Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Punisher (filmy i serial)

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:54:27

El Cornetto

Podejrzewam, że gdyby za kampanie reklamową odpowiedzialni byli goście od TDK wszyscy oczekiwali by arcydzieła, i pewnie pojawiłby się  pogłoski o nominacji Dominica Westa do Oscara ;)

vincent

Niestety, z Punem by to nie wyszło z prostej przyczyny. Batmana kojarzy KAŻDY, Punishera już nie.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

El Cornetto

Dodaj do tego mniejszy budżet i brak znanych nazwisk w obsadzie oraz mało znanego reżysera (choć zdobywcę Oscara).

Tak się zastanawiam. Oczekujesz po filmie, że będzie gównem ale dlatego, że nie znasz/nie lubisz komiksu czy po prostu nie podoba Ci się to co zobaczyłeś...

Q

Cytat: El Cornetto w 16 Listopad  2008, 22:00:04
Dodaj do tego mniejszy budżet i brak znanych nazwisk w obsadzie oraz mało znanego reżysera (choć zdobywcę Oscara).
Lexi Alexander była tylko nominowana do Oscara (za krótkometrażowy film "Johnny Flynton"). ;)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Huntersky

Cytat: Cornpewnie pojawiłby się  pogłoski o nominacji Dominica Westa do Oscara
Dalej się łudzisz, że Jigsaw dorówna Jokerowi? ;)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

El Cornetto

Cytat: Q w 16 Listopad  2008, 23:12:57
Lexi Alexander była tylko nominowana do Oscara (za krótkometrażowy film "Johnny Flynton"). ;)
Ok. Mój błąd więc :P

Cytat: Huntersky w 16 Listopad  2008, 23:17:43
Dalej się łudzisz, że Jigsaw dorówna Jokerowi? ;)
To już kwestia scenariusza, bowiem Dominic West jest o wiele lepszym aktorem od Ledgera.

(Żeby potem nie było. Joker Heatha to najlepsze co spotkało TDK, jednak nie uważam by była to rola w stylu 'zobaczyć i umrzeć'. Jest baaaaardzo dobra. Po prostu :P. Nie wiem, może to ta cała hypa tak mi obrzydziła film, że nie jestem w stanie docenić odpowiednio tej roli, ale wg. większości aktorów zagranie psychola jest łatwiejsze od wiarygodnego zagrania normalnego człowieka)

vincent

Komiks lubię, ogólnie postać Franka jest bardzo ciekawa. Za młodu, gdy kupowałem Batmany z TM-Semic, często sięgałem również po Punishera.
Jeżeli chodzi o ten film, to zwątpiłem po zobaczeniu trailera. Za dużo tam efekciarstwa, za dużo Rambo.
Najbardziej urzeka mnie scena, gdy Pun zwisa z żyrandola i ładuje niczym Neo. Nie prościej by mu było stanąć i strzelać na stojąco? Krew nie zalałaby mu mózgu, a i celność by się polepszyła z całą pewnością. No, chyba że ma aimbota.
Tyle.

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

El Cornetto

Scena faktycznie głupia, ale zobaczę czy zostanie logicznie wpisana w fabułę. Czy efekciarstwo jest? Poza tą sceną nie zaobserwowałem takowego. Bardzo podoba mi się Jigsaw, ogólnie dobrze aktorów dobrali.

vincent

Fakt, faktem, Frank wygląda tak, jak powinien ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Q

Premiera "Punisher: War Zone" już się odbyła. W sieci pojawiło się także wiele recenzji.
Na Rotten Tomatoes 16% pozytywnych opinii. A pierwszy dzień na ekranach amerykańskich to 1,63 mln dolarów wpływów, czyli gorzej od "Punishera", który po pierwszym dniu miał już na swoim koncie 5,2 mln.

Taki wynik nie wróży dobrze przyszłości kolejnych kinowych ekranizacji przygód Franka Castle'a.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

El Cornetto

Q - trochę uściślaj wiadomości. Na Rotten Tomatoes 16% opinii pozytywnych dotyczy krytyków, a 71% pozytywnych poszło od strony widzów.

Generalnie wiele osób mówi, że to słaby/średni film, ale najlepszy Punisher jaki powstał do tej pory.

Gieferg

Nie wiem jak inni ale jak czytam jaka jest ocena na RT to interesuje mnie własnie ta od krytków, po opinie widzów zaglądam na IMDB.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

Tylko te 71% widzów nie przekłada się na wpływy.

A przed premierą pojawiały się pytania, czy "Punisher: War Zone" będzie lepszy w box office od "Punishera" z 2004.

Poza tym start "Punisher: War Zone" jest najgorszy spośród wszystkich ostatnich filmów Marvela.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Gieferg

Pozostałe nie miały kategorii R, więc trudno żeby byl lepszy. Ma za to sens porównanie z Punisherm'2004 który też miał R (ale co to za R :P).
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)