Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mój nick !?

Zaczęty przez Maxie Zeus, 22 Maj 2008, 23:20:47

Maxie Zeus

Wątek ten ma charakter podobny do wątku ''Avatary''.
Zakladam go nie dlatego, ze mi sie nudzi, a dlatego, ze ciekawi mnie dlaczego wybraliście takie nicki jakie macie, i w niektórych przypadkach - co wogóle one oznaczają ;D
Ja wyjaśnialem juz dlaczego jestem Maxie Zeus na drugiej stronie wątku ''The Brotherhood of the Bat'' - teraz czas na was :P

Grim Knight

Mój nick? Oczywista analogia do Dark Knight.

Nie chcialem jednak byc tylko zzynaczem, stąd musialem pokombinowac nad pierwszym czlonem.
I stąd przyszla inspiracja:
"Nazywają mnie Gondlirem laske dzierzącym, jestem Grimnir zakapturzony, zawsze straszny, zawsze czujny. Zwą mnie ponurym, tym, który oślepia śmierc- wynioslym bogiem szubienic"

Ponurym. zniwiarz tez jest ponury. Grim. Nie?le. Skojarzenie z bracmi Grimm.

I oto cala historia.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

batek_88

Hmm...batek dlatego, ze nie chcialem wpisywac sie jako Batman(bo nie jestem godzien tego przydomku ;) ), a _88 to rok w którym sie urodzilem. Chyba tyle...
Pozdro

Mr.G

W moim wypadku jest to skrót od mojego imienia i nazwiska. Oczywiście nie mam nic przeciwko postrzeganiu tego jako "Pan G" :D

Grim Knight

A, jeszcze jedno:

nie mam absolutnie nic wspólnego z panem z komiksu "Planetary":

http://www.comicbookreligion.com/img/g/Grim_Knight.jpg

To w ogóle obrzydliwy plagiat i domagam sie procesu.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

JaRo

 JaRo to skrót od mojego imienia- Jaroslaw. Jednakze jest zbyt wielu Jarów, dlatego postanowilem sie jakoś wyróznic, stąd (powiedzmy, ze na cześc Robina) "R" pisze z duzej litery. Wszyscy znajomi, rodzina, ogólem kazdy kto mnie zna to wlaśnie tak do mnie mówi (nawet babcia wola- Jaro! ).
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Funky

Funky od Funku jak 3 lata temu gralem w "GTA San Andreas" to sluchalem funkowej stacji 'Bounce FM" w której puszczali wlaśnie taką muzyke. A ze bardzo mi sie ona spodobala (i lubie ją do dzisiaj) oraz DJ tej stacji (glosu uzyczyl legenda muzyki Funk George Clinton) powtarzal przyjemne dla ucha slowo "Funky" to posanowilem ze moja ksywa bedzie brzmiec "Funky". Chociaz ostatnio bardzo sposobal mi sie nick "JackNapier" (na cześc mlodego Jacka z "Batmana", przy okazji byl on wiekszym psycholem niz Nicholson przez caly film) ale uzywam tej ksywy na innych stronach lub forach. Tutaj od samego początku jestem "Funky" a wiec pozostalem "Funkym" :P

Leon Kennedy

#7
Mój nick to oczywiście imie i nazwisko mojej ulubionej postaci z gier konsolowych. Równocześnie ta seria gier ( Residen Evil ) jest moją ulubioną. A dlaczego akurat Leon? Byc moze dlatego, ze RE2 to pierwsza cześc w jaką gralem, która moim skromnym zdaniem jest najlepsza, a Leon to jedna z najlepiej poprowadzonych postaci jaką mialem szczeście zagrac... no i ten fryz ;).

Philips V38

a mój nick ??? hmm...w zasadzie nie ma nic wspólnego ze śwatem Batmana albo  fantasy (wlaśnie czemu nie ma - dziwne !!?? :/ ) Pierwszy czlon Philips to przerobienie slowa Filip( mam taki pseudo w pracy, chociaz nie wiem czemu bo mam inne imie... )
Drugi czlon V38 to skrót od Vans 38, moze niektórzy z was slyszeli o raperze Hans 52 Debiec, w swoim czasie sluchalem jego utworów i stworzylem sobie  jego " odbicie" slowotwórcze (tak dla jaj) " Vans 38 -  Hans 52"  spodobalo  mi sie to i dla otoczenia tez, wiec tak juz zostalo.....jest jeszcze Ziebiec jako przeciwwaga do slowa Debiec, ale tego publicznie nie uzywam :)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

MJ

Mój nick to skrót od Michael Jordan.Wziolem taki poniewaz jestem jego fanem próbuje grac jego stylem no i znajomi mówią do mnie Michael,Jordan a niektórzy Misiek bo nazywam sie Michal.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mel

Cóz...Mój nick uzywam od dziecinstwa i tak naprawde nie pamietam skąd pochodzi...Prawdopodobnie raz ktoś tak kiedyś zarzucil i tak juz zostalo :D


Maxie Zeus

Jon, Marquss, Sammy, Chibi, Silent Dark......... moze wy opiszecie ''origin'' swoich nicków? ;D

Silent Dark

#12
Niegdyś tylko komentowalem na BC pod nickiem Jones,kiedy zarejestrowalem sie na Forum DC mialem nick Silent Dark dlaczego? Silent oznacza Cichy a Dark Mroczny,potem to przenioslo sie na BC. (cichy mrok)

Grim Knight

No wiesz, popularna we Francji seria albumów komiksowych nosi tytul "Blacksad" (czarny smutek :D)
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Chibi

mój pseudonim wziąl sie od pewnych dwóch koszulek które nosilam na zmiane przez 2 tygodnie (pralam obie :D ) jedna byla biala, druga czarna. Na obu byla taka sama grafika  (jakieś zwierze) i wieeeeeelki napis "CHIBI"... znajomi zaczeli mnie tak nazywac i jakoś zostalo... rozpisalam sie
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?