Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Premiera

Zaczęty przez Firm, 11 Czerwiec 2008, 18:47:59

Epid

Pamietajcie, ze kilka dni przed seansem na stronce Heliosa ( http://www.heliosnet.pl/ ) bedzie mozna zarezerwowac sobie bilety. Ja zaglądam tam coodziennie, zeby sobie w pore wyhaczyc zajebistą miejscówke na 2 sierpnia.

Grim Knight

He he... Przynajmniej w swojej pipidówie nie musze sie przejmowac takimi chwytami, bo i tak znając zycie, bedą góra dwa rzedy zajete :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Hydro

Ja ciągle zaglądam na strone Multikina, zeby pójśc na premiere o pólnocy ;) Waznie filmy o "waznej" godzinie...
It's a funny world we live in.

Epid

Ok. Dostalem e-maila od Helios. Rezerwacje bedzie mozna skladac w piątek 31 lipca, gdyz repertuar kina zmienia sie co piątek. Myśle, ze to tyczy sie wszystkich miast...

Grim Knight

To prawda, w calym kraju piątek jest dniem wymiany repertuaru.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Philips V38

Sammy i MJ  kiedy wy wybieracie sie na seans do Opola ? 2 czy 8 sierpnia ?

Bardzo chcialbym iśc 2 sierpnia na pokaz przedpremierowy, ale kumpel zaprosil mnie na impreze pozegnalną, gdyz 5 sierpnia zostanie zwerbowany do armii, i akurat robi pozegnanie... 2 sierpnia :P...tak wiec pozostaje mi 8 sierpnia na obejrzenie TDK...


Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Sammy

no ja ide 2 i 3 dwa dni pod rzad ;D, a potem pewnie jeszcze ze dwa trzy razy w pewnych odstepach czasu kiedy film bedzie w repertuarze...pozdr ;D
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Final Cloud

Akurat jestem na Islandii (pracuje) i gdzie sie nie rusze, tam zobacze plakat Batmana- przystanek autobusowy, wiezowiec, sklepy itd. Batman jest teraz wszedzie :D. Kusi by iśc do kina ale po Islandzku nie bede oglądal... Poczekam, az wróce do Polski (16 Sierpnia) i wtedy od razu pobiegne na premiere Dark Knighta  ;]

Silent Dark

Opierasz sie kuszeniu? dobry jest...

MJ

A ja ide 2 sierpnia do Bialegostoku na pokaz przedpremirowy.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Final Cloud

Cytat: Silent Dark w 28 Lipiec  2008, 21:43:41
Opierasz sie kuszeniu? dobry jest...
Trzyma mnie jeszcze obietnica, idziemy duzą grupą (wiekszośc osób z mojej strony) do kina na TDK. Nie mozemy równiez ściągac jakiś piratów. Dlaczego? Bo jak usiądziemy w kinie, czekając na Batmana, chcemy dostac bialej gorączki z podniecenia xD 

Juby

A jednak, moje przeczucia okazaly sie sluszne. Na tydzie? jade do Gda?ska i ósmego w ostatni dzie? mojego pobytu ide z ojcem i dwoma bracmi na "Mrocznego Rycerza". Jeszcze nie wiem dokladne gdzie, ale na pewno uda nam sie znale?c jakieś kino. To bedzie świetny final mojego letniego wyjazdu.  :D  :D  :D

Silent Dark

Poniewaz nie chce sie wyrózniac,a chce oddac hold świetu narodowemu (The Dark Knight w Polsce) zaloze tylko koszulke wlasnej roboty,a mianowicie:
To zwykla biala koszulka na której  namalowalem te okrągle czarne oczka i to czerwone logo TDK wykorzystywane jako buzia :D niczym sie nie wyróznie a i tak coś odpowiedniego na sobie bede mial  ;) i tylko powied?cie ze to nie jest sprytny plan ;)

Gieferg

W Katowickim Heliosie pokazy przedpremierowe:

2 sierpnia (sobota) - godzina 18, oraz 21
3 sierpnia (niedziela) - godzina 18

Bileciki juz zarezerwowane  8)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

kelen

Na ktory pokaz idziesz? I w ktorym rzedzie sobie rezerwnales? :P