Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

Wiktorian

Cytat: AntyDoctus w 25 Lipiec  2013, 15:18:37
Szkoda ?e ten scenarzysta nie ma jakiej? posady w DC, bo by?by idealnym kandydatem do pisania serii o Teen Titans.

Mo?liwe, ?e faktycznie od?wie?y?by t? seri? (zw?aszcza, ?e jej pocz?tki by?y do?? burzliwe - patrz. nowy image Starfire). I mo?e faktycznie mój stosunek do niego polepszy si?, gdy w kolekcji zostanie wydany I tom The Ultimate Spider-Man'a (co mo?e nast?pi? ju? ko?o wrze?nia/pa?dziernika,ale to tylko spekulacje). Co nie zmienia faktu, ?e style prowadzenia historii i rozwijania osobowo?ci bohaterów w Marvelu i DC s? bardzo ró?ne - Marvel stawia na monumentalno?? , patos i cz?sto niedorzeczne toki zdarze?, nie wspominaj?c ju? o mieszaniu w?tków komiksowych z realnym ?wiatem, podczas gdy DC jest dla mnie o wiele mniej pulpowe i "kreskówkowe".

Doctus

Cytatpatrz. nowy image Starfire)

Nowa Startfire to niestety przyk?ad ba?aganu w kontinuum nowego DC, oraz zwyk?e zepsucie jednej z fajniejszych kobiecych postaci. Po pierwsze, w The New 52 pierwszym sk?adem Titans jest dru?yna Red Robina, a w pierwszym numerze Red Hood and the Outlaws Jason wspomina ?e Tamaranka ma problemy z pami?ci?, i nie pami?ta swojego zwi?zku z Dickiem Graysonem oraz cz?onkostwa w Teen Titans. Tylko jak mo?e to pami?ta?, skoro Tytank? nigdy nie by?a? wybaczy?bym te zawirowania w kolejno?ci wydarze?, gdyby jeszcze nie zrobili z niej zdziry która najpierw jest z Red Hoodem, a kiedy ten jest zaj?ty zabawia si? z Arsenalem. Na plus jednak to ?e Jason ma konkretnie gdzie? co i z kim wyprawia jego 'dziewczyna' bo najwa?niejsze s? walki i misje - to w?a?nie lubi? w jego postaci. Szkoda ?e Damian Wayne zgin??, bo liczy?em ?e kiedy? zobacz? jego duet z Jasonem. Swoj? drog? to nie tylko Startfire zosta?a obdarta ze swojej przesz?o?ci. Vic Stone, który kiedy? by? jednym z wa?niejszych cz?onków Teen Titans dosta? kompletnie nowy origin story, a zaraz po przybraniu swojego pseudonimu do??czy? do Justice League, co by?o do?? sporym awansem dla bohatera który do tej pory wspó?pracowa? tylko z grupk? nastolatków. Przypuszczam ?e to przez przychylno?? czytelników któr? móg? zdoby? w evencie Flashpoint.

Wiktorian

Dobra, żeby uniknąć sporego off-topu - mam nadzieję, że do końca sierpnia uda się zdobyć kolejne zapowiedzi z WKKM. Patrząc na listę brytyjską myślę, że w okresie wrzesień/październik możemy się spodziewać premiery przynajmniej jednego/dwóch z tych tytułów:

- She-Hulk: Single Green Female
- Marvel Zombies
- Planet Hulk
- The Ultimate Spider-Man

No i nadal nie wiadomo, gdzie zostanie wepchnięty pierwszy tom The Ultimates.

XIII

She Hulk to ma ochydną kresję. Mam 2 angielskie magazyny gdzie jest She Hulk z rysunkami tego "artysty" nie dałęm rady przebrnąć więcej niż 3 strony. A Ultimates to dla najbardziej przereklamowany komiks ever.

Wiktorian

Cytat: XIII w 25 Lipiec  2013, 19:33:04
She Hulk to ma ochydn? kresj?. Mam 2 angielskie magazyny gdzie jest She Hulk z rysunkami tego "artysty" nie da??m rady przebrn?? wi?cej ni? 3 strony. A Ultimates to dla najbardziej przereklamowany komiks ever.

Mhmmmm ... no ja b?d? w stanie to oceni? dopiero po ukazaniu si? tych komiksów. Tymczasem mam pomys? co jeszcze mog?oby si? znale?? w kolekcji poza Deadpool'em. X-Men Mutant Genesis to zdecydowanie album warty przeczytania i móg?bym si? znale?? w tej kolekcji, zw?aszcza, ?e rysownikiem by? Jim Lee.

XIII




Wiktorian , nadal masz ochotę na komiks z She Hulk ;D?

franek

Mi z kolei pasują rysunki. Takie lekkie podejście do tematu, komiksy w zamyśle takie są. Przyjemna, prosta kreska, bez zabawy w milion szczegółów w każdym miejscu, kolorystyka w porządku, bez jakiejś malowniczej sensacji ale bardzo komiksowo co sobie cenię w rysunkach ;)


Show Must Go On!!!

Wiktorian

Cytat: XIII w 25 Lipiec  2013, 23:54:03



Wiktorian , nadal masz ochotę na komiks z She Hulk ;D?

XIII - tak długo jak nie są to prace Roba Liefelda to przeżyję wszystko :P

franek

Tak przeglądam prace Roba Liefelda i się zastanawiam czy on nie ma parkinsona?


Show Must Go On!!!

Wiktorian

http://www.progressiveboink.com/2012/4/21/2960508/worst-rob-liefeld-drawings

Cóż ... gdy rysownik dostaje własną listę swoich NAJGORSZYCH prac, to chyba to o czymś świadczy.

XIII

Dla mnie rysunki w She Hulk to ten sam poziom co Lefield a może nawet odrobinę niższy.

Wiktorian

Cytat: XIII w 26 Lipiec  2013, 11:40:21
Dla mnie rysunki w She Hulk to ten sam poziom co Lefield a może nawet odrobinę niższy.



Opinie opiniami ... no ale bez przesady ...

franek

Ooooo... rozumiem że każdemu się podoba co innego ale rysunki w She Hulk są I WIELE LEPSZE niż Rob Liefeld, który nawet nie zna podstawowych zasad anatomii, kręgosłupy jak skocznia narciarska i brak przestrzennej wyobraźni. porównaj sobie jego prace do She Hulk. Widać sporą różnicę.


Show Must Go On!!!

XIII

Dla mnie poprostu rysunki She Hulk są brzydkie i karykaturalne.

Wiktorian

No ok, rozumiemy przekaz. A czy kto? wie, czy ten tom Deadpool'a, który mia? by? w Niemczech ju? si? u nich ukaza??