Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Joker

Zaczęty przez Arkard, 13 Marzec 2008, 20:11:07

(A)nonim

Od jakiegoś czasu seria Action Comics jest skoncentrowana na Luthorze, który szuka rozproszonego Czarnego Spektrum pozostawionego po Pierścieniach Czarnych Latarników. W numerze 897 w swoich poszukiwaniach trafi do celi Jokera w Arkham. Bo najwyraźniej Joker przyciąga Czarne Światło. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Dziwi to kogoś? ;D Rozumiem, że Joker, to Joker, ale już trochę nudzą z tym wyszczególnianiem tej postaci. Wystarczy, że z samym przysłowiowym diabłem ma na pieńku.

(A)nonim

No ale hej, przyciąganie Czarnego Światła to jest coś. ;D
Równie dobrze można by narzekać na to że Batman został przyjęty do Korpusu Sinestro. To takie smaczki dla fanów.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

#198
No fakt...Wci?? to ma?o potrzebny detal w Arkham i w ogóle w Gotham, ale trudno.
Posted on: 20 Pa?dziernik  2010, 17:53:37

 
GOTHAM CITY SIRENS #20
Written by PETER CALLOWAY
Art by LEE GARBETT
Cover by GUILLEM MARCH
With The Joker’s return to BATMAN comics in recent months, it was only a matter of time before Harley Quinn took notice. Will she abandon her Sirens and return to the side of her true love? Well, she might not have a choice! And what happens between Selina and Harley when they realize that the objects of their respective affections are mortal enemies?
On sale FEBRUARY 23 • 32 pg, FC, $2.99 US

-
Cud ok?adka. No troch? min??o od dnia, kiedy to Joker próbowa? podci?? gard?o Harley, a sam zarobi? od niej kulk? w rami?, wi?c mo?liwe, ?e kwiatami jej teraz nie powita... Po?yjemy,zobaczymy. Osobi?cie wol? Jokera, jako singla, bo ka?dy kolejny pomocnik jest bardziej jak kula u nogi, ale przyznam, ?e bywa?y i mi?e, czy zabawne chwile w statusie JokerxHarley. Rzadziej, ale by?y takie.
Ah, btw:
CytatAnd what happens between Selina and Harley when they realize that the objects of their respective affections are mortal enemies?
Ta cz??? zapowiedzi jest po prostu...bez sensu.



(A)nonim

Spoko, większość zapowiedzi jest bez sensu. ;)
Szkoda tylko że nie pisze tego Dini. :(
Posted on: 16 Listopad  2010, 13:33:13

 http://www.dccomics.com/dcu/comics/?cm=16594
Najwyraźniej jednak Dini w najbliższym czasie zajmie się Panem J.
Posted on: 17 Listopad  2010, 12:43:21

 Z C2E2:
"Berganza podobnie jak czytelnicy chętnie zobaczyły Scarecrowa ponownie jako członka Korpusu Sinestro. Chciałby też zobaczyć, jak wyglądałby Yellow Lantern Joker."
Byłoby słodko. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

O czym dokładnie jest historyjka pod tytułem "Joker", którą Egmont planuje w tym roku wydać...

Roy_v_beck

Nie czyta?e?? Komiks swego czasu g?o?ny by? i to bardzo. A historyjka jest o Jokerze, który wychodzi ze szpitala psychiatrycznego Arkham i gangsteruje, ?eby mie? jakie? pieni?dze na prze?ycie. Ko?uje sobie ekip? i przejmuje ró?ne inne biznesy, rywalizuj?c z Penguinem i Two-Face'em. ?wiat pokazany w tej powie?ci graficznej wystylizowany jest na ten z "Mrocznego Rycerza" Nolana, co stanowi jedn? z wi?kszych zalet tego albumu. Niestety ca?o?? doprawiona jest ckliw? i nieistotn? narracj? jednego z g?ównych bohaterów, stworzonych specjalnie na potrzeby tego komiksu. No i zako?czenie jest równie urwane i niespuentowane jak w "All-Star Batman and Robin", tyle ?e kontynuacji tego ju? nikt nie planuje zrobi?.

(A)nonim

"Joker" to taki "Scarface" tylko że Jokerze, przez co wyszło nie wiadomo co. Nic ciekawego ogólnie, od siebie nie polecam.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Johnny Napalm

A jaki według Was jest najsłabszy wizerunek Jokera, jaki mogliście kiedykolwiek oglądać? Kto najsłabiej narysował Jokera, że ten nie był do siebie podobny? Wiem, że każdy z Was ma własne wyobrażenie tej postaci, chodzi mi więc o prace rysownika po oglądaniu których jedyne co wam przychodziło na myśl to to: what the fuck?! To na serio miałby być Joker?!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

Jak dla mnie, to najgorszy wizerunek MrJ to ten z serialu animowanego 'THE NEW BATMAN ADVENTURES'...
Bia?a bu?ka z czarnymi oczkami... Bardzo brakuje mi tego 'czerrrrrwonego' u?miechu... a co za tym idzie, posta? wygl?da jakby by?a niedoko?czona =/
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Johnny Napalm

Chyba wiem o czym mówisz. Rzeczywiście, Joker słabo tam wyglądał. Ale pytając o najsłabsze przedstawienie Jokera, jakie widzieliście, chodziło mi głównie o skupienie się na komiksie. A tam, wg mnie, najkiepawiej narysował go John Byrne. Sorry, szanuje go jako rysownika ale Joker mu ewidentnie nie wyszedł.

Naraże się dalej i powiem, że Joker w stylu Jima Aparo też mi nie leżał. Ten styl był zbyt karykaturalny a za mało realistyczny.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

lady_ozzy

Rozumiem... ale serial animowany to te? 'rysunek' =)
W ka?dym razie jeszcze si? nie spotka?am z takim przedstawieniem MrJ'a, który tak by mnie zniesmaczy? jak ten w 'THE NEW BATMAN ADVENTURES'
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Rado

#207
Zgadzam si?, ?e Joker z TNBA jest bardzo kiepski. Ma?e porównanie jak si? zmieni?:



Od siebie dodam, ?e mnie zniesmaczy? Joker z kreskówki The Batman:



Przy okazji, jak ju? jeste?my przy rysunkowym Jokerze, to najlepszy jest tutaj  :) Zeller's Batman Joker Commercial

Johnny Napalm

Żeby o katowaniu Jokera nie pisać w temacie o Robinie, przeniosłem się tu. Chyba najlepszym mordooklepem jaki dostał Mr J był ten, którego doświadczył od Batmana w Knightfallu. Wiecie zapewne o jaki moment chodzi. To były solidne bęcki... aż miło popatrzeć.
Damian - ok, rozumiem twoje zdanie Leon Kennedy, że ten młokos zrobił to co inni już dawno chcieli, tylko trochę mi się to nie podoba, bo:
- osobistych porachunków z Jokerem to on chyba nie miał nigdy.
- był za młody, głupio patrzeć jak ktoś taki leje takiego zasłużonego weterana zbrodni.
- to trochę nieedukacyjne, taka przemoc u takiego młodziaka. ;)
- plusem są rysunki, bo biją te z Jasonem bijącym Jokera.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Pytanko - DotF, malunki na ciałach, do której historii z Jokerem nawiązuje scena pierwsza z prawej?

Spoiler
[Zamknij]