Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

Mister J

Spróbuję, ale mam wrażenie, że to nie pomoże. Pisałem już do supportu, ale widziałem, że jest multum ludzi, którzy nie otrzymali tego kostiumu. Krótko mówiąc support mnie zlał.

kelen

Ma ktoś może sugestie gdzie najłatwiej wykonać wyzwanie z nie używaniem trybu detekt. i nie zauważeniem przez wrogów? Czy ekipa na Final Fronteir albo dachu GCPD się zalicza do tego?

Obecnie gram w tryb I am the Night i w sumie, nie licząc krytycznego momentu, w którym musiałem zrobić restart w walce z Crociem, to idzie dobrze :) Jestem zaraz po akcji w kinie na FF.

Bless

Tak, wyzwanie aby nie użyć trybu detk. można zrobić np na dachu GCPD and kostium New 52 tylko po wykonaniu all pobocznych q sie dostaje :)

LelekPL

Niezauważenie bez trybu detektywa można zrobić tak naprawdę na byle jakim dachu, nie tylko GCPD.

Bless

Ok zrobi?em wszystkie wyzwania Dark Knight'a :D i przyznam szczerze, ?e ten kostium jest bosssssskiiiiiii

LelekPL

Gratuluję. Sam wiem jak męczące to było osiągnięcie i jak bardzo te gratulacje się należą (chociaż myślę, że przyznasz, że jak już się to zrobiło raz i wpadło na pomysł jak to zrobić to teraz wydaje się to proste z perspektywy czasu)

Na pocieszenie dla pozostałych mam wiadomość z oficjalnego forum Arkham Origins, że zespół WBGM przygląda się tej sprawie i niezadowoleniu graczy i postara się podjąć pewne kroki. Jest to wiadomość od moderatora forum, ale więcej wiadomości póki co nie ma na ten temat. Być może pokoje będą się respawnować, być może wyzwania będą się liczyły. Zobaczymy. Mimo wszystko dobrze, że nas słuchają.

PS. Kostium jest rewelacyjny... taka mała zmiana, a jak bardzo potrafi ucieszyć.

kelen

Jak dla mnie, wystarczyłoby, żeby na mapach wyzwań zaliczało. Też widziałem to ogłoszenie na forum.

MJ

Panie i panowie multi dzia?a tylko przez internet czy trzeba go jakos specjalnie w?aczy? czy jak to dzia?a? A tak ogólnie gra jest ?wietna, fabu?ka gameplay, ale pomieszanie faktów w uniwersum to s?aby zabieg np ?e wcze?niej Gacy zna? Bane'a ni? Jokera i ta wariacja na temat tego jak Joker widzi Batmana te? jest przesadzona zrobili mu wizje Scarecrowa. Je?li chodzi o g?osy Bats elegancko, Baker by? dobry ale wg mnie brakowa?o mu w pewnych momentach autentyczno?ci ale w sumie 1 raz spotka? si? z t? postaci? tak?e wybaczam, walki z bossami s? w wi?kszo??i ?wietne, ale jak zmarnowali Black Mask'a to ?redniawka. Ogólnie to jestem ciekaw czy b?d? robili kontynuacje AO i jednocze?nie kontynuacje AC to by?by ciekawy zabieg.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

raven1233

Kiedy uruchamiasz grę w steam pojawia się okienko w którym masz do wyboru singleplayer albo multi. Potem masz tez możliwość wejścia do multi w ramach singla w menu głównym pod opcją Online. Potrzebujesz internetu.

Jedyny fakt który wydaje mi się pomieszany to origin Harley Quinn. Ale fakt, że jej origin w Arkham city to taśmy z nagraniami, (dialogi są żywcem zerżnięte z Batman TAS) można to potraktować jako easter-egg dla fanów.
Pamiętajmy że Bane jest najemnikiem a Bats w grze pracuje już 2 lata. Nie musiał go znać, mógł o nim słyszeć i tak jest to przedstawione w grze.
Jeśli chodzi to jak Joker widzi Nietoperza. Pamiętajmy, że to Batman niechcący stworzył Jokera. A fakt że Klaun widzi go jako demona to efekt zniszczonej psychiki i faktu, że Batman zawsze stara się wzbudzić strach w przeciwniku.

To tyle ode mnie :)

MJ

To co mówisz mia?oby sens gdyby Joker faktycznie ba? si? Batmana czego jako? nie by?o wida? ogólnie dla mnie to by?a przeginka, a z tym Bane'm to w sumie mo?e i racja. Dzieny za info z multi.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

raven1233

Joker jako Joker nie bał się Batmana. Ale pamiętajmy, że przed tym był tchórzem i drobnym przestępcą. Taki obraz wyrył mu się w pamięci i takim go widział do momentu aż spotkali się twarzą w twarz po raz drugi.  Zauważ, że Batman był uznawany za miejską legendę przez 2 lata.   

"Teatralność i zwodzenie to potężna broń. W umyśle twego przeciwnika musisz stać się kimś więcej niż tylko człowiekiem ."  (cytat z Batman Begins ale jak najbardziej na temat i aktualny)

Batman dokonał tego na Jokerze, wystraszył go na tyle, że ten widział w nim przez długi czas potwora a nie człowieka w kostiumie. 


Dla zainteresowanych wspólną grą w multi tutaj macie mój profil Steam: http://steamcommunity.com/id/rejwen/
Dodajcie do znajomych i możemy popykać :)

MJ

W sumie to kwestia interpretacji ja po prostu tego nie łykam i już.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mister J

Cytat: LelekPL w 10 Listopad  2013, 01:20:44
Gratuluję. Sam wiem jak męczące to było osiągnięcie i jak bardzo te gratulacje się należą (chociaż myślę, że przyznasz, że jak już się to zrobiło raz i wpadło na pomysł jak to zrobić to teraz wydaje się to proste z perspektywy czasu)

Na pocieszenie dla pozostałych mam wiadomość z oficjalnego forum Arkham Origins, że zespół WBGM przygląda się tej sprawie i niezadowoleniu graczy i postara się podjąć pewne kroki. Jest to wiadomość od moderatora forum, ale więcej wiadomości póki co nie ma na ten temat. Być może pokoje będą się respawnować, być może wyzwania będą się liczyły. Zobaczymy. Mimo wszystko dobrze, że nas słuchają.

PS. Kostium jest rewelacyjny... taka mała zmiana, a jak bardzo potrafi ucieszyć.

Mam nadzieję, że to wprowadzą to znacznie ułatwią wykonanie tych wyzwań dla Nocnego Łowcy.

Zaczynam grać NG+ i jestem przed odwiedzeniem Jokera w Banku. I teraz moje pytania odnośnie tego nieszczęsnego wyzwania gdzie mam wykonać przewrócenie zza osłony, gzymsu, słabej ściany i szybu wentylacyjnego.

Szyb wentylacyjny to jest ten podziemny czy ten przy ścianach (mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :D )
Przewrócenie przy użyciu żelu wybuchowego na słabej ścianie - Mam po prostu prysnąć, żelem na taką ścianę i czekać aż ktoś się do niej zbliży ?

raven1233

Wentylacyjny to kratka w ścianie. Ważne żeby była niewyrwana, przy wyrwanej nie ma opcji przewrócenia. Żel na ścianę która może być zniszczona i przeciwnik bez pancerza.

I czy tylko ja mam tak, że żel wybucha automatycznie jak ktoś podejdzie?

LelekPL

Masz tak bo jesteś już po ulepszeniu, które wysadza ładunek zbliżeniowo. Ale to nie szkodzi, przeciwnik i tak pada po tym.

@Mr J. Szyb wentylacyjny to szyb wentylacyjny - ten w ścianie, no i musi być niewyrwana, tak jak pisał raven. Wyskoczenie z ziemi to "kratka" - coś zupełnie innego.

Ze ścianą jest tak, że w banku masz tylko dwie takie ściany! Pozostałe ściany które można zniszczyć są do przewrócenia wręcz. Jeśli rozpryskasz żel na ścianie, która w trybie detektywa ma na sobie grafikę pięści to to przewrócenie nie zadziała.