Ładne dziewczyny, dużo akcji i gadżetów, tajemnica i rozterki wewnętrzne głównego bohatera.

Zawsze miałem Oliego za playboya żartownisia, który nie przejmuje się za bardzo życiem, a tu proszę, w serialu umiejętnie udaje bogatego gówniarza, świadomie odsuwa od siebie kobietę, jest spostrzegawczy i inteligentny. Świetnie walczy. Normalnie niczym Bruce. Tyle, że życia ludzkiego za bardzo nie oszczędza.

Jest kilku, znanych mi, aktorów drugoplanowych. Jak na razie podoba mi się.

Leon Kennedy

Pierwszy odcinek świetny, klimatyczny, a Oliver został bardzo fajnie przedstawiony, do tego nieźle ukazane sceny walk. Aktorzy jak na razie dobrze się wywiązali ze swoich ról, a Arrow pasuje jak ulał :D Już czekam na kolejny odcinek!

8azyliszek

@Rado

Ja też nie znam Green Arrova bo akurat tego bohatera w komiksach po polsku TM Semic nam nie przedstawiło. Ale takie zachowanie Oliego było już widoczne w Smallville. I właśnie dlatego była tam ta postać - jako zastępczy surogat Batmana. To, że Gacka nie było choć w jednym epizodzie Sm to największy błąd tego serialu. mam nadzieję, że w Arrov go nie popełnią. Oczywiście nie spodziewam się tego w pierwszym sezonie, ale jeśli serial utrzyma oglądalność to IMHO są na to duże szanse w 2 czy 3 sezonie. A oprócz Huntress ja poproszę też Flasha z Coast City :).

Rado

No ja tez bym bardzo chcia? zobaczy? wizyt? pewnego playboya z Gotham w mie?cie Oliego. Tyle, ?e ?ucznik, na dobr? spraw?, zachowuje si? w?a?nie tak jakby to robi? Bruce, a tu trzeba by jako? pokaza? ró?nic? obu tych bohaterów. Jest to, oczywi?cie, do zrobienia, a Bruce musia?by by? jeszcze bardziej inteligentny i oczywi?cie przebieglejszy. Bardzo by mnie interesowa?a relacja obu postaci.

Z zapowiedzianych villainów najbardziej oczekuje wyst?pu Deathsroke'a, a i zmieniony origin Firefly'a te? mi si? podoba.

lady_ozzy

Cytat: Rado w 17 Październik  2012, 15:40:37
No ja tez bym bardzo chcia? zobaczy? wizyt? pewnego playboya z Gotham w mie?cie Oliego. Tyle, ?e ?ucznik, na dobr? spraw?, zachowuje si? w?a?nie tak jakby to robi? Bruce

Patrz?c na Olivera, momentami widzia?am w nim Bruce'a w 'Bale'owej' wersji. Ale kto wie... mo?e Panowie si? jeszcze spotkaj?...

Btw... Dzisiaj drugi odcinek
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Rado

Moim zdaniem epizod drugi ciut gorszy ni? pierwszy, ale wci?? na dobrym i solidnym poziomie. Troch? za du?o by?o tych melodramatycznych momentów.

Rozumiem, ?e Oli na wyspie móg? si? nauczy? biegania boso i skakania po drzewach, ale sk?d zna j?zyki obce? W pierwszym odcinku rosyjski, teraz chi?ski- z pocz?tku mnie to denerwowa?o, ale ko?cówka odcinka drugiego i ju? chyba wiemy kto go b?dzie uczy? tych j?zyków i nie tylko.

Ca?y czas widz? w Oliverze Bruce'a Wayne'a udaj?cego rozpieszczonego pieni?dzmi kretyna przed lud?mi, ale jak dochodzi do akcji to normalnie widz? prawie Punishera, heh. W ogóle si? nie cacka ze zbirami. Na tej p?aszczy?nie mo?na by zbudowa? jego ewentualne spotkanie z Batmanem.

Podoba mi si? posta? tego detektywa, a i ochroniarz te? zacz?? dawa? rad?. Szykuje si? czarnoskóry Alfred?

Kwiatek

#25
Mi się drugi odcinek lepiej podobał od pierwszego.
Nie znam postaći China White, ale Kelly Hu fajnie ją zagrała.
Fabuła się rozkręca powoli, fajne zwroty akcji zwłaszcza pod koniec najlepszy.
Postać ochroniarza zdobywa coraz bardziej moją sympatie, pokazuje że potrafi sobie poradzić w trudnej sytuacji.

Za tydzień odcinek - Lone Gunmen w którym wystąpi Deadshot
Arrow 1x03 Promo "Lone Gunmen" (HD)

Nowy zwiastun serialu
Arrow - Generic Promo - vers 3 - 30 sec

lady_ozzy

Czy może mi ktoś powiedzieć... kim jest Pani przypominająca Storm ? Zaintrygowała mnie owa postać z promo...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Kwiatek

#27
CytatCzy może mi ktoś powiedzieć... kim jest Pani przypominająca Storm ? Zaintrygowała mnie owa postać z promo...
Chyba masz na myśli Chine White w którą wciela się aktorka Kelly Hu.
Najemniczka pracująca dla Chińskiej triady.

Oglądalność drugiego odcinka Arrow wyniosla 3,48 mln widzów.

lady_ozzy

Tak, o Nią... Dziękuję =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

8azyliszek

@UP
Właśnie Sonda byłby dobry. Ale bez mocy są też Stalowy (ma tylko pancerz) albo Mściciel (ten kowboj z chustą na twarzy). Jego motor kozacko by w serialu wyglądał :). Bazując tylko na Smallville - ten gościu na końcu to może być Dark Archer - nauczyciel Olliego. W ogóle Arrow na razie "ostatnią przystanią fanów DC" :). Przynajmniej do stycznia, kiedy pojawi się Dark Knight Returns - part 2 i wróci YJ.

@Rado
Jesteś zindoktrynowany :) właśnie historiami gdzie Batman i Supek byli sobie przeciwstawiani. Ale historia w której dwóch bohaterów działa bardzo podobnie, też byłaby fajna. Przeczytaj choćby historię z TM-Semic gdzie gacek współdziała z Huntress. Zresztą Batman mógłby go troszkę utemperować by nie zabijał i np. częściej używał tych paraliżujących/elektrycznych strzał, tak jak Justin Hartley w Smallville.