Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wymarzona druzyna z DC

Zaczęty przez Silent Dark, 24 Lipiec 2008, 15:27:29

Silent Dark

Dokladnie.Tutaj piszcie jaką drozyne chcieli byście zobaczyc w DC.Moze byc druzyna dobrych albo zlych.To taki kreowanie wlasnej druzyny DC.Prosze napisac wszystkich czlonków i ich role w druzynie.Mogą tez byc dwu osobowe druzyny.Jeśli chodzi o mnie to najpierw zamieszcze zlą druzyne:

Gang szalonego pokera

Czlonkowie:

Joker - Przywódca

Harley Quinn - Prawa reka Jokera

Hush - Udaje sojusznika Jokera,ale tak naprawde  chce rozbic jego druzyne i tym samym sie zemścic .Ale wciąz knuje swe spiski...

Anarky - Dolączyl do tej druzyny wylącznie ze wzgledu na swojego Ojca... Jokera...

Pingwin - Nie ufa Jokerowi... on tylko czekam na rozpad druzyny zeby zmanipulowac Husha aby razem zabili Jokera...

Scarecrow - On jedyny nic nie knuje.Chce tylko zabic Batmana.

Oto moja wymarzona druzyna 8) jak wam sie podoba?? Czekam na wasze druzyny.


Grim Knight

Chcialbym kiedyś zobaczyc crossover Lucyfera z Sandmanem i Bigbym Wolfem....
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

(A)nonim

No to tak:
Husha nie lubie i nie chce widziec go w zadnej druzynie. Chce zeby DC sie go pozbylo!
Anarky lubilem go na początku potem namieszali za bardzo dając mu supermoc i czyniąc go wlaśnie synem Jokera. Ale do jokerowskiej druzyny jak najbardziej pasuje ze wzgledu na swój temat (brak wladzy i praw).
Pingwin zupelnie tutaj nie potrzebny, po co mial tu w ogóle dolączyc? Strach sie nawet wpasowal.
Wymarzone druzyny? Mam slabośc do Jokersów z Beyond, ale oni nie są ani super, ani hero. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

Pingwin daje pieniądze, wiadomo, ze ani J. ani Strach groszem nie śmierdzą :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mac12

Druzyna śpiących inaczej :
Batman
Joker
Robin

Grim Knight

W sensie, chodzi Ci o te...hm hm....lózkowe aspekty? :D

Taa... Joker sie co prawda Harley, Batman Batgirl, a Robin Spoiler zaslaniają...
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Firm

Hahaha, to bylo zabawne.

Moja wymarzona druzyna? Jezeli o villainów chodzi to:

-Joker
-Kapelusznik
-Riddler
-Brzuchomówca

coś w ten dese?.

(A)nonim

CytatPingwin daje pieniądze, wiadomo, ze ani J. ani Strach groszem nie śmierdzą
No tak ale po co Pingwin ma robic takie glupoty jak wchodzic do grupy zeby kogoś w niej zniszczyc? Nie lepiej pracowac samemu, mniej zachodu.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Silent Dark

Mam nowy pomysl na druzyne:

Batman

Azrael

Question

Huntress II

Jedne z najlepszych postaci z DC Comics.Chcialbym zobaczyc taką druzyne na kartach komiksu.

Firm

To moze:

Batman
Question
Spirit
?

Edit: Kretyn...Sprit nie jest z DC ^^

Nie zmienia to faktu, ze taką druzyne chcialbym zobaczyc.

MJ

Ja bym wpakowal do druzyny moich ulubionych z DC czyli :
Batman,
Question,
Green Arrow,
jeśli chodzi o przeciwników :
Joker,
Two-Face,
moze Black Mask.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Funky

Przeciwnicy:

Joker
Szalony Kapelusznik


(A)nonim

Hej  a moze jakieś szersze opisy, lub uzasadnienia?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Nigdy nie zastanawialam sie nad tego typu teamami...

Batman to samotnik i juz...Bez jakichkolwiek pomocy Robinków, Supermana czy innego fruwającego i kolorowego dziwadla.
Podobnie jest z Jokerem....Ten najwyzej móglby wykonywac robote na zlecenie, ale i to ociera sie o spaczoną "moralnośc" tej postaci.

Tak jak (A)nonim mam sentyment do Jokersów, których potencjal zostal nikle wykorzystany w serialu... Z chetnością zobaczylabym ich w jakieś wiekszej akcji...I jako gang praktykujący idee Jokera móglby byc nie co bardziej "szanowany" ;D

(A)nonim

No Jokersi Jokera (i Chronosa) byli juz troche powazniejszym wyzwaniem, Terminal (czy jak on tam mial) tez byl świetny, ale rzeczywiście wszystkich nie wykorzystali tak dobrze i ogólnie mogli zrobic z nimi coś wiecej.
Tak jak napisalem kocham subkultury stworzone na potrzeby komiksu/serialu/filmu/ksiązki, a ta powstalą wzorowana na postaci fikcyjnej.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.