Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Brotherhood of the Bat (Bractwo Nietoperza)

Zaczęty przez Maxie Zeus, 24 Kwiecień 2008, 17:52:07

Maxie Zeus

Cytat''Dracula'' Francisa F.Coppoli to niesamowity obraz
Jak najbardziej się pod to podpisuję!

Co do ''Frankensteina'' Kennetha Branagha - film mi się BARDZO podobał (mimo iż spotkał się z ostrą krytyką i i nie zarobił zbyt wiele). Za dobre posunięcie uważam to że reżyser uniknął zrobienia horroru (jak to było w przypadku filmów z lat '30 z Karloff'em) tylko zrobił dramat psychologiczny. DeNiro świetnie zagrał Potwóra..

kozio

Nazywam się Marcin, mam 18ście lat i mieszkam w Sierpcu (jeszcze:P). Przede mną klasa maturalna w LO, a po maturze chciałbym studiować Zarządzanie na UMK w Toruniu. Poza tym, że jestem fanem Batmana i Bayernu Monachium, to jestem fanatykiem zespołu Depeche Mode:) Jedną z moich zasad jest być wiernym swoim ideałom!! Lubię też sagę Hellraiser, Draculę i Dragon Ball:D:D Istotną dla mnie rzeczą jest również czerpać z życia przyjemność i muzyka to jest to!! Lecz nie zapomnę nigdy o moim Przyjacielu Nietoperzu:)
Batman is a legend, but the legend will never die!!

naz_

Hah, fajny temat ;]

Mam 23 lata ( :| ) i jestem szczęśliwym mieszkanciem polskiego Wastelandu, czyli śląska górnego (Chorzowa, by sprawę uściślić). Pracuje w pewnej bardzo znanej sieci księgarń/sklepów z multimediami, do tego już wkrótce zasiądę ponownie do szkolnej ławki w trybie zaocznym ( na kierunku Reklama :o ).
W przerwie pomiędzy jednym a drugim staram się rzucić palenie papierosów i zajmować wszystkim, byle nie zastanawianiem się nad samym sobą. (Gdy nie masz czym się zająć, zaczynasz myśleć o tym, jak bardzo nędzny jest Twój żywot - jak to mówił Henry Rollins) .
Dlatego też czytam dużo komiksów (za dużo), ale preferuje te z uniwersum DC i Vertigo, jeszcze więcej książek ( ostatnio "Wybuchowe Mango" pana Mohameda Hanifa, genialna książka!) oglądam dużo filmów ( jak widać po avatarze, lubię pana T., ale największym dziełem kinematografii dla mnie pozostanie "Ojciec Chrzestny II"), sam szkrobie do szuflady opowiadania i nawet jestem od roku w trakcie tworzenia własnej książki, która nadal do niczego niepodobną jest.
Do tego dochodzą gry komputerowe (teraz już bardzo mało, kiedyś to się grało...), miłośc do muzyki WSZELAKIEJ, (ostatnimi czasy Miles Davis [klasyk jazzu], La Coka Nostra [ostry rap] i Devin Townsend [rock, ale jaki!] ) i miłośc do mojej mekki, do miasta moich marzeń, do Nowego Orleanu. Miasta jazzu, voo-doo, narkotyków i bagien o którym mógłbym rozprawiać i marzyć dniami, nocami, o świcie i o zmierzchu. Nadal się tam wybieram ( połowa mojej najbliższej rodziny tam już była, bo jedną nogą jesteśmy w stanach, tylko moja noga nadal jest w Polsce :| ) ale wierze, że w końcu tam wyląduje :D

Ze sportu interesuje mnie tylko i wyłączenie boks. Wielkim fanem braci Kliczko jestem od zarania dziejów i od pierwszych dinozaurów ;]


I do tego wszystko bardzo jestem szczęśliwy, iż trafiłem na to forum ;p

"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Leon Kennedy

Zmiany, zmiany... Miał być ślub, a jest wyjazd i to nie wiadomo na jak długo, ale jedno jest pewne jeszcze będę chciał tu wrócić ;). Ale teraz witam England ;D. Oby mi się tam spodobało i z siostrzyczka się układało i jej rodzinką ;).

Anarky

Jeśli chodzi o mnie najogólniej filmy, komiksy (nie tylko z Batmanem), polityka, historia, anime, sport, gry video, muzyka z lat 90 i 80, muzyka filmowa, cyberpunk, ogólnie Japonia, i Star Wars.
Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

Anglia to ziemia przereklamowana dla tego się spakowałem i wróciłem do domku ;)

Mel


Altair

Specjalnie dla franka, za miesiąc z kawałkiem kończę 17 lat. Nie, nie wstydzę się swojego wieku, ale tamten temat był zwyczajnie idiotyczny i zdecydowanie nie w tym miejscu gdzie trzeba.

Funky

Heh nieźle a ja myślałem że masz z 25 lub 26 (świetnie piszesz to i myślałem że "stary dziad" z ciebie :P)

Altair

Zawsze myślałem, że sprawiam wręcz odwrotne wrażenie... Heh, dzięki wielkie Funky! ;)

Johnny Napalm

No to twoje teksty Altair wyprzedzają twój wiek. Też myślałem, żeś starym dziadem jest. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Heh, wierzcie lub nie, ale to jeden z wielu czynników przez które w gimnazjum byłem średnio lubiany, a w liceum... No cóż... Wręcz przeciwnie ;) Lubię dyskusję na poziomie, ale wiem, że aby taka mogła w ogóle zaistnieć, trzeba trochę dać od siebie. :)

Johnny Napalm

Mądre słowa, trzeba przyznać. Cóż, wiek rozmówców na tym forum mnie nie obchodzi. Nie winkluje tez ludziom po profilach, żeby obczaić z kim rozmawiam. Ważne żeby dyskutant był na poziomie, wiek jest bez znaczenia.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

bart-allen

cześć jestem wojtek i mam siedem lat interesuję się batmanem i newsami dotyczącymi filmu Justice League
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Johnny Napalm

Fajnie, temat - Ile macie lat - dalej żyje i ma się dobrze. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...