Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

''Jerycho''

Zaczęty przez Leon Kennedy, 23 Marzec 2008, 13:45:57

Leon Kennedy

O tym serialu dowiedzialem sie calkiem niedawno i musze przyznac, ze mnie dośc mocno zainteresowal. Historia pokazuje nam pewne male miasteczko w USA do którego po pieciu latach wraca syn burmistrza Jake Green. Wrócil po pieniądze, które dostal od zmarlego dziadka, jednak jego ojciec uznal, ze one sie mu nie nalezą... Zatem Jake postanowil opuścic miasteczko i wtedy wybucha bomba atomowa... Nikt nie ma pojecia co sie stalo, czy to byl atak czy wypadek? Telewizja i radio w jednej chwili przestala dzialac. Ludzie w mieście są zdani tylko na siebie a chmura radioaktywna sie zbliza... Tak mniej wiecej przedstawiają sie pierwsze dwa odcinki tego intrygującego serialu. Jestem ciekaw co Wy o nim sądzicie?

Mr.G

Nie oglądalem tego serialu, ale przypadkiem natknąlem sie na nowinke dotyczącą "Jerycho":

http://film.wp.pl/id,86017,title,Bolesny-tydzien-dla-Jericho,wiadomosc.html?rfbawp=1206564656.869

Leon Kennedy

Spodziewalem sie tego, ale jednak mialem malą nadzieje, ze drugi sezon nie bedzie tym ostatnim :-[. Trudno. Mam nadzieje, ze przy najmniej nasza telewizja po wyemitowaniu pierwszego sezonu zapuści szybko drugi, bo nie mam ochoty czekac wiecznośc.

CytatNie oglądalem tego serialu

Jutro na TV4 o godz 21.00 bedzie lecial 3 i 4 odcinek. Jak bedziesz mial czas, to zerknij ;).
Posted on: 27 Marzec  2008, 12:55:14

 Kolejne dwa odcinki trzymają równie dobry poziom co poprzednie, a momentami są nawet lepsze :)
Posted on: 30 Marzec  2008, 15:36:44

 Dzisiaj nadrobilem zaleglości i oglądnąlem 5 i 6 odcinek, które uwazam w tej chwili za najlepsze. Wszystkie rozwiązania fabularne są bardzo dobre, a za najlepsze uwazam fakt, ze nadal  nie wiadomo co sie tak naprawde stalo.

Hydro

#3
Oglądalem tylko 5 pierwszych odcinków na kompie. No i nawet niezle. Wybuch pokazany dobrze. Najciekawszy byl wg. mnie Foul Horseman. Serial dla lubiących rózne zagadki i tajemnice.
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

Dokladnie. Szkoda tylko, ze ja zatrzymalem sie na pierwszym sezonie :'(. No cóz musze to zakupic :). Chyba wyszlo u nas na DVD...

Hydro

CytatNo cóz musze to zakupic . Chyba wyszlo u nas na DVD...
Dzisiaj bylem w Media Markt, i w dziale DVD, znalazlem wlaśnie Jerycho sezon 1! Cena byla coś okolo 120 zl... ::)
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

Ile?! 120zl? To musialo byc jakieś specjalne wydanie... :P A tak serio to nie?le ich pogielo z tą ceną. Drugi sezon pewnie zakreci sie kolo 170zl ::).

El Cornetto

Jak na serial, który ma 22 odcinki to taka cena jest nawet w pytke.
Drugi sezon ma 7 odcinków, wiec cena bedzie kolo 60 zl jak sądze.

Leon Kennedy

Moim zdaniem cena nie powinna przekraczyc 100zl, ale cóz poradzic...

El Cornetto

No moim zdaniem to cena powinna oscylowac w granicach 10 zl, ale niestety nie rządze światem  ;)

Leon Kennedy

To dzialaj coś w tym kierunku :P.

Hydro

A ja się przełamałem, i dzisiaj sobie kupiłem ;)  Nie żałuję. Dźwięk wyśmienity, menu wygodne, parę dodatków i jakieś tam opisy. Nie było to żadne wydanie specjalne. Jednak już drugi sezon sciage sobie na kompa... :P

PS. Leon, jak znajdziesz, to kup. Chyba że cena nie teges, ale naprawdę polecam :) Znajdziesz to najcześciej w Media Markt. I o wiele lepiej ogląda się ten serial na DVD niż na kompie.
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

W niedalekiej przyszłości chyba się na to skusze ;). A co tam jest dane odnośnie dodatków?

Hydro

No dobra, z dodatkami już nie tak extra :P Są chyba 2 trailery, Spis odcinków razem z ekipą, aktormi itp., i jak tworzyli pierwsze DWA (::)) odcinki. Ale się nie zniechęcaj! ;)
It's a funny world we live in.

Leon Kennedy

No faktycznie dodatki są dość żenujące z tego co piszesz, ale i tak się pewnie skusze. Może z wydaniem drugiego sezonu trochę to poprawią ;).