Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Flash" - serial TV CW

Zaczęty przez Leon Kennedy, 15 Maj 2014, 15:11:18

Leon Kennedy

Pierwsza zajawka już za nami: http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/122352325,nie-mrugajcie-najszybszy-superbohater-swiata-w-pierwszym-trailerze ! Więc temat czas zacząć :D! Od siebie dodam, że jest klimatycznie, a Flash całkiem nieźle wygląda :)

Rado

Powiedziałbym, że teaser klimatyczny, ale przede wszystkim za sprawą muzyki 30 seconds to Mars. Tak czy inaczej Flash prezentuje się całkiem nieźle moim zdaniem. Myślałem, że gorzej będzie to wyglądało. Efekt szybkości też jeszcze nie najgorszy. Na pewno obejrzę kilka pierwszych odcinków serialu jak wyjdzie na jesieni.

Anonimowy Grzybiarz

Pojawił się pięciominutowy, rozszerzony zwiastun:
https://www.youtube.com/watch?v=Yj0l7iGKh8g

Dla mnie bomba. Jaram się!

Darkoff

Jak na telewizyjne standardy - więcej niż bomba. Niestety prawdopodobnie większość budżety poszła właśnie na pilot. Mam nadzieję że tak się jednak nie stało, i że reszta odcinków przynajmniej w połowie będzie pod względem efektów wyglądała jak ten trailer.

BlackBat

U mnie było bardzo dużo krzyku i nawet łezka mi pociekła z radości :) Zarąbiście zrealizowali Weather Wizarda i spodziewałam się efektów na o wiele gorszym poziomie, także wow!! Nie mogę się doczekać jesieni!!

Mała kryptoreklama, w internetach powstał polski FP serialu- jestem jednym z adminów :) rzucam posty pod nickiem "Yurai"- zapraszam wszystkich zainteresowanych :D

https://www.facebook.com/serialflashPL

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Leon Kennedy

Faktycznie jakość efektów zaskakująca, oby równie dobrze było w całości serialu! Jednak jak na razie możemy spokojnie czekać do jesieni, która zapowiada się wyśmienicie!

Johnny Napalm

Efekty są na pewno na poziomie, który obowiązuje już od jakiegoś czasu. Także nie powaliły mnie na kolana, chociaż i nie zniechęciły do samej produkcji. Myślę tylko, że sam strój Flasha jest trochę zbyt urealistyczniony. Niepotrzebnie zupełnie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Czemu? Jak dla mnie świetnie się wstrzelił w standardy Arrowa ;)

Darkoff

No i jak po pilocie? :) +za Wayne'a,+ za Grodda, + za ca?o??. Naprawd? dobrze to wygl?da. Szkoda ?e taki efekciarski pilot w kwadratach trzeba by?o ogl?da?, ale jak wida? prze?y?em.


Take my money,CW. Taaake my money.

Adriann

Dobry pilot. Czekam na więcej, wszystko wygląda lepiej niż się spodziewałem.
Myślę że z tego serialowego uniwersum może wyjść coś interesującego, ciekawe jeszcze jak
Gotham(które chyba nie jest połączone z tymi dwoma...nie wiem,mogę się mylić). Swoją drogą jak obstawiacie, jeśli ten serial wypali to kogo zobaczymy jeszcze w podobnej sytuacji?

BlackBat

No i moja męska brodata duma spłynęła do Wisły. Ja nie mogę co za pilot. Delikatnie mówiąc "daje po ryju" prosto w serce, czyli w stylu Geoffa Johnsa :)

Cameo już mnie podjarały, będziemy mieli tyle villainów a niech mnie!

Spoiler
Jeśli chodzi o końcowy plot twist, to niestety przez oczytanie popsułam sobie zabawę. Mniej więcej wiem w jaki kierunku będzie szedł serial i Reverse Flash ale nic wam nie powiem ;) W ogóle propsy za Kryzys, kroi się coś ogromnego już to czuję :D
[Zamknij]
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Leon Kennedy

Jeszcze trochę muszę poczekać, ale jak czytam warto i super! Teraz jeszcze odzyskać palmę pierwszeństwa wśród filmów i DC znów będzie rządzić :D

Bless

Osobiscie nie przepadam jakos za Flashem i jego origin itp.. NIC MI NIE MOWI co w pewnym sensie uwazam za duzy plus bo prawie wszystko bedzie tutaj dla mnie zaskoczeniem :D i nowoscia. Puki co pilot spoko, podobal mi sie ale dupska nie urwal. Czas pokaze, jesli bedzie lepszy od Arrow'a to bede pod duzym wrazeniem :) ale w to niestety watpie.

PS : dobrze kojarze, ze ten motyw z klata to chodzi o
Spoiler
tego super inteligentnego goryla :P ?
[Zamknij]

Darkoff

@up

dobrze kojarzysz. Ciekawe jak sobie poradzi Gotham i Constantine, bo CW pokazało że potrafią zrobić coś ciekawego.

Leon Kennedy

Jest nieźle! A jeśli będzie jeszcze lepiej, to Arrow może czuć się poważnie zagrożony.