Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zwierzeta

Zaczęty przez Funky, 19 Sierpień 2008, 02:59:33

Funky


Crane



Oto moje male?stwo imieniem Bruce (tak, od TEGO Bruce'a). Królik miniaturka kupiony na gieldzie, na szczeście okazal sie faktycznie miniaturką, wazy tylko 1,2 kg i wyprawia niesamowite rzeczy gdy go wypuszczam, takie jak niekontrolowane podskoki :D

PS. Kupiony na pocieszenie po uśpieniu ukochanego owczarka niemieckiego.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mel

Crane... Tak czytając twoje wcześniejsze posty, to w zyciu bym nie pomyślala, ze bylbyś zdolny do trzymania królika...I jeszcze nazywac go "male?stwem" ;D
Jestem milo zaskoczona.

A twój Rocky, Funky...Zawsze te dlugowlose foxterierki kojarzyly mi sie z poczciwotami ;D Pozornie...

Funky

Mel - Masz piekniego psa, przypomina mi borzoja http://pl.wikipedia.org/wiki/Chart_rosyjski_borzoj Crane - króliczek (tak trafilem ? :) ) bardzo ladniutki. Pyszczek tak slodki ze nie moge sie na niego napatrzec :)

Crane

Cytat: Mel w 19 Sierpień  2008, 17:25:05Tak czytając twoje wcześniejsze posty, to w zyciu bym nie pomyślala, ze bylbyś zdolny do trzymania królika
Ha ha a to dlaczego? Króliki są boskie ;D


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mel

Funky...zeby chociaz mój pies byl w polowie tak piekny jak ten borzoj...

Prócz tego kundla mialam w zyciu jeszcze 3 psy:

Zefir (Owczarek Collie. Umaszczenie podobne do tego http://www.dogsindepth.com/herding_dog_breeds/images/rough_collie_h02.jpg)

Balbin (Bedlington - najdziwniejsza rasa pod slo?cem)
Mój byl identyczny


Negro (Przerośniety czarny wilczur. Najpotezniejszy pies na śląsku w latach 1987-1999. Dziadek kupil go za pól litra od milicji) ;D


CytatHa ha a to dlaczego? Króliki są boskie
Mialam jednego...Spalil sie zywcem, gdy po udanej ucieczce z klatki bawil sie kablami ;D

Funky

Wow fantastyczny ten Bedlington taki Pudlowaty. A co do twojego piseka Mel to narawde ladny szczególnie pyszczek.

Maxie Zeus

CytatMialam jednego...Spalil sie zywcem, gdy po udanej ucieczce z klatki bawil sie kablami
Nie?le ;D Pies mojej kuzynki lepiej sko?czyl... wpadl pod kombajn ;)

CytatBalbin (Bedlington - najdziwniejsza rasa pod slo?cem)
Ta rasa powinna sie nazywac: OWCArek śląski ;D

Mel

A trafileś, Maxie ;)

Rasa znana jest glownie przez ten wygląd owcy...

Niestety, te psy są na tyle wredne, ze szybko ten alias zmieniono na "Wilka w owczej skórze"

Altair

A ja mam pieknego psa Bernardyn (taki sam jak w filmie Bethoven), ślini sie, pije piwo, ogląda Tv az nie da sie w to czasem wierzyc!Naprawde super piesek...

Hydro

Cytatpije piwo

Lepiej nie opowidaj jak sie po tym piwie zachowuje :D Jaka marka? Tyskie? Lech? ;)
It's a funny world we live in.

Altair

zywiec Polska SA :D ;)

Potem lapy mu sie troche mylą, ale po kacu zachowuje sie gorzej:P

Crane

Wiekszych bzdur dawno nie czytalem...

Moze jakaś fotka? Uwielbiam Bernardyny.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

Cytat: Crane w 07 Wrzesień  2008, 19:13:00
Wiekszych bzdur dawno nie czytalem...

Szkoda ze nie wierzysz...Ale na sam sluch tez bym nie uwierzyl Crane to trzeba ZOBACZYc :D
: 07 Wrzesie?  2008, 23:01:14

 Niedlugo dam jakąś fajną fotke.
Posted on: 07 Wrzesień  2008, 22:19:25

 

Proszę bardzo oto mój olbrzym...śpi. :D

Juby

Ale ten pies nie trzyma Żywca. :P ;)

Ja mam małego ratlerka, którego mój głupi, młodszy brat nazwał "Łatek", a ojciec nazywa "Pirat". Mam jeszcze drugiego psa, mieszańca, wabi się Kacper. Niestety nie mam żadnych fotek. :(