Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

''Tajemnice Smallville''

Zaczęty przez Maxie Zeus, 02 Maj 2008, 21:55:51

Altair


Huntersky

Strój Night Owla nie bardzo pasuje, ale na pewno ukazuje potencjał nowego kostiumu eSa, który mam nadzieję, że zrobią :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Ralf

Taki strój dobry by był w filmie o eSu. :)

Leon Kennedy

Rękawiczki, kołnierzyk, lekko zmodyfikowany materiał i efekt muszę przyznać... bardzo ładny. Mógłby coś  takiego nosić :). A wiadomo jak wytłumaczą fakt, że Clark biega bez maski i w kostiumie, a nikt nie potrafi go rozpoznać?

Altair

W tym trailerze z Comiconu było chyba ujęcie,w którym Clark zakładał okulary i dziennikarski indentyfikator,ale pewny nie jestem.

LelekPL

jest, ale scena ta pochodzi z 7mego sezonu! Z resztą jak cały początek zwiastunu, który jest zlepkiem tego, co było. A tamto było w alternatywnej rzeczywistości, gdzie Lex był prezydentem, zabił Clarka i zbombował cały świat pod wpływem Brainiaca, na Clarka ciamajde bym jeszcze nie liczył, chociaż moment idealny. Z ludzi, którzy znają jego sekret lub krucho kojarzą jego istnienie zostali tylko JL, Tess i Chloe... Lois ma mieć amnezje po powrocie z przyszłości, także moment rzeczywiście jest odpowiedni, ale już czytałem, że ma nastać romans na linii Clark-Lois-Superman, co chyba oznacza, że Lois sobi przypomni to i owo.

Mathes

#66
Jakikolwiek będzie kostium, mam nadzieje że nie ten klasyczny. Spodobał mi się kiedyś jeden z projektów Wizarda, "Ultimate DC", gdzie i Superman miał swój design:

http://media.photobucket.com/image/ultimate%20superman/kal456/superman.jpg

Nie jest za bardzo przekombinowany jak pokazana fotka przez innego usera, a i od oryginału trochę się też różni. Uważam że ten kostium jest świetny, i można by go wykorzystać w 9 sezonie SV. Swoją drogą to i też Batman, kilku herosów z Justice League i Teen Titans, posiadają takowe projekty, które prezentują się całkiem ciekawie.

A co do Clarka i Lois, to powinno się już między nimi coś wydarzyć. Nawet jak Kent był pod wpływem czerwonego kryptonitu, to się za nią nie zabrał :]

Altair

CytatNie jest za bardzo przekombinowany jak pokazana fotka przez innego usera
A co w nim jest aż tak przekombinowanego? :) ot zbroja pokolorowana w kilku miejscach.

Mathes

Dla mnie i tak zbyt przekombinowana...

A przynajmniej takie wrażenie sprawia...


Adolf

Już w piątek 25 września rusza 9 sezon Smallville.

Oficjalny trailer 9 sezonu:
http://www.youtube.com/watch?v=ciMc3dM0nEs&eurl

Czego możemy się spodziewać?

Spoiler
- Clark będzie nosił strój!!!
- Już w pierwszym odcinku dowiemy się dlaczego Clark jeszcze nie lata
- Lois powróci z...(?) Będą ją dręczyć wizje, w tym seksu z Clarkiem
- Pojawi się John Corben jako redaktor Daily Planet, zastępujący zaginionego Clarka. Dowiemy się w jaki sposób został Metallem
- Oliver Queen spali strój Zielonej Strzały
- powróci Toyman
- pojawi się trójkąt Clark-Lois-Czerwono-Niebieska Smuga
- podobno Clark ma zyskać nową moc - słyszenie myśli innych
- pojawią się Wonder Twins, którzy chcąc zwrócić na siebie uwagę Czerwono-Niebieskiej Smugi narysują sprayem wielkie ,,S" na limuzynie gangsterów
- Później dwójka odwiedzi Watchtower i zobaczy cały sprzęt Chloe. Jayna zapyta Chloe, czy zna Smugę i czy jest jego pomocnikiem. Chloe odpowie, że Watchtower pomaga wszystkim herosom w Metropolis. Twyla będzie chciała poinformować swoją ,,grupę" o tym co widziała, ale Chloe ostrzeże ją, iż jeżeli ta piśnie chociaż słówko o tym co widziała, jakikolwiek ślad jej egzystencji zostanie zatarty
- pojawi się Ruletka, zagra ją Steph Song
- kneel before Zod
- Geoff Johns, twórca odcinka ,,Legion" zdradził niedawno kilka informacji na temat przyszłego odcinka (o kolejnej zresztą grupie superbohaterów) – ,,Society", który zobaczymy już za kilka miesięcy (epizod znajdzie się zapewne w środkowej części 9 serii Smallville). Czego możemy się spodziewać? Przede wszystkim dużej ilości akcji, dobrych efektów specjalnych i Justice Society w Smallville'owym wydaniu! Geoff dodaje, że w serialu zobaczymy grupę emerytowanych herosów, która sprawdzi jak się mają ich następcy
- Dr Hamilton pojawi się w większej liczbie epizodów niż zakładano
- Queen znów zacznie pić. Dla nas to bardzo dobra wiadomość - zobaczymy ponownie wesołego Olivera, jednak dla Clarka jest to kolejny problem do rozwiązania w sezonie 9
- w sezonie 9 na 100% nie zobaczymy Batmana!

[Zamknij]


więcej na: http://www.smallville.com.pl

Zapraszam do komentowania.

Juby

Przyznam, że mimo iż jestem fanem Supermana, nigdy nie oglądałem regularnie tego serialu. Ostatnio leciał jakiś sezon na TVN przed Przyjaciółmi, których oglądam codziennie, więc czasami na niego zerkałem i wydał mi się interesujący. W ostatnim odcinku wrogiem był generał ZOD w ciele Lexa, a Clark był w szklanym więzieniu, niczym złoczyńcy z S1. Mam pytane, czy serial ma jakiś związek z filmami? Chyba niedługo zacznę go sobie oglądać od początku.

Mathes

Nie. Ogólnie serial nie trzyma się komiksu, a tym bardziej filmów. Jednak jako zakończenie serialu "Smallvile" ma być film "Metropolis".

Kadaver

Nie zdziwiłbym się,gdyby ten film nie był początkiem nowego serialu.

Juby

Metropolis podobno było tylko plotką, już zdementowaną. :P

Adolf

CytatPrzyznam, że mimo iż jestem fanem Supermana, nigdy nie oglądałem regularnie tego serialu. Ostatnio leciał jakiś sezon na TVN przed Przyjaciółmi, których oglądam codziennie, więc czasami na niego zerkałem i wydał mi się interesujący. W ostatnim odcinku wrogiem był generał ZOD w ciele Lexa, a Clark był w szklanym więzieniu, niczym złoczyńcy z S1. Mam pytane, czy serial ma jakiś związek z filmami? Chyba niedługo zacznę go sobie oglądać od początku.

Serial ten ma bardzo silny związek z klasycznymi filmami o Supermanie, jak i również komiksowym Universum DC. Sama farma Kentów w Smallville jest wzorowana na tej z filmów o Supermanie.  Ponad to pojawiają się aktorzy  z owych filmów (w tym sam Chistopher Reeve), a także z różnych produkcji związanych z Supermanem i Universum DC. To szklane więzienie to oczywiście Phantom Zone. A Zod powróci w 9 sezonie już 25 września. W serialu jest też poukrywanych wiele ciekawostek ze świata eSa, pojawiają się również ciekawe dialogi nawiązujące, często w sposób ironiczny do przyszłości Clarka:)

CytatMetropolis podobno było tylko plotką, już zdementowaną.

Dokładnie.