Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Terminator

Zaczęty przez Juby, 18 Lipiec 2008, 21:11:24

Która część Terminatora jest najlepsza?

The Terminator
7 (24.1%)
Termiantor 2: Judgment Day
21 (72.4%)
Terminator 3: Rise of the Machines
0 (0%)
Terminator Salvation
1 (3.4%)

Głosów w sumie: 29

Gieferg

CytatBo zle go zrozumieliście.
Jesteś w stanie to udowodnic?

Cytatchcecie mi powiedziec, ze ona wyslala wirusa, który rozprzestrzenil sie na caly świat w ciągu paru godzin?
Dokladnie. To superzaawansowany wirus z przyszlości :)

CytatBrewster: SkyNet... Wirus Zainfekowal SkyNet.
Connor: To SkyNet jest wirusem.

Skynet NIE BYl Wl?CZONY, nie mógl zrobic nic, dopóki ludzie go nie uruchomili,  uruchomili go dopiero wtedy kiedy wirus specjalnie w tym celu wypuszczony przez T-X ich do tego zmusil. Owszem, mozna powiedziec, ze ten wirus to Skynet poniewaz ten wirus jest dzielem Skynetu, tyle, ze Skynetu z przyszlości, który wysyla TX. Tym samym to TX doprowadza do wybuchu calej wojny. Nie chce cie wcale przekonywac i zmuszac do zmiany poglądów na temat tego filmu, wskazujemy po prostu jedną z mozliwych interpretacji wydarze? przedstawionych w filmie.  Wskaz choc jeden sensowny argument wykluczający taką interpretacje.

CytatPS: Co to do cholery "dziecko neo"? 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling


NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Cytat: BAT MAN w 12 Wrzesień  2008, 07:03:48
Brewster: SkyNet... Wirus Zainfekowal SkyNet.
Connor: To SkyNet jest wirusem.
T-800: SkyNet odbiera akat przeciw jego dzialaniom. Za póltorej godziny rozpocznie atak bombowy na swojego wroga. (czy jakoś tak)
Brewster: To znaczy, na kogo?
Connor: Na nas ludzi.

Nie mów mi ze nie rozumiesz tak prostego dialogu ::)

- Brewster mówi, ze wirus (o którym mowa od początku filmu) zainfekowal Skynet, bo tak mu sie wydaje, sądzi ze wlaśnie dlatego to wszystko sie dzieje.
- Connor (który nic nie wie o wirusie z początku filmu!!!!) stwierdza "To Skynet jest wirusem", bo wie ze Skynet zniszczy świat, bo wie co sie dzieje. WEDlUG NIEGO Skynet to wirus. To wszystko.

Jak widac 20 seansów to za malo, by zrozumiec podstawowe rzeczy.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

Pomylilem sie, przyznaje popelnilem bląd. Zamiast polecac wam jeszcze jeden seans tego filmu, powinienem wam go odradzic, bo go nie umiecie zrozumiec. :P

PO PIERWSZE:
   Daje wam dialog, który rozwiewa wątpliwości, a wy twierdzicie, ze to nie tak i nie zrozumialem. Connor dobrze wiedzial, ze wirusem zaklócającym calą lącznośc i telewizory jest wlaśnie SkyNet, bo wszystko powiedzial im o tym Terminator. A teraz kolejny dialog w drodze do ojca Kate, w którym wszystko sie wyjaśnia:

Kate: "Cala siec komórkowa padla"
T-800: "SkyNet przygotowuje sie do ataku przejmując kontrole nad lącznością"
(jeszcze jakieś wątpliwości? :P)

SkyNet nie byl wlączony jak to powiedzial Gieferg, a przynajmniej ludzie tak myśleli. On jako niebywala sztuczna inteligencja wszedl do sieci i zacząl wszystko zaklócac, aby przygotowac sie do ataku na ludzi, a gdy ci myślą, ze to wirus i próbują go wylączyc samym sobą. On gdy dostrzega zagrozenie postanawia rozpocząc atak. Wszystko macie w filmie jak na dloni, a wy tego nie rozumiecie.
Podobnie o tym samym opowiedzial Terminator w T2: Ten zaczyna sie uczyc w postepie geometrycznym... ludzie w panice próbują go wylączyc.

PO DRUGIE:

   Ja wam daje juz trzeci przyklad dlaczego TX nie wypościla zadnego wirusa do sieci, a wy mi na to: "To nie zaden argument!" A wy jaki macie dowód, ze to TX wrzucila wirusa: "A bo zaraz po jej przybyciu i polączeniu sie z komórka mówią o wirusie". A widzieliście coś przed tym? Przeciez to pierwsza prawdziwa scena z filmu, a w dodatku nie widzimy aby robila coś wiecej niz wlamaniem sie do bazy danych. Gdyby to ona wyslala wirusa to ten film bylby debilny, bo z wirusem mogącym opanowac, rzekomo w godzine caly świat i mając umiejetnośc sterowania maszynami, sama TX moglaby przejąc kontrole nad światem. To byloby bez sensu.  :P  :P  :P

PO TRZECIE:
   Wlaśnie wlączylem scene z TX, kiedy wlamuje sie przez komórke do sieci i tak.
Najpierw robi takie: Tszszszszyyyy (wlamuje sie do sieci i zaklóca sygnal). Potem widzimy wszystko z jej punktu widzenia, wyświetla nam sie napis "Szukaj w bazie danych" i znajduje osiem nazwisk i portretowa swoich celi. A pó?niej od razu odklada komórke, nie ma tam nic związanego z wirusem i nic co by wskazywalo, ze miala ona czas na zainfekowanie nim calego świata. Skąd bierzecie takie debilne pomysly, naprawde nie wiem.  ::)

PODSUMOWUJ?C:
Na przyszlośc nie radze oglądania takich filmów, bo ich nie umiecie zrozumiec.

PS: O tym, ze mi coś odpisaliście powiedzial mi brat, który wszedl na BC i powiedzial mi tak: "Ej, tamte lamusy, znowu ci piszą coś piszą. Niech skasują najlepiej wszystkie takie strony, bo mnie draznią idioci, którzy sie wymądrzają, a ch.ja wiedzą"
To chyba o czymś świadczy, bo on tez oglądal kilka razy i ma u siebie na DVD ten film.

Crane

#63
Cytat: BAT MAN w 12 Wrzesień  2008, 14:39:45
Kate: "Cala siec komórkowa padla"
T-800: "SkyNet przygotowuje sie do ataku przejmując kontrole nad lącznością"
Zupelnie zapomnialem o tym dialogu. Faktycznie.

Cytat: BAT MAN w 12 Wrzesień  2008, 14:39:45On jako niebywala sztuczna inteligencja wszedl do sieci i zacząl wszystko zaklócac, aby przygotowac sie do ataku na ludzi, a gdy ci myślą, ze to wirus i próbują go wylączyc samym sobą.
Albo ?le to napisaleś, albo ujawnileś mialkośc scenariusza tego filmu. Skynet wszedl do sieci aby PRZYGOTOWAc SIe DO ATAKU NA LUDZI, czyli juz wtedy chcial zaatakowac ludzi? Tak wynika ze slów Terminatora. Skąd wiec wniosek ze gdy Skynet dostrzega zagrozenie ze strony ludzi, dopiero wtedy postanawia zaatakowac? Skoro wpuścil wirusa (czy raczej sam jest tym wirusem)jako wstep do ATAKU, juz wcześniej musial byc samoświadomy, a nie w momencie samego ataku jak to jest mowa w filmie. Gdzie tu logika?

Cytat: BAT MAN w 12 Wrzesień  2008, 14:39:45A wy jaki macie dowód, ze to TX wrzucila wirusa: "A bo zaraz po jej przybyciu i polączeniu sie z komórka mówią o wirusie". A widzieliście coś przed tym? Przeciez to pierwsza prawdziwa scena z filmu
To ty najpierw stwierdzileś ze wirus byl w sieci przed przybyciem TX ;D "A widzialeś coś przed tym?"

Cytat: BAT MAN w 12 Wrzesień  2008, 14:39:45O tym, ze mi coś odpisaliście powiedzial mi brat, który wszedl na BC i powiedzial mi tak: "Ej, tamte lamusy, znowu ci piszą coś piszą. Niech skasują najlepiej wszystkie takie strony, bo mnie draznią idioci, którzy sie wymądrzają, a ch.ja wiedzą"
To chyba o czymś świadczy
To świadczy tylko o tym ze twój brat to pólmózg. Na twoim miejscu nie robilbym z osoby konstruującej tak "inteligentne" zdania autorytetu, którym wspierasz swoje argumenty, a tym bardziej przyznawal sie do jakiegokolwiek pokrewie?stwa. Serio. A tak w ogóle to co nas obchodzą opinie jakiegoś brata, ciotki albo pies wie kogo jeszcze kto sie tu nie wypowiada?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

Cytat: Crane w 12 Wrzesień  2008, 14:58:09
Zupelnie zapomnialem o tym dialogu. Faktycznie.

A zatem musisz przyznac mi racje.  ;)

Cytat: Crane w 12 Wrzesień  2008, 14:58:09
Albo ?le to napisaleś, albo ujawnileś mialkośc scenariusza tego filmu. Skynet wszedl do sieci aby PRZYGOTOWAc SIe DO ATAKU NA LUDZI, czyli juz wtedy chcial zaatakowac ludzi? Tak wynika ze slów Terminatora. Skąd wiec wniosek ze gdy Skynet dostrzega zagrozenie ze strony ludzi, dopiero wtedy postanawia zaatakowac? Skoro wpuścil wirusa (czy raczej sam jest tym wirusem)jako wstep do ATAKU, juz wcześniej musial byc samoświadomy, a nie w momencie samego ataku jak to jest mowa w filmie. Gdzie tu logika?

No wlaśnie o to chodzi, widze, ze zrozumialeś. ;D I zgadza sie, "Ujawnilem mialkośc scenariusza tego filmu". U Camerona wszystko sprawnie bylo wymyślone, a w T3 wszystko to pokickali. Musisz sie z tym pogodzic, to co napisaleś wyzej jest prawdą. Czy teraz wszystko zrozumialeś, czy mam tlumaczyc dalej, jak pieciolatkowi?  ;)

Cytat: Crane w 12 Wrzesień  2008, 14:58:09
To ty najpierw stwierdzileś ze wirus byl w sieci przed przybyciem TX ;D

Bo jezeli opanowal on juz cale Stany, to musial byc juz przed jej przybyciem. Scena gdzie mówią o nim wiadomościach jest, gdy TX przyjezdza zabic E. i W. Andersonów. A wy myślicie, ze TX wysyla wirusa (nie wiadomo kiedy, bo w tej scenie widzimy wszystko co robi na komórce) i juz (dajmy na to) godzine pó?niej mówią o nim we wiadomościach i ze zaglusza on juz prawie wszystkie mozliwe środki komunikacji.

Cytat: Crane w 12 Wrzesień  2008, 14:58:09
To świadczy tylko o tym ze twój brat to pólmózg. Na twoim miejscu nie robilbym z osoby konstruującej tak "inteligentne" zdania autorytetu, którym wspierasz swoje argumenty, a tym bardziej przyznawal sie do jakiegokolwiek pokrewie?stwa (chociaz wlaśnie zacząlem je dostrzegac). Serio.

To nie jest zaden mój autorytet  :P i wlaśnie o to mi chodzilo. Chcialem wam pokazac, ze ktoś nawet tak tepy i kiepsko sie na tym znający, zajarzyl o co w tym chodzi. Wiec zastanówcie sie kto tak naprawde jest teraz "pól mózgiem". (bo to sie pisze oddzielnie Crane).  ;D

Crane

pólmózg: http://fryer.fm.interia.pl/web/gwaraucz.htm :P

Nie, nie musisz mi nic dalej tlumaczyc, tylko ze w dalszym ciągu wydaje mi sie ze MOzLIWOŚc zarazenia sieci w trakcie telefonu TX bylaby mozliwa i jakoś tam w ramach konwencji.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

#66
Moze ci sie nadal wydawac, ale przyjrzyj sie dokladnie tej scenie:
Widzimy TX jak wchodzi do systemu trzeszcząc ustami. Dalej widzimy co robi w tym czasie z jej punktu widzenie (jej oczami), czyli zbiera informacje o swoich celach, a gdy ko?czy,  od razu odklada sluchawke i jedzie zabic pierwszą ofiare. Nie ma tam nic co by wskazywalo na to, ze chce coś zainfekowac, a nawet nie mialaby kiedy tego zrobic, bo zaraz po sprawdzeniu tej ósemki ludzi, rozlączyla sie.

A ta "mialkośc scenariusza", chyba mówi mi do rozsądku. Obejrze cala trylogie jeszcze raz (w przyszlości oczywiście) i zastanowie sie nad moją oceną tego filmu, bo chyba przesadzilem.

Gieferg

CytatO tym, ze mi coś odpisaliście powiedzial mi brat, który wszedl na BC i powiedzial mi tak: "Ej, tamte lamusy, znowu ci piszą coś piszą. Niech skasują najlepiej wszystkie takie strony, bo mnie draznią idioci, którzy sie wymądrzają, a ch.ja wiedzą"
woo-hoo
Pogratulowac poziomu. Brat uczeszcza do 4 klasy podstawówki?

CytatKate: "Cala siec komórkowa padla"
T-800: "SkyNet przygotowuje sie do ataku przejmując kontrole nad lącznością" (jeszcze jakieś wątpliwości?

Oczywiście. Te same co wcześniej bo ten cytat zasadniczo niczego nie zmienia. Jeśli TX wpuścila wirusa to jest to cześc dziala? którymi kieruje skynet, a sam wirus jest rowniez jego sprawką (tyle, ze nie tego Skynetu, który jeszcze nei zostal nawet wlączony, a tego Skynetu, który przyslal TX). Tym samym T-850 (tak, T-850) spokojnie moze twierdzic, ze odpowiedzialny za wszystko jest SkyNet bo tak czy inaczej JEST za wszystko odpowiedzialny.

Tak wiec interpretacja nadal aktualna.




NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Cytat: BAT MAN w 12 Wrzesień  2008, 15:30:42Moze ci sie nadal wydawac, ale przyjrzyj sie dokladnie tej scenie:
Widzimy TX jak wchodzi do systemu trzeszcząc ustami. Dalej widzimy co robi w tym czasie z jej punktu widzenie (jej oczami), czyli zbiera informacje o swoich celach, a gdy ko?czy,  od razu odklada sluchawke i jedzie zabic pierwszą ofiare. Nie ma tam nic co by wskazywalo na to, ze chce coś zainfekowac, a nawet nie mialaby kiedy tego zrobic, bo zaraz po sprawdzeniu tej ósemki ludzi, rozlączyla sie.
Nie musisz mi po raz enty opisywac sceny którą dobrze znam. Caly czas piszesz ze ja albo Gieferg czegoś nie rozumiemy, ale sam w dalszym ciągu nie rozumiesz o co mi chodzi, wiec wyjaśnie: wirus mialby zostac wpuszczony W MOMENCIE POBIERANIA DANYCH. Wystarczy sam moment polączenia z siecią, który jak widac w filmie, jest bardzo nietypowy. Tak, wiem ze TX pobiera wtedy dane nastolatków (to na wypadek gdybyś chcial mi znowu opisac te scene), ale dlaczego - hipotetycznie - nie mialoby w tym momencie dojśc do wpuszczenia wirusa? Tylko dlatego ze na ekranie nie ma lopatologicznej informacji ze wlaśnie to sie dzieje? Dla porównania: gdy twój komputer rozsyla wirusy po sieci lokalnej, nie masz na pulpicie wielkiego napisu "INFEKUJe SIEc WIRUSAMI".

Nie upieram sie juz ze na 100% to TX zainfekowala siec, ale w dalszym ciągu nie wiem dlaczego mialoby sie tak nie stac, jak dla mnie to mozliwa interpretacja, przynajmniej film na nią pozwala.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

#69
Cytat: Gieferg w 12 Wrzesień  2008, 15:38:54
Oczywiście. Te same co wcześniej. Jeśli TX wpuścila wirusa to jest to cześc dziala? którymi kieruje skynet, a sam wirus jest rowniez jego sprawką (tyle, ze nie tego Skynetu, który jeszcze nei zostal nawet wlączony, a tego Skynetu, który przyslal TX). Tym samym T-850 (tak, T-850) spokojnie moze twierdzic, ze odpowiedzialny za wszystko jest SkyNet bo tak czy inaczej JEST za wszystko odpowiedzialny.

Crane zrozumial, a ty nadal masz z tym problem.  ::)

Wytlumaczylem wam wszystko pare razy i to jak pieciolatkowi, prościej juz nie umiem i jeden zrozumial, a drugi nie. Wlącz czlowieku sobie scene, w której TX dobiera sie do komórki i sam zobacz co za debilizm ty wypisujesz, przeciez ona tam tylko sprawdza liste swoich celi.  >:(  ::)  :P A nawet jezeli mialaby mozliwośc wrzucenia wirusa, to terminator sam mówi, ze to SkyNet nim jest, co wynika z dialogu.

Cytat: Gieferg w 12 Wrzesień  2008, 15:38:54
woo-hoo
Pogratulowac poziomu. Brat uczeszcza do 4 klasy podstawówki?

Sam sie zastanów do której klasy to ty powinieneś chodzic, skoro nie rozumiesz czegoś, co tlumacze caly dzie?.  :P  :P  :P

Cytat: Gieferg w 12 Wrzesień  2008, 15:38:54
Tak wiec interpretacja nadal aktualna.

Znajd? mi chod? jeden opis, recenzje, czy cokolwiek innego związanego z tym filmem, gdzie jest jakaś wzmianka o tym, ze to TX wpuszcza wirusa. Bo ja moge znale?c duzo takich, w którym o tym nie ma. A twoja interpretacja dialogu, którego podalem jest idiotyczna (lekkie określenie).

PS: T-850, co to takiego? Pierwsze slysze o czymś takim?

PS2: Crane, niemialoby sie tak nie stac, bo gdyby ona miala takiego wirusa, którym moze zarazic caly świat w godzine, to nie potrzebny bylby jej SkyNet i sama moglaby opanowac świat. W dodatku powtórze: "SkyNet przygotowuje sie do ataku przejmując kontrole nad lącznością" - To SkyNet byl tym wirusem, a ludzie próbując z nim walczyc (nie wiedząc, ze to robią) przyspieszyli jego atak. TX miala w sobie SkyNet i go wypościla do sieci.

Gieferg

#70
CytatZnajd? mi chod? jeden opis, recenzje, czy cokolwiek innego związanego z tym filmem, gdzie jest jakaś wzmianka o tym,
Po cholere? To moja interpretacja (i Crane'a który wyciągnąl takie same wnioski) a nie autorów opisów, recenzji czy czegokolwiek. Opieramy sie wylącznie na tym co jest w filmie, który na taką interpretacje pozwala.

CytatA twoja interpretacja dialogu, którego podalem jest idiotyczna
Dlatego, ze nie potrafisz jej obalic? ok  8)

CytatCrane zrozumial, a ty nadal masz z tym problem.
Nie. To ty masz problem z przyjecem do wiadomości, ze sytuacją w T3 mozna zinterpretowac na kilka sposobów.

CytatPS: T-850, co to takiego? Pierwsze slysze o czymś takim?
A podobno taki z ciebie znawca, wszystko wiesz najlepiej, a nie wiesz nawet jaki model Terminatora wystepuje w T3  ::)
Obejrzyj sobie dodatki na DVD z T3 ale zakladam ze go nie posiadasz, wiec zamiast tego poczytaj ponizszy artykulik:

http://en.wikipedia.org/wiki/Terminator_(character)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

Cytat: Gieferg w 12 Wrzesień  2008, 16:13:28
A podobno taki z ciebie znawca, wszystko wiesz najlepiej, a nie wiesz nawet jaki model Terminatora wystepuje w T3  ::)
Obejrzyj sobie dodatki na DVD z T3 ale zakladam ze go nie posiadasz, wiec zamiast tego poczytaj ponizszy artykulik:
http://en.wikipedia.org/wiki/Terminator_(character)

Mam wydania jedno plytowe tych filmów, wiec nie mam dodatków do T3. Ale nie oto chodzi, w filmie sam Arnie mówi, ze wcześniejszy model to byl inny 101, wiec myślalem, ze chodzi równiez o serie 800. Wygląda tak samo, a nigdzie nie czytalem, ze to jakiś nowszy model. I nie wiem wszystkiego najlepiej, ale na Terminatorze akurat sie znam. Jezeli jest jak mówisz, to milo bylo sie tego dowiedziec.  :-[  ;)

Cytat: Gieferg w 12 Wrzesień  2008, 16:13:28
Dlatego, ze nie potrafisz jej obalic? ok  8)

Czlowiek co ty piszesz? Co ja mam niby obalic. Ostatni raz pisze (tlumacze) ci wszystko jak pieciolatkowi.  :P  :P  :P

Dalem ci te dwa dialogi:

Brewster: SkyNet... Wirus Zainfekowal SkyNet.
Connor: To SkyNet jest wirusem.
T-800: SkyNet odbiera akat przeciw jego dzialaniom. Za póltorej godziny rozpocznie atak bombowy na swojego wroga. (czy jakoś tak)
Brewster: To znaczy, na kogo?
Connor: Na nas ludzi.


Kate: "Cala siec komórkowa padla"
T-800: "SkyNet przygotowuje sie do ataku przejmując kontrole nad lącznością"


I podalem kilka argumentów, dlaczego TX nie mogla wpuścic wirusa do sieci, a to co ty robisz.

Cytat: Gieferg w 12 Wrzesień  2008, 10:06:30
Skynet NIE BYl Wl?CZONY, nie mógl zrobic nic, dopóki ludzie go nie uruchomili,  uruchomili go dopiero wtedy kiedy wirus specjalnie w tym celu wypuszczony przez T-X ich do tego zmusil. Owszem, mozna powiedziec, ze ten wirus to Skynet poniewaz ten wirus jest dzielem Skynetu, tyle, ze Skynetu z przyszlości, który wysyla TX. Tym samym to TX doprowadza do wybuchu calej wojny. Nie chce cie wcale przekonywac i zmuszac do zmiany poglądów na temat tego filmu, wskazujemy po prostu jedną z mozliwych interpretacji wydarze? przedstawionych w filmie.  Wskaz choc jeden sensowny argument wykluczający taką interpretacje.

Cytat: Gieferg w 12 Wrzesień  2008, 15:38:54
Oczywiście. Te same co wcześniej bo ten cytat zasadniczo niczego nie zmienia. Jeśli TX wpuścila wirusa to jest to cześc dziala? którymi kieruje skynet, a sam wirus jest rowniez jego sprawką (tyle, ze nie tego Skynetu, który jeszcze nei zostal nawet wlączony, a tego Skynetu, który przyslal TX). Tym samym T-850 (tak, T-850) spokojnie moze twierdzic, ze odpowiedzialny za wszystko jest SkyNet bo tak czy inaczej JEST za wszystko odpowiedzialny.

Widzisz, co robisz, dajesz mi swoją interpretacje tych tekstów. To jak TY je rozumiesz.

Szukasz w nich jakichś ukrytych znacze?, czy podtekstów, twierdząc ze ja odbieram je zbyt doslownie. Terminator ci mówi, ze to SkyNet jest wirusem, John ci mówi ze to SkyNet jest wirusem, ale TOBIE sie wydaje, ze Connor nie wiedzial o wirusie (choc udowodnilem juz, ze wiedzial podając wam drugi dialog) i dlatego tak powiedzial, a ze Terminator mówi to w przenośni jak TY SAM to wywnioskowaleś, czy tez zinterpretowaleś.

Oświece wiec ciebie, Te zdania mówią to co slychac, SkyNet jest tym wirusem. Nie potrawie obalic twojej tezy? Ha, nie ma czego obalac, bo to tylko twoja interpretacja (zwróce tu uwage, ze pierwszy raz, wlaśnie tu uslyszalem pomysl o tym, ze to TX wyslala wirusa). Daj mi argument.  :P  ::)

Prosze cie, blagam cie, daj mi jakiś dowód, wskazówke, cokolwiek co by wskazywalo na to, ze to TX wyslala wirusa, bo mówiąc, ze "mogla to zrobic" niczego nie udowodnisz. Ja dalem ci mase powodów dla, których mam racje, a ty mi mówisz "Mogla to zrobic, choc tego nie widac. I jak to obalisz, bo mam racje". Mogla, ale tego nie zrobila (przynajmniej my tego nie widzimy), a dalem ci mase argumentów, dowodzących ze moja wersja jest bardo realna.  ::)

Ja nigdy nie uwazam, ze mam 100% racji, bo moge sie mylic, dlatego rozumiem Crane'a. Widac, ze jest inteligentnym czlowiekiem, bo przynajmniej zrozumial o co mi chodzi. Wprawdzie nadal uwaza, ze TX mogla wrzucic jakiegoś wirusa, ale widzi ze moja interpretacja takze moglaby byc sluszna. Mam nadzieje, ze gdy nastepnym razem obejrzy ten film to zrozumiem, ze mialem racje, choc oczywiście nie musi. Nie musi tego robic, ale chociaz rozumie o co mi chodzi. A ty albo jesteś strasznie tepy, albo tylko takiego udajesz.  :P

Powtórze ci wiec ostatni raz. Masz czarno na bialym, ze to SkyNet jest tym wirusem, dalem ci dwa dialogi, które to udowadniają i minimum dwa powody dlaczego TX nie mogla wpuścic wirusa do sieci. To ze tobie sie tak wydaje, nie jest zadnym dowodem na to, ze to sluszna teza, ani na to, ze ja sie myle. Dlatego jak ci wcześniej napisalem. Poszukaj w internecie, gdziekolwiek, czegokolwiek, co by mówilo o tym, ze masz racje. A póki co nie odpisuj mi mówiąc i argumentując swoje zdanie tym, ze ci sie tak wydaje.  :P Bo nie chce mi sie juz klócic.

Gieferg

CytatMam wydania jedno plytowe tych filmów, wiec nie mam dodatków do T3

Yeah right. Prosto z torrenta.
Jedynie wydanie T3 jakie mozna w Polsce i w wiekszości innych krajów kupic to wydanie 2-plytowe. No chyba ze sprowadzileś sobie z Francji lub z Brazylii, wrzuc fotke, moze wtedy ci uwierze.

CytatWygląda tak samo, a nigdzie nie czytalem, ze to jakiś nowszy model.
Nie wygląda tak samo. Wygląda jak starszy o ladnych pare lat Arnold.
Wiem, ze nie czytaleś, jakbyś czytal, to byś wiedzial.

CytatBrewster: SkyNet... Wirus Zainfekowal SkyNet.
Connor: To SkyNet jest wirusem.
T-800: (...)

T-850. Wbij sobie to do glowy.

O SKyNecie i wirusach nie bede z tobą dyskutowal - to nie ma najmniejszego sensu zwlaszcza ze tylko w kólko powtarzasz wciąz i wciąz to samo najwyraxniej mając nadzieje, ze jak powtórzysz coś 1000 razy to kazdego pzekonasz. Dopuszczam zarówno twoją wersje jak i moją i Crane'a - musisz z tym jakoś zyc :P


CytatTo ze tobie sie tak wydaje, nie jest zadnym dowodem na to, ze to sluszna teza, ani na to, ze ja sie myle.
I vice versa.





NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Gieferg, zapewne kolega ma wykastrowaną edycje T3 z kolekcji Vivy :)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

#74
Ah, no tak, zapomnialem o tej superwypasionej kolekcji w której wydania jednoplytowe są drozsze niz dwuplytówki na sklepowych pólkach :)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.