Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze zdobycze komiksowe.

Zaczęty przez Silent Dark, 05 Lipiec 2008, 15:57:51

Corso

Ludzie chyba tak rozumują, że pożyczanie jest równoznaczne z sprezentowaniem.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

CytatMiałem oryginalnego Szninkiela kupionego w 1988 tuż po premierze. W połowie lat 90tych mój korepetytor od angielskiego pożyczył i nie oddał.
Pewnie polepił kartki -na stronie z czarownicą Volgą- i wstydził się potem oddać. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Dobrze że nie mam kolegi który interesuje się komiksami. Pewnie wiele zeszytów bym stracił w podobny sposób.


Show Must Go On!!!

Pami

W zasadzie to wiele, nie chce mi si? wymienia? ale moim ulubionym jest ''Batman: Hush'' ;)

franek

#49
Na allegro biją się to Husha. Gratulować i zazdrościć ;)

Zdobyłem właśnie w antykwariacie "Indiana Jones - Ostatnia Krucjata" i "Łowca Robotów" za oba dałem 6zł  ;D


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Blade Runner - Łowca robotów w jakiej wersji, polskiej czy angielskiej? Pytam, bo zdaje się, że miały zupełnie inne wersje okładek.

Z tych starych komiksów od As Editora zdobyłem ostatnio Conana. Bardzo ładna rzecz, chociaż wydana w tak małej formie. Zeskanowałem sobie więc ten komiks i wydrukowałem w formacie A3, poprawiając kontrast i usuwając szum w PS. Teraz to dopiero widać w pełni dzieło rąk Pana Dicka Giordano.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Ostatnio doszło. Kupiłem głównie dla rysownika, Russell jest moim ulubionym artystą.






franek

Blade Runner mam po polsku


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Rado, to jest wierna adaptacja dramatu Wagnera, czy mocno podkręcona na potrzeby komiksu? Okładka robi bardzo pozytywne wrażenie, ale kolory w środku trochę mi nie pasują, przypominają nieco te z Asteriksa. Tak w ogóle to droga rzecz?


CytatBlade Runner mam po polsku
Pytałem, bo ten oryginalny miał... oryginalną okładkę, wiadomo, :) a tej polskiej wersji komiksu ktoś postanowił samemu narysować własną wersję, no i nie wyszło to już tak super.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

CytatRado, to jest wierna adaptacja dramatu Wagnera, czy mocno podkręcona na potrzeby komiksu? Okładka robi bardzo pozytywne wrażenie, ale kolory w środku trochę mi nie pasują, przypominają nieco te z Asteriksa. Tak w ogóle to droga rzecz?

Nie jestem aż tak zaznajomiony z Wagnerem żeby to wiedzieć na sto procent, ale myślę że jest wierna. Russel jest fanem, a we wstępie są zdjęcia z oryginalnego niemiecko-angielskiego libretta, na którym Russel się wzorował. Oprócz tego jeszcze masa innych ciekawych faktów o operze, więc raczej jest to wierna adaptacja. Cena okładkowa 150 zł.

Johnny Napalm

Nie wiem czy otworzyłeś ten album na środku, ale tak na moje oko ma trochę ponad sto stron, może sto dwadzieścia. No ale przy grubej tekturce na okładce i kredzie o dobrej gramaturze w środku to może się opyla. Na pewno jest to oryginalny komiks i nie dla każdego. Ja bym nie kupił z prozaicznego powodu, nie lubię Wagnera. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

CytatNie wiem czy otworzyłeś ten album na środku, ale tak na moje oko ma trochę ponad sto stron, może sto dwadzieścia.

Niestety nie trafiłeś heh, komiks ma 424 strony.

Łubudu

Zasadzam się na to już od dłuższego czasu, ale wciąż nie mogę kasy wysupłać. Ech...
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Johnny Napalm

CytatNiestety nie trafiłeś heh, komiks ma 424 strony.
No właśnie obczaiłem ta księgę w necie, no i fiu fiu... robi wrażenie, szczególnie swoimi gabarytami, bo rysunki mnie jakoś nie przekonują. Są zbyt w europejskim stylu rysowania, a po dawce Ameryki, jaka sobie regularnie serwuje, to już nie są moje klimaty.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Ostatnio doszedł: brakujący mi polski tom Hellblazera, drugi tom Stulecia i Logikomiks



I przy okazji jeszcze kilka Spawnów

Spoiler
[Zamknij]

Spoiler
[Zamknij]