Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświezsze informacje o "TDK"

Zaczęty przez Q, 08 Kwiecień 2008, 13:49:51


Huntersky

...a teraz popatrz na ostatni post poprzedniej strony :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Juby

Cholera, nie zauwazylem. Bylem widac zbytnio podekscytowany tym co przeczytalem, ale musze przyznac, ze sądze iz film ma szanse zdobyc góra 4 statuetki. :)

Huntersky

Byloby milo, gdyby zdobyl choc jedną :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

isild87

I przede wszystkim za role Jokera obowiązkowo  ;D

Leon Kennedy

Jestem ciekaw jak na serio Batek sobie poradzi z tym zdobywaniem Oscarów... Wiadomo, ze tego filmy rzadko zdobywają uznanie wśród tej calej komisji, ale tym razem na serio powinno byc inaczej. Ale w tej chwili tylko jedno jest pewne bedzie ciekawie :).

Hydro

Dziwi mnie, ze o Ledgeru napisali ze byla to postac drugoplanowa. Wg. mnie to Bale byl wlaśnie postacią drugoplanową, a Heath pierwszą. Bo miec swoją nazwew tytule nie znavzy byc pierwszym :P
It's a funny world we live in.

Smilerka

I wiecej scen jest Jokerem xD
Ale batman to jest podstawa.
Bez Batka filmu nie bedzie, a są filmy o Batku bez Mr. J* ?
S?.

* Mr. J to Joker xD

Hydro

Bardzo chcialbym zeby zrobili osobny film o Jokerze, Batek móglby wystąpic tam tylko w 2-3 scenach. Ale jednak w glównej roli chcialbym zobaczyc Ledgera, a to jest NIEMOZLIWE :(
It's a funny world we live in.

isild87

Ja tez,ja tez !  ;D
No niestety teraz kiedy Ledger nie zyje(R.I.P) raczej nie mamy szans ujrzec go w trzeciej cześci a wiekszośc z  nas na bank chcialaby zobaczyc jak ucieka z wiezienia i staje sie jeszcze bardziej świrniety niz byl,moze nawet odkrylby prawdziwą tozsamośc Batmana (ech,pomarzyc dobra rzecz).  :(

Juby

Cytat: Smilerka w 12 Wrzesień  2008, 12:53:59
I wiecej scen jest Jokerem xD
Ale batman to jest podstawa.
Bez Batka filmu nie bedzie, a są filmy o Batku bez Mr. J* ?
S?.

* Mr. J to Joker xD

ze co?  :o
Scen z Batmanem jest znacznie wiecej niz z Jokerem, a do tego jeszcze dodac sceny z Bruce'm Wayne'm, to juz kompletnie, w filmie Bale'a jest wiecej od Ledgera ze dwa razy.

Joker w tym filmie jest tylko w: w czasie napadu na bank, na "zje?dzie gangsterów", w czasie 2 nagra? wideo, akcji na przyjeciu u Wayne'a, pościgu za Dentem, przesluchania w MCU, przy plonących pieniądzach, w szpitalu i w Prewitt Building.

Mam ci wymienic w ilu akcjach i scenach bierze udzial Batman i Wayne, bo tego wymieniac bym musial znacznie wiecej. A ze scen z jokerem odjąlbym tylko jedno nagranie, którego nie ogląda Wayne, spotkanie z gangsterami i gdy Joker stoi przy piramidzie forsy.

Bale zagral w znacznie wiekszej liczbie scen, choc zgodze sie oczywiście, ze zagral gorzej od Heath'a. Jednak nie zmienia to faktu, ze Batman jest tu pirwszoplanową postacią, a Joker tylko drugoplanową.

(A)nonim

A po za tym gadanie. Jak znajdą odpowiednie zastepstwo to ja nie widze problemu zeby Joker znowu sie pojawil. Show musi trwac. Tylko problem z tym zeby to byl dobry show.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Juby

W internecie można już ściągnąć wersję TDK DVDrip (PAL). I tak jak przypuszczałem film trwa 146 minut (2:25:57 - dokładniej ;))
Posted on: 15 Listopad  2008, 13:30:14

 "Mroczny rycerz" jednak powalczy o Oscara za muzykę
http://www.filmweb.pl/%22Mroczny+rycerz%22+jednak+powalczy+o+Oscara+za+muzyk%C4%99,News,id=48035

Gieferg

CytatW internecie można już ściągnąć wersję TDK DVDrip (PAL). I tak jak przypuszczałem film trwa 146 minut

I potrzebny ci był DVDrip żeby stwierdzić to co można spokojnie stwierdzić mając DVD (które zdaje się już masz) poprzez naciśniecie jednego przycisku na pilocie odtwarzacza lub dwa kliknięcia na kompie?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford