Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Real Superhero, pomózcie!

Zaczęty przez kickass, 21 Czerwiec 2014, 14:33:41

kickass

Witam, zacznę od tego że jestem wielkim fanem od jakis 2 lat komiksu i filmu Kick ass (1,2),
, z tego też powodu zacząłem się interesować nad projektem na prawdziwego Superbohatera, przypadkowo trafiłem także na ten artykuł z marca tego roku http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1424.0
Tak czy inaczej, sprawa od roku wygląda następująco:
-mam projekt kostiumu, gotowy w 50% (a w nim: zbroja (kręgosłup, klata, łokcie, ramiona) maska,pas (taktyczny z akcesiorami) gaz pieprzowy, rekawice z kevlarem,)
-zacząłem także chodzic na kursy obronne
-załozyłem fanpage na fb: https://www.facebook.com/pages/Superbohater-z-prawdziwego-zdarzenia/293036654198992?fref=ts (tu też proszę kierowac pytania, niedługo wrzuce zdj. z ulicy z mioch akcji i ogólnie kostiumu)
A piszę ten post dlatego, że nie mam jeszcze NAZWY, dlatego proszę każdego z wyobraznią na wymyslenie czegoś mega, bardzo mi to też pomoże :D
pozdro!

Rado


LelekPL

Dead Man... takie dość prorocze się wydaje w tej sytuacji ;)

Bless


Rado

Ale czemu? Przecież jest gaz i są rękawice z kevlaru. Poza tym... "Dead Man" już zajęte w uniwersum.


kickass

Chociaź Rado nie próbuje mnie odrazu usmiercic, heh :D
Na początek nie spodziewam się raczej niczego więcej niż pomaganie
bezdomnym i noszenie zakupów staruszkom ( nie zapomnijmy o tradycyjnym skakaniu po dachach) ;) Boję się tylko reakcji
policji (?)
Pomysły możecie nadal wysyłać
...

franek

Tsa każdy superbohater przecież zakłada na fejsie... Człowieku jak zrobisz coś głupiego to wspomniana reakcja policji będzie taka, że namierzą cię po adresie komputera czy innego urządzenia i będziesz miał przesrane... Oglądaliśmy te same Kick-Assy? ;)


Show Must Go On!!!

kickass

Nie bardzo rozumiem, niby co głupiego mógłbym zrobić ?
Chodzi ci np. O użycie gazu czy coś ?

Adriann

Co do nazwy to jakoś nie mam pomysłu..czekaj aż jakiś nietoperz wleci Ci przez okno czy coś to sam wpadniesz na dobry pomysł;P
Ale mam dwa pytania:
Widziałes może film Super z 2010r? Myślę że jest znacznie lepszy od KickAssa..może Cię jakoś zainspiruje lub..sprowadzi na ziemię.;)
A Druga sprawa..ile właściwie masz lat? Jesteś pełnoletnim superbohaterem czy bardziej jak by Robinem?:D

lady_ozzy

A na czym to Twoje 'Suberbohaterstwo' mia?oby polega? ?
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kickass

Napewno w razie jakiejś rozróby nie rzucilbym się z pałką do obrony,
Tylko np. Zadzwonił po gliny, tak więc odgrywalbym tak zwany
patrol, co do moich kevlarowych rękawic i treningów to rb je tylko
w razie gdyby jakieś dupki mnie zaczepili i zaczęli szarpać przetrzymywali
bez możliwości ucieczki...
Mo i oczywiscie drobna pomoc dla bezdomnych czy tam noszenie torb staruszkom.

LelekPL

Powiem tak, to wszystko mo?esz robi? bez stroju, nazywa si? to bycie porz?dnym cz?owiekiem, czyli: zadzwoni? po policj? jak widzisz, ?e komu? dzieje si? krzywda, pomóc nieznajomemu w drobnych codziennych rzeczach, udziela? si? w spo?ecze?stwie. Noszenie pa?ek i gazu mo?e Ciebie jedynie niepotrzebnie narazi?. Kevlar jest Ci niepotrzebny bo prawie nikt w Polsce nie ma broni, poza rozs?dnymi osobami i ewentualnie mafi?, której zwalcza? nie b?dziesz.

Je?li jest jedna rzecz, któr? film Kick-Ass powinien kogo? m?odego nauczy? to niech s? to s?owa Dave'a, który w pewnym momencie rozumie czemu prawdziwi ludzie tego nie robi?, nie zostaj? "bohaterami" - bo maj? swoje ?ycie, swoj? rodzin? i bliskich, dla których nie warto si? nara?a? i ich... Potem film oczywi?cie zmienia si? w fantazj?, ale jest to dobra nauczka dla m?odych i nader optymistycznych fanów komiksów.

Zamiast kr?ci? si? po ulicy, lepiej by by?o zajrze? do podr?czników szkolnych, rozwija? swoje talenty i nimi przyda? si? spo?eczno?ci, czy to jako nauczyciel, czy mo?e nawet lekarz lub wybitny fizyk, czy nawet ju? niech b?dzie ten detektyw.

lady_ozzy

Lub wstąp do szkoły policyjnej...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

LelekPL

wtedy nawet kostium dostanie ;) byleby nie wlepiał mandatów za przejście na czerwonym świetle albo nie strzelał do obywateli jak rząd mu karze

Altair

WHAT.THE.FU##...

Kilka lat temu starszy użytkownicy tego Forum sprowadziliby Cię dosadniej na ziemię, ale ode mnie tak krótko i bezboleśnie:

Przyjdzie więcej nauki, szkoła średnia (myślę, że dobrze obstawiam wiek), studia, praca... I wtedy mam nadzieję, że Ci się odwidzi i nie dostaniesz niczym twardym w głowę. ;)

Zresztą myślałem, że "super"-bohaterowie istnieli po to by pomagać, a nie ujawniać się na Facebooku :P

Już Wardęga pokazał jak bardzo Policja jest tolerancyjna względem takich osobników z "dziwnymi pasjami". Polecam Ci jego filmy ;)