Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Premiera

Zaczęty przez Firm, 11 Czerwiec 2008, 18:47:59

kelen

Aha, rozumiem.
Btw, ciekawe czy sie minelismy, o ktorej bylas w kinie?

Mel

Gdzieś od 20.30 krązylam nieopodal baru...Delektowalam sie minami widzów jak wychodzili po pierwszym seansie ;D

kelen

Oh, to ciekawe czy widzialas mnie i Hunterskiego :P Oboje mielismy koszulki z logiem Batmana (w tym ja z Begins) :P

Mel

Jakoś nie namierzylam was... Moze jeszcze kiedyś sie wybierzecie na jakiś seans w Heliosie lub Cinema City...


Wtedy was dorwe .

Gieferg

Na niedzielnym pokazie w katowickim heliosie zajete bylo jakieś (na oko) 80-90% miejsc.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

(A)nonim

Heh zawiodlem sie po calości w mojej zadupiastej miejscowości seanse bedą dopiero od UWAGA 5 września. Tak wiec albo przejade sie do Poznania, albo do pobliskiego Kalisza moze tam bedzie wcześniej.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Przejedz sie, jest na prawde warto :)

Philips V38

A ja dopiero dzisiaj zarezerwowalem sobie bilet na premiere w Opolu. :P
Seans o 21:30 (pó?niejszych  nie ma)

Juz nie moge sie doczekac, tym bardziej , ze juz wiele osób na tym forum widzialo film i trwa zywa dyskusja na jego temat...
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Mr.G

Philips, jestem z Tobą. Ja tez dzisiaj zarezerwowalem sobie i koledze miejsca na seans tego jakze oczekiwanego przeze mnie filmu. Olsztyn, kino Helios, godzina 18:00... Juz odliczam.
Zapewne kupie sobie "Bat-popcorn"... Cholera! Nie moge sie doczekac.

Ocelot

Wlaśnie, kto zakupil Bat-zestaw z "Batfigurką"? Nie wiem jak wy, ale ja sie rozczarowalem, w ko?cu ekonimiczniejszy byl zestaw Duzy i popkorn wcinalem do ko?ca filmu  ;)
Here...we...go!

kelen

Ja osobiscie kupilem. Figurka w sumie nie najlepsza, ale wyglada nie najgorzej ja ksie ja gdzies fajnie postawi. Na dodatek mam dwie, bo komu sie najwyrazniej nie podobala i zjezdzajac schodami zostawil na jakiejs belce :D

Grim Knight

Ja takze mam figurke za darmo, poniewaz zostala w kinie na fotelu po poprzednim seansie. (Musze nauczyc sie patrzec przed siadaniem, zwlaszcza gdy figurki mają ostre kanty).
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Firm

Jakie figurki, ma ktoś fotke? Ja z Piwnicznej jechalem do Krakowa na przedpremiere i bylo warto!
W sumie cala sala pelna, zadnych dzieci...nie licząc mego brata (12 lat) i mnie (16). Oprócz mnie byli jeszcze rodzice ^^ bo chcieli wiedziec o czym im tak przez 2 lata gadalem. No i byli zachwyceni...szczególnie Jokerem.

kelen

http://f.heliosnet.pl/Get/file/pehppic/290/1217328461 Figurka ta co w kubku. Naturalnie mozna ja wyciagnac.

Max

Pamiętam że na premierę poszedłem w koszulce z logiem Batmana. W elipsie, bo innej nie mam :(. I kupiłem ten zestaw żeby mi do koszulki pasowało. Nie pamiętam na jaką godzinę byłem, ale film obejrzałem w Katowickim Heliosie. Parę scenek mi umknęło, bo oprócz Batmanowej coli, kupiłem jeszcze drugą, które wypiłem z pierwsze 35 minut filmu. Pamiętam że jak wszedłem to zobaczył pierwsze ujęcie Two Face'a... eh, ale chętnie bym zobaczył jeszcze ten film na kinowym ekranie.
Why so Happy, Members?