Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman Returns

Zaczęty przez Silent Dark, 08 Sierpień 2008, 18:53:29

Rod

#105
Nie oceniłbym tego filmu tak nisko (2/10) gdyby chociaż nie był taki nudny  :P

Film ma żółwie tempo i do tego jest jeszcze długi, podwójny strzał w stopę. Wkurza mnie też podpinanie się pod Donnera. Jego filmy były całkiem niezłe ale powinny być już dawno zostawione w spokoju, czasy się zmieniły a przez to i komiksy. Aktorsko jest bardzo marnie, to znaczy Spacey jakoś przyciąga do ekranu mimo, że jego Lex jest słabą postacią. W ogóle nei podobała mi się Lois Lane grana przez jakąś marną aktoreczkę, totalne drewno i zero podobieństwa do oryginału. Routh też słaby. Daję 2/10 bo jednak Warner potrafił mocniej obrzygać fana (vide Steel albo B&R).

camel

Cytat: Rod w 18 Czerwiec  2013, 17:07:15(vide Steel albo B&R).
Kurde, nikt z forum nie widział filmu ,a Ty takie rzeczy zarzucasz  ::) Napisz cokolwiek o filmie w odpowiednim dziale jeśli widziałeś ;)

LelekPL

Chodzi?o mu o film Steel z Shaquillem O'nealem, a nie Man of Steel

Rod

Cytat: camel w 19 Czerwiec  2013, 00:57:27
Kurde, nikt z forum nie widzia? filmu ,a Ty takie rzeczy zarzucasz  ::) Napisz cokolwiek o filmie w odpowiednim dziale je?li widzia?e? ;)


A tak powa?nie, Man of Steel jeszcze nie widzia?em ale ci??ko by 'pobi?' dzie?o Singera.

camel

Cytat: LelekPL w 19 Czerwiec  2013, 01:21:48
Chodzi?o mu o film Steel z Shaquillem O'nealem, a nie Man of Steel
Czu?em podpuch? w sumie, ale nie spodziewa?em si? by kto? pami?ta? tego typu szrot :D
@Rod jak masz co? wkleja?, to wklej co? ciekawego ;)

Rod

Jasno napisa?em o jaki film mi chodzi a to ju? twój problem, ?e widzisz jakie? 'podpuchy'. Skoro wiedzia?e? od pocz?tku o jaki film chodzi to po kij by?y te nadinterpretacje?  ::)