Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Szkoła

Zaczęty przez Funky, 06 Październik 2008, 16:31:57

Maxie Zeus

CytatRaz jestem nieśmiały, raz rozgadany jak nigdy.
Mam to samo; ta ''dwulicowość'' czasami mnie przeraża.. ;D
(Czyżby uszczerbek na zdrowiu po szkole, czy może zwykła fascynacja Two-Face'am? 8) )

Hmmm... ja również najlepiej wspominam liceum. Fakt, nauki było, za przeproszeniem *w piździet*, ale przynajmniej kumpli miałem dużo. Kumpelek jeszcze więcej, tym bardziej, ze w klasie miało się bodajże.. 25 dziewczyn ;D (na 27 osób). Na dyskotekach było co rwać do tańca, nie? ;)
Gimnazjum to okres, w którym szerzy się cwaniactwo.. Nie raz uczniowie bili się na korytarzu. Nigdy się w takowe bójki nie mieszałem, bo po co? Ale przynajmniej, uczeń bał się nauczyciela.. Bo z tego co dzisiaj obserwuję (TV i nie tylko), to uczeń rządzi w klasie. NIEDOPUSZCZALNE !! Niektórzy nauczyciele również trochę przesadzają z wymaganiami, no ale ludzie.. dyscyplina musi panować!
Podstawówka... hmm, naprawdę słabo pamiętam ten okres. Poprostu, uczniowie poświecają więcej czasu na zabawę, niż naukę. I to moim zdaniem chyba dobrze..

van hellsing

Cytat: Maxie Zeus w 08 Październik  2008, 17:28:29


Hmmm... ja również najlepiej wspominam liceum. Fakt, nauki było, za przeproszeniem *w piździet*, ale przynajmniej kumpli miałem dużo. Kumpelek jeszcze więcej, tym bardziej, ze w klasie miało się bodażje.. 25 dziewczyn ;D (na 27 osób). Na dyskotekach było co rwać do tańca, nie? ;)
Gimnazjum to okres, w którym szerzy się cwaniactwo..

1. Za " w piździet " chyba nikt sie nie obrazi...
2.Co do dyskotek, każdy sie z tobą zgodzi. Mnie na dyske by nie wpuscili, bo w pierwszej klasie miałem nieodpowiednie zachowanie. Za nie noszenie mundurka.
3.Cwaniactwo w gimnazjum... A kto z tym nie ma problemów? Ja już mam cwaniaków DOSYC!!!    To powinno sie tępić jak karaluchy.                   
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

vincent

szczególnie cwaniaków w dresach.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

van hellsing

nie trzeba dresu by być cwaniakiem
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

vincent

ale z doświadczenia cwaniacy w dresach są gorsi od cwaniaków w jeansach i z żelem.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

van hellsing

heh
co racja, to racja
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

Quin

Ja na razie chodzę do 6 klasy podstawówki. Jest fajnie. Nauka dobrze mi idzie i jestem jednym z najlepszych uczniów (proszę nie używajcie słowa kujon). W klasach od cztery do sześć jakieś głupki zaczęły się przywalać o byle co.Ja się nie przejmuje. Niech gadają co chcą.Ja tam sobie nie dam w kaszę dmuchać.

van hellsing

Cytat: Quin w 09 Październik  2008, 07:24:21
Ja tam sobie nie dam w kaszę dmuchać.

i bardzo dobrze
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

Mac12

Ja też chodzę do klasy 6 i też jestem najlepeszy

UnMortal

Może zakończymy te żale i coś powspominamy? Coś zabawnego?

Ja pamiętam jak kiedyś na wycieczce szkolnej w gimnazjum mieszkałem z trzema kumplami w domku. Na cały ośrodek była tylko JEDNA kabina z kiblem i JEDNA kabina prysznicowa. W środku nocy mój znajomy stwierdził, że ma brudne nogi. Nie chciało mu się wychodzić, więc usiadł na krześle i zaczął myć nogi w zlewie. Na koniec się do tego zlewu wysikał :D
Have you ever danced with the devil under the pale moon light?

van hellsing

Dzisiaj kolega podpalił 2 papierowe ręczniczki i rzucił je a podłogę. Wszyscy popadli w panike, potem zaczelismy je gasić i sprzatać. Na biologii  inny kolega spytal sie pani:
Z jakich mieśni składa sie fiut?
inne pytanie:
ile razy pani TO robiła?
A pani:
myślisz, ze za każdym razem będę to liczyć? Ja już mogę  tego nie pamiętać

Jakie brechty z tego były :D
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

Maxie Zeus

Tylko pogratulować wysokiego poziomu IQ twoim kolegom ::)

batek_88

W podstawówce luzik odrabiało się prace domowe i szło się na piątkach. W gimnazjum nic się nie uczyłem i też przeszło się na czwórach i trójach.
Liceum: jeśi chodzi o naukę to totalna porażka same dwóje i czasem tróje (czyli im wyższa klasa tym gorzej mi szło). Przez 3 lata liceum miałem zarąbistą klase, nie przejmowaliśmy się cwaniakami bo jeśli taki ktoś miał problem do jednego z nas to jednocześnie miał problem do nas wszystkich. Uchodziliśmy za najgorszą klasę w szkolę, 3 razy zostaliśmy zawieszeni w prawach ucznia. Mimo, że w nauce efektów nie miałem (cód że zdałem maturę ;D) to liceum wspominam najlepiej.
Teraz w szkole policealnej nic ciekawego się nie dzieje, zazwyczaj 4 osoby na zajęciac przychodzi się tylko na zaliczenia i idzię się dalej.

Funky

Cytatmyślisz, ze za każdym razem będę to liczyć? Ja już mogę  tego nie pamiętać

HeHeHe pani nauczycielka nieźle zajechała tekstem. Podejrzewam że kobieta dość młoda jeżeli pytaliście ją o tak intymne sprawy. Czy może wręcz przeciwnie i była doświadczoną nauczycielką pod względem wieku?

A jeżeli chodzi o mnie to nie przypominam sobie czegoś naprawdę śmiesznego. Chociaż dzisiaj wydaje mi się to bardziej żenujące niz śmieszne to pamiętam jak w 2 klasie gimnazjum mieliśmy zastepstwo. Klasowy dureń narysował na tablicy wielkiego członka i przekonywał kobiete że to rakieta kosmiczna ::)

Altair

Jestem dopiero w 1 gimnazjum, ale u mnie od cwaniaczkow sa gorsze dziewczyny ktore nonstop obgaduja,mszcza sie i wysmiewaja.Mam super kumpli. Czasem czuje sie jak Peter Parker ze spidermana 1.Ale po ogladnieciu American Pie Beta House nabiera sie odwagi do dziewczyn:)Teraz nie wstydze sie klepnac zadnej po tylku :P Uczniem jestem dobrym.Jedynie matma rozwala czlowieka emocjonalnie ::)