Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

Bless

Zgadzam się z Tobą w 100% Lelek, mam nadzieje, że kazdy villian będzie tak dopracowany jak joker czy pingwin a nie tylko delikatnie nawinie się jak mad hatter czy deadshot. Jeśli każdego dopracują to jestem kupiony przez nich w 10000% :D

pingoo42

Do grona tych ,,dopracowanych" złoczyńców to chyba można jeszcze dołączyć Ridlera.
A tak w ogóle to Ridler pojawi się w Batman Arkham Origins?
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

jakura

Mi si? nie podoba upychanie bane'a do gry. Nie do?c, ?e wygl?da zupe?nie inaczej ni? pó?niej, to na dodatek jest to postac, która nijak pasuje do pocz?tków bat-kariery.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

pingoo42

Cytat: jakura w 21 Sierpień  2013, 08:03:27
Mi si? nie podoba upychanie bane'a do gry. Nie do?c, ?e wygl?da zupe?nie inaczej ni? pó?niej, to na dodatek jest to postac, która nijak pasuje do pocz?tków bat-kariery.

Ciekawe jak wyt?umacz? zmian? wygl?du Bane'a.
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Adriann

Nowy trailer jest fantastyczny! Nie mog? si? doczeka? gry!:D I wreszcie zobaczymy drugiego ?wietnego Bane'a

Rarian

Te? mi si? nie podoba strasznie, ?e w grze jest Bane... Gordon jeszcze nie zna Batmana, klimaty a'la Year One a tu si? pojawia jego ultimate villain? Bez sensu. Druga rzecz, to fakt (nie wiem czy to potwierdzone info), ?e Tim Drake jest w tej grze Robinem (?!), a gdzie okres 'bezrobionowy', Dick i Jason. Wiemy, ?e przynajmniej Dick w tym uniwersum istnieje, wiec...?

Na szcz??cie wszystko inne podoba mi si? bardzo :).

Adriann

Robinowie to tylko skiny do multi..pełen luzz.:)
A to że pojawia się Bane to wg mnie bardzo dobrze, to jest rzucenie nowicjusza Gacka na głęboką wodę. W TDK Rises Batman był stary i zbyt zmęczony życiem by poradzić sobie z Banem, tu może być odwrotnie, bardzo mi się podoba ta opcja..nikt nie mówił że łatwo jest być Batmanem

jakura

No w komiksach też był zbyt zmęczony, żeby z nim wygrac:P I o to właśnie chodziło. Tu może by zmachany nocną walką z zakapiorami Maski, ale to nic w porównaniu do syndromu fizycznego i psychicznego wypalenia, które spotęgował i wykorzystał Bane. Może tylko "mignie" w grze, zobaczymy, jednak jego obecnośc mi się chwilowo nie podoba.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Adriann

Ja liczę na jego większa  rolę..;) Uwielbiam tę postać,poza tym pierwszy raz nie licząc wspomnianego TDKR Bane nie jest gwałcony..dajcie mu szansę;P

LelekPL

Co do Bane'a to kompletnie nie musz? t?umaczy? czemu jego wygl?d si? zmieni?. WBGM po prostu naprawi?o to co Rocksteady spieprzy?o przy tej postaci. Je?li chc? to jako? wyja?nia?, ?e niby jest mniejszy bo Venom ani Titan nie mia?y na niego takiego efektu jeszcze, to prosz? bardzo, ale jak na mnie, to mog? to sobie darowa?. Po prostu ciesz? si?, ?e WBGM go "naprawi?o".

Co do rezultatu jego starcia z Batmanem? Wiemy z Arkham Asylum, ?e Bane z?ama? Batmana w tym uniwersum, ale w?tpi?, aby to si? sta?o tej nocy. Chyba, ?e b?d? chcieli tak zako?czy? gr?, w co te? w?tpi?. Ja mam tylko nadziej?, ?e wraz ze zmian? wygl?du, zrobi? z niego te? inteligentnego przeciwnika, który nie da si? zrobi? w g?upka przez Jokera albo Batmana. Najlepiej by by?o gdyby poza kas? mia? jeszcze jaki? dodatkowy motyw, np. ?e chce po pokonaniu gacka przej?? kontrol? nad Gotham albo pokaza? gangom przez pokonanie Batmana, ?e teraz to jego musz? si? obawia?, je?li nie zaczn? mu p?aci? i mu si? nie podporz?dkuj?. Wiemy, ?e motywacj? Deathstroke'a, Deadshota i Copperhead b?d? chyba tylko pieni?dze, bo te postacie nigdy nie mia?y w planach ?wiatowej dominacji i nie ma w tym nic z?ego, taka ich natura. Ale mi?o by by?o gdyby Bane i np. Firefly, albo jaki? inny p?atny zabójca (Talia?) mieli ukryty, dodatkowy motyw. To by zrobi?o ich ciekawszymi przeciwnikami i by?oby zgodne z ich komiksowym pierwowzorem.

Bless

Zgadzam się ale obawiam się, że Bane będzie tak zwanym przeciwnikiem typu hard opancerzony czytaj to jako tuff one :D z mocnym pier*** i coś mi się wydaje że mega inteligenta z niego tu nie zrobią :/ a szkoda. To tylko moje domysły, obym się mylił to by mnie niesamowicie zaskoczyli. Puki co wielki plus za jego zmianę wyglądu, a jakby jeszcze zmienili maskę to już byłoby genialnie ! ( ale to się już niestety nie stanie ) Co do tego, że jedni villianie mieli bardziej ambitne plany a jedni tylko chcą $$$ tu się z Tobą zgodzę również, co nie zmienia faktu, że chce aby każdy był jakoś super przedstawiony !

LelekPL


Leon Kennedy

Mnie tam zrehabilitowanie postaci Bane'a bardzo si? podoba, a jak to wyjdzie w praniu, zobaczymy. Chod? o stron? fabularn? AO jestem jako? spokojny.
Cytat
Zgadzam si? ale obawiam si?, ?e Bane b?dzie tak zwanym przeciwnikiem typu hard opancerzony czytaj to jako tuff one :D z mocnym pier*** i co? mi si? wydaje ?e mega inteligenta z niego tu nie zrobi? :/ a szkoda.

Przynajmniej nie b?dzie idiotycznie napakowanym kolesiem i kontakty z Jokerm id? na plus :D

pingoo42

Zmian? designu Bane'a mo?na wyt?umaczy? tym, ?e w Arkham Asylum dr Young wyssa?a z niego ca?y venom, i jego postura na tym ucierpia?a (W Batman Arkham Origins i bez venomu ma z dwa metry, a w AA i AC, bez niego mia? jedynie oko?o 160 cm).
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Bless

True True Leon True, a co do tego całego tłumaczenia się z tego czemu wyglądał tak a teraz wygląda tak to szczerze mówiąc rybka mnie to, mi zależy po prostu na nowej dobrej fabule i fajnym przedstawieniu każdego villiana który tam wystąpi.