Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Juby

Co się stało z postami cellwars i moim w temacie o przywitaniu się na forum? Cellwars okazał się spamerem, w kolejnym poście wrzucił link do jakiejś strony?

LelekPL


Juby

Ale spam w kolejnym poście? Bo jego przywitanie się nie było spamem.

LelekPL

Powitanie użytkownika, który w profilu ma link do jakiegoś sklepu? typowy SPAM.

Juby

#679
Anochybażetak. O to właśnie pytałem, musiałem przeoczyć link. W takim wypadku good job.



Z tym, że od razu z miejsca powinno się też usuwać / banować takie konto. Wg regulaminu forum jest chyba 30 dni żeby ponownie się zalogować i coś napisać (tym razem zgodnego z regulaminem) przed usunięciem, ale widzę że czyszczenia nie były robione i na forum zalega kilkadziesiąt kont, z których nie napisano żadnej wypowiedzi. W wolnej chwili sporządzę listę i podeślę.

Cytat: Regulamin forum1.2. Konta uzytkowników, którzy po 60 dniach od rejestracji nie napiszą zadnego postu, bedą kasowane. Uchybieniem od tej zasady może być jedynie częste logowanie - przynajmniej raz na miesiąc. (W przypadku jeżeli zarejestrowany użytkownik napisze co najmniej jeden post, który będzie aktywny, to konto takiego usera nie jest kasowane.)

Także tego :P

Urshak
Articles.
pacz505
FrozenShade
Eric Border
n.n.visionar
kalarepa150
qlopek999
barti
mariocomics
oknoland
Chachar
Jaskiniowiec
DevonPotter
DonPeloquin
Frank1985
kojot88pzn
shiftcarrental
VanitY
DariaZolza
Oswald
MATloka
Rocky
Walek
kryku12
LoZii
VintageComics
cellwars
EdwardJohnson1996
ironmansucks
Frank1985
kojot88pzn
ajayjay
Ajus123
Chachar
pacz505
kalarepa150
Damian788
Jaskiniowiec
barti
qlopek999
Eric Border
Peeeta
Analyz
cienias99
Neph « 60 dni minęło wczoraj

Tylu wyłapałem na razie. Spamerów jest więcej, ale tych, którzy chcieli wyreklamować po prostu swoje blogi bym zostawił, a część mających linki do sklepów napisało więcej niż 1 post, więc myślę, że decyzja należy do Q. Ale wszyscy z listy powyżej ewidentnie do usunięcia. Z userów forum, którzy mają 0 postów na liczniku nie wymieniłem jedynie Damexa, bo to fan, który zaglądał tutaj długo i teraz chyba wciąż prowadzi blog DCmaniak.


Leon Kennedy

Troszkę ich jest, ale jak widać założenie profilu było ich jedyną aktywnością. Żegnamy bez żalu.

Juby

Kalendarium z dziś:



Po pierwsze - czemu nie było takiej wzmianki o pierwszym Batmnie Burtona? Tylko na forum pisałem, że 7 września mijało 30 lat od rodzimej premiery filmu.

Po drugie - informacja nieprawdziwa, bo Powrót Batmana nie miał polskiej premiery, wbrew temu co podają na Filmwebie. ;)

Q

Tak to bywa kiedy różne dane były podawane (i cały czas różne źródła różnie podają) albo wcześniej brakowało informacji.

Ewentualne błędy w kalendarium są dziełem Jokera i sprawdzają czy ktoś te informacje czyta :D
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Anochybażetak. ;)

No to mam jeszcze jedną wpadkę na stronie do wykreślenia. BATMAN FOREVER » Błedy i pomyłki. Piąta to:

CytatOkulary strażnika w rzeczywistości nie spadają do końca. W pewnym momencie po prostu same znikają.


Może na DVD Wolanda ;) Wczoraj włączyłem kilka scen nowego wydania Blu-ray na moim nowym Sony Bravia 55 cali i nawet przeglądając klatka po klatce wyraźnie widać jak okulary spadają. Nie ma żadnego znikania. ;D

Juby

Cytat: Juby w 16 Wrzesień  2020, 08:52:18Peeeta
Analyz
cienias99
Cytat: Juby w 19 Wrzesień  2020, 18:51:07Kolejna Pani do odstrzału » http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?action=profile;u=9733

Do powyższej kolekcji spamerów prawdopodobnie dołączyło dwóch nowych kompanów. Jakaś prośba o przemyślenia odnośnie gry i pytania dotyczące filmu sprzed 4 lat, na które każdy zna odpowiedzi, przez nicki z małych liter i z cyferkami na końcu (pewnie generowane z automatu). Oba tematy i obaj userzy do usunięcia IMO.

http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=2025.msg73060;topicseen#msg73060
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=2024.msg73059;topicseen#msg73059

Leon Kennedy

Tematy zostały usunięte.

PS: Zagrałbym w tą nową Amnesie 😜

Juby

http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?action=profile;u=9740

^ Kolejny spamer do usunięcia (już samym nickiem reklamuje stronę, z której go wysłali).


Po przeczytaniu 18 tomu WKKDC myślę, że jego tytuł w dziale poświęconym kolekcji również powinien być zapisany na żółto, bo znaczący występ w jednym z jego odcinków zalicza Batman.

LelekPL

Żebym go mógł usunąć musiałby mieć post jakiś napisany. Może Q da radę.

Juby

#689
Q, chyba wystąpił jakiś błąd z ocenianiem komiksów na stronie. Chciałem ocenić Rok 100, Gotyk i Mitologię, ale nie ma możliwości wybrania noty i kliknięcia w przycisk "Wyślij". Ze smartfonu tylko zaznacza mi jedną z trzech ocen, a gdy już chcę wybrać kolejną (np. za rysunki, lub okładkę), to poprzednia znika.

Cytat: Juby w 27 Luty  2019, 11:58:42Tło forum to niestety tylko przeróbka znalezionej w sieci tapety na pulpit z jaskinią Batmana in Nolan-style. Dopóki forum nie przybierze właściwych, ciemniejszych barw, powinno wystarczyć. Nowe logo forum jest wersją próbną.

Forum zbyt długo korzystało z czyjejś pracy bez zgody autora. Po długim czasie znalazłem chwilę na stworzenie prostego, nowe tło forum, nowego logo (wcześniej słowo "Forum" było zapisane niewłaściwą czcionką i było zbyt jasne względem "BatCave", teraz pasują do siebie prawie idealnie) oraz nowe ikony, których wersje testowe wykonałem przed dwoma laty. Opis:
Nowa wiadomość Nowa wiadomość w dziale podrzędnym Brak nowych wiadomości Przekieruj forum

Jeśli macie jakieś uwagi, lub sugestie względem nowej szaty graficznej forum, dawajcie znać.