Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

raven1233


LelekPL

Na moście jest to chyba jednak możliwe, przynajmniej w pierwszym pokoju. Wiem, bo udało mi się powalić DWÓCH przeciwników, trzeci niestety stał niewzruszony. Dużo pazura i się zebrali. Raz miałem ich nawet w idealnym miejscu, ale jak wcisnąłem prawy przycisk myszy Batman zamiast wyciągnąć zaczep, powalił jednego przeciwnika... Po ponad godzinie niepowodzeń i sypania "kur***mi" dałem sobie spokój na dzisiaj, ale jutro popróbuję jeszcze. Te butle są najgorsze, ale wiem, że po nich powinno być z górki tym ostatnim położeniem. Jednak jak mi się nie uda i tak nie zaczynam I Am the Night. Kiedyś tam włączę sobie nową grę i przejdę ją tak jak w poradniku, który wrzuciłem. Samo przejście tych wyzwań w NG+ graniczy z cudem, więc nie chcę tego powtarzać w jeszcze gorszym trybie.

No ale już i tak jestem blisko:
15/15
15/15
13/15
14/15 (materiały Riddlera, więc banał do uzyskania)

Bless

Tak, ponoć w 1 pokoju jest to wykonalne ale graniczy z cudem heheh a ja już niestety byłem w drugim pokoju, więc nie mogłem już tego zaliczyć. Natomiast w 2 pokoju jak dla mnie to jest NIEWYKONALNE ! Ja mam all max tylko ten nightmare zasrane 13/15 ! Zostaje tylko PRAY ! żeby te pokoje się respiły !

LelekPL

#303
Odblokowałem 14 wyzwanie w pierwszym pokoju na moście. To jednak było banalnie proste, jak już wykombinowałem o co chodzi, potrzebowałem dwóch prób, teraz 7/10 razy potrafiłbym to teraz powtórzyć.
1) rozwalam typa z zagłuszaczem
2) potem dwóch innych gości, najlepiej, żeby nikt tego nie widział (zostaje 5ciu)
3) rzucam batarang soniczny pod butlę, jeden przeciwnik podbiega, wysadzam batarang (zostaje 4)
4) wszyscy pozostali biegną zobaczyć co się stało, z oddali ( ja to zrobiłem z poręczy na schodach, bo gargulce są zaminowane) łącze dwóch z nich ze sobą, trzeciego łączę z butlą
5) ostatni się poddaje (ważne jest żeby na koniec zostawić sobie 4ech, a nie 3ech bo jeden nie zostanie powalony, tylko będzie chciał się poddać, nieważne jak dobrze wykonamy to zadanie)

Może komuś to pomoże

Post Merge: 04 Listopad  2013, 23:47:48

i... w kolejnym pokoju za trzecim razem udało mi się wykonać 15 wyzwanie!!! :D teraz wracam do Gotham i zbieram dane Enigmy, brakuje mi 2%

raven1233

Gratulacje :D  Mi zostaje rozpocząć I am the Night. Przynajmniej mam powód, żeby się tak kaleczyć  ;D

kelen

Ja bym z wielką chęcią robił dalej te wyzwania, gdyby nie blokowało mi przejścia cholernego finału...

LelekPL

Kostium zdobyty. Jestem trochę zawiedziony, bo o ile jest jeszcze lepszą wersją i tak genialnego już kostiumu to spodziewałem się, że będzie bez dziur i rys kiedy go założę, a tak to jest on równie pocięty jak oryginalny kostium. Trochę szkoda, choć w pełnej klasie można go zobaczyć w konsoli treningowej - rewelacja.

Ktoś wie co muszę zrobić, żeby odblokować kostium New 52? Bo w necie są sprzeczne informacje - jedni mówią, że wszystkie Misje poboczne, a inni że zagadki Enigmy. Póki co jedna Misja Poboczna nawet mi się nie wyświetliła jeszcze. Domyślam się, że w święta, albo Nowy Rok (nasze prawdziwe) trzeba będzie schwytać Calendar Mana, ale może coś przeoczyłem?

To jak to z tym New 52? I czy też nie macie wyświetlonej jednej misji pobocznej?

kelen

Też nie miałem wyświetlonej jednej misji pobocznej. Rozwiąż wszystkie policyjne sprawy, to przekonasz się, co tam się znajdzie.

Strój z New 52 dostałem chyba po znalezieniu wszystkiego co związane z Enigmą.

Bless

52 trzeba wykonać all misje poboczne. Lelek gratulacje :(

Ps : I hate You !! :(

Leon Kennedy

Świetna, świetna gra. Wiadomo, że odtwórcza, ale jeśli już, to właśnie z takim podejściem mogą dawać mi raz jeszcze to samo! Zresztą, ja tam zbyt wielkiego przesytu nie czuję... Może dla tego bawiłem się tak dobrze, no i od strony fabularnej było bardzo dobrze. Wiem znów On, ale był tak chory, stuknięty, że mam to gdzieś :D Joker był po prostu prze kozacki, do tego naprawdę fajni bossowie jak Slade, Bane czy ognisty, oraz zabawa w detektywa, która w końcu była satysfakcjonująca. Muzyka bardzo fajnie podkreślała święta. Teraz  przyszedł czas na poziom hard. A moja ocena to 8.5/10

raven1233

Myślę, że warto to tu wkleić.
https://www.humblebundle.com/
Na tej stronie mamy do zdobycia Arkham Asylum + Fear 2-3 + LotR War In The North za dolara. Zaś jeśli pobijemy średnią (w chwili pisania 4,3$=około 12zł) dostaniemy również Arkham City i Scribblenauts Unlimited. Wszystko na steam. Miła paczka, miła cena i miły dodatek do Arkham Origins.

pingoo42

#311
Czy tylko ja uważam, że theme music Jokera jest genialny! Brzmi jak z jakiegoś horroru ( i tak ma być :D )
http://www.youtube.com/watch?v=_WPEl81C97s#
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

kelen

Właśnie ściągnął się update, który naprawił problem z ostatnim bossem :D

raven1233

Ja bym wolał jeden duży update niż naprawę pojedynczych problemów. Nie pomaga to w promocji gry.

kelen

Pewnie poprawili więcej rzeczy, ja tylko mogę poświadczyć o tej jednej, bo akurat utknąłem w tym momencie gry.