Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Juby

Tu zamieszczamy najświeższe newsy, o trzecim "Batmanie" C. Nolana. Taki sam wątek powstał na potrzeby TDK.
A więc, ja mam to, z filmweb.pl:

Christopher Nolan jest już reżyserem "Batmana 3"?
http://www.filmweb.pl/Christopher+Nolan+jest+ju%C5%BC+re%C5%BCyserem+%22Batmana+3%22,News,id=46450

Gieferg

Coś mi się nie chce wierzyć w to że tak szybko. I w dodatku już podają kto jest w obsadzie, jaaasne.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

Ta czwórka aktorów widać ma kontrakty podpisane już na trzecią część, pod warunkiem, że za reżyserię ponownie odpowie Nolan. :P I niby czemu jest to za szybko. Na 2011 zapowiadany jest już przez DC nowy "Superman", a Marvel wypuszcza "Thora", "Avengers" i "Spider-Mana 4". Batman miałby wtedy nie lada konkurencję w Box Office. Dlatego pewnie Warner pragnie zwerbować Nolana (za każdą cenę) jak najszybciej i wypuścić trzeciego Batmana już w wakacje 2010 roku.

(A)nonim

I mogą się przejechać. Pośpiech tutaj to nie jest dobra rzecz. A przyznajmy szczerze, jak trzeci Batman będzie tak dobry jak TDK, to nic mu nie zagrozi kasowo.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Crane

Plotki srotki.

Dam sobie rękę uciąć, że Nolan przed Batmanem 3 (o ile będzie go kręcić) zrobi jakiś film, pewnie The Prisoner.

Wakacje 2010 to bardzo szybko. Realizacja takiego filmu to nie pikuś, raz, dwa, trzy, piszemy scenariusz w tydzień i kręcimy. Wszystkim którzy wierzą w te plotki proponuję się przewietrzyć.

Oczywiście ktoś powie że przecież Iron Man 2 będzie za dwa lata. Owszem, będzie, i może się to niestety odbić na jakości filmu.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

Cytat: Crane w 05 Październik  2008, 12:35:11
Oczywiście ktoś powie że przecież Iron Man 2 będzie za dwa lata. Owszem, będzie, i może się to niestety odbić na jakości filmu.

No właśnie. WB nie obchodzi jakość filmu tak jak zysk, a na 2010 nie zapowiada się tyle komiksowych premier co na 2011. Może dają Nolanowi tyle, że nie potrafi odmówić, ale wszystko pod warunkiem nakręcenia filmu jak najszybciej. Powiedzmy sobie szczerze, choćby wyszedłby im film kiepski, to i tak 0,5 mld ma w kieszeni.

Crane

Mówimy cały czas o niepotwierdzonych przez nikogo plotkach, a ty piszesz tak jakby to nie tylko była prawda, ale jak co najmniej pracownik Warnera. Nie zapędzasz się zbytnio?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Silent Dark

Nie ma "najświeższych" informacji z sequela TDK.Nie ma żadnych informacji,są tylko plotki.

Hydro

CytatDlatego pewnie Warner pragnie zwerbować Nolana (za każdą cenę)
I tu jestem bardzo ciekaw jaką  :D
It's a funny world we live in.

vincent

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair


Kadaver


vincent

a ja bym miał. bo zginął. no nie? a może coś przegapiłem?
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Maxie Zeus

Przez ile stron będziecie jeszcze tłuc w kółko to samo?

Kadaver

Gdy Two Face spadł, moneta upadła na dobrą stronę.Dlaczego?