Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Jakie pojazdy w Arkham City?

Zaczęty przez BD96, 18 Sierpień 2010, 21:13:01

BD96

Bratni temat tego który dotyczy waszych oczekiwań co do przeciwników. Tyle że tutaj możecie przedstawić wasze oczekiwania co do pojazdów Batmana w Arkham City. Otóż wiemy że pojawi sie Batmobile, ale może wy macie jakieś swoje marzenia co do pojazdów Batmana lub chociażby złoczyńców? a więc conversation start!



Na początek zdecydowanie chciałbym zobaczyć cztery kółka Jokera :D. Zawsze jego pojazdy przyprawiały mnie o dobry humor, a gdybyście musieli uciekać przez Jokerem który kieruje takim pojazdem? to byłoby coś bezcennego moim zdaniem.



Motor Batmana to zawsze było coś co mi się podobało. Większa dynamika jazdy, większe pole manewru, i inne zalety których wielkie auto przypominające nietoperza nie ma :mrgreen:. Coś takiego jak na tym obrazku mogłoby się przydać, bowiem takie cacko mogło śmiało pojawić się już w Arkham Asylum, umilając sobie podróż po azylu.



I jest jeszcze mniej opancerzona alternatywa, acz równie efektowna:

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Riko

Jedno jest pewne jazda Batmobilem bedzie rozwinieta i to zostalo potwierdzone przez Diniego.

Leon Kennedy

Chciałbym jakąś akcję w przestworzach zobaczyć, a co za tym idzie skrzydło nietoperza :)

Riko

Nie liczyłbym na to twórcy sami mówią, że teren działania chodź będzie duży to jednak również będzie ograniczony. Staraja się unikać całkowitego systemu Sandbox. Ale zawsze mozna miec nadzieje :)