Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

Q

Potencjalne designy nowych bohaterów z serialu:


Ocean-Master, Vandal Savage, Count Vertigo, Queen Bee i Joker.


Hugo Strange, Monsieur Mallah, Brain, Zatanna, Rocket i Wolf.


Źródło: http://velcrochick.tumblr.com/post/8032261016/okay-here-are-the-rest-of-the-new-young-justice
http://velcrochick.tumblr.com/post/8029695304/today-i-got-a-deck-of-young-justice-playing-cards
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Dać Jokerowi dłuższe włosy i mamy Ledgojokera lol.
A jeśli Zatanna ma się pojawić, to nie mogę się doczekać :)

XIII

Joker wygląda jak anemik.

Leon Kennedy

Ale se fajnie wygląda. Najbardziej cieszę się na odcinki waśnie z naszym Clownem, Zatanną i Hugo, no może jeszcze Vertigo trochę mnie przyciąga. Resztę mniej lub bardziej olewam.

Deuce

Mnie najbardziej dziwi, że Vandal Savage jest czarny. Może ten wygląd spowodowany jest tym, że jeszcze nie wyewolułował do końca z troglodyty   :P .
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Mikoto

Przychylam si? do tego, ?e Joker jest fajny. Nie mog? si? doczkac odcinków z nim. Oby tylko nie powtórzy?a si? sytuacja jak z Bane'm gdzie poza ?wietnym wygl?dem postac w?a?ciwie nic ciekawego sob? nie prezentowa?a. A wiadomo mo?e kto ma dubbingowac Clowna?

Q

Wreszcie znane s? daty premiery nowych odcinków w ameryka?skim CN:
16 wrze?nia: “Targets” (odcinek po raz pierwszy zosta? udost?pniony online na oficjalnej stronie Cartoon Network 13 czerwca 2011) â€" Walka Red Arrowa, by powstrzyma? Lig? Cieni, stawia na jego drodze najniebezpieczniejszych zabójców… Szkoda, ?e Aqualad nie przekona? go, by poprosi? o pomoc? dru?yn? m?odych bohaterów…
23 wrze?nia: “Terrors” â€" Na polecenie Batmana Superboy i Miss Martian udaj? si? z tajn? misj? do zak?adu Belle Reve, wi?zienia dla najgorszych na ?wiecie superz?oczy?ców.
30 wrze?nia: “Home Front” â€" Kiedy Jaskinia zostaje zaatakowana, czy Artemis i Robin â€" bohaterowie bez supermocy â€" zdo?aj? uratowa? dru?yn? (i samych siebie) przed nieznanymi naje?d?cami?

http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php/2011/08/nowe-odcinki-young-justice-i-batman-the-brave-and-the-bold-od-wrzenia/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rexio

Kogo najbardziej lubicie z Young Justice ?  :P Musze wspominac że Ja Robina ?  :)

Leon Kennedy

Robin zarąbisty, ale Kid Flash równie dobry, zaś Superboy ciekawi, jak to się wszystko z nim rozwinie...

Q

Dłuższa przerwa w oczekiwaniu na nowe odcinki była tego warta.

W "Terrors" co prawda nie ma Robina, ale pojawiają się takie postacie jak E. Nigman, Mr. Freeze, Amanda Waller, Hugo Strange, nie brakuje także Batmana, ale głównymi bohaterami są Superboy i Miss Martian.

Na uwagę zasługuje też fakt, że występ z lodowatymi złoczyńcami z pierwszego odcinka nie był tylko wprowadzony tak sobie. Twórcy mają pomysł na cały sezon, dzięki temu nie mamy do czynienia tylko z rożnymi akcjami bohaterów, ale też jesteśmy świadkami jak poszczególne postaci rozwijają się. Wszystko to sprawia, że nie chce się przegapić żadnego odcinka, a "Terrors" zdecydowania warty jest obejrzenia.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Z nowych odcinków widzia?em jak na razie tylko “Targets” i jest to kolejny ?wietny odcinek, a zako?czenie zwiastuje niez?y duet Ra' s Al Ghul i Luthor :D

8azyliszek

Dzisiejszy Homefront jest nieco słabszy od świetnego Terrors. Takich łzawych flashbacków o trudnym dzieciństwie nigdy nie lubiłem. No i mało znani wrogowie - chociaż to może tylko ja nie słyszałem o rodzinie Red Tornado. Za to podobało mi się, że Robin zachowywał się jak Batman - tu plus dla twórców serialu. Choć z drugiej strony przypomina się ten cytat "Znam Batmana. Ty nie jesteś Batmanem"  ;)

Q

"Homefront" rzeczywiście słabszy niż poprzedni odcinek. Ale bliżej poznaliśmy historię Artemis, a co za tym idzie wiadomo już kim jest Cheshire. Fajnie też się prezentował się Robin, który chociaż sam ukrywa swoją tożsamość przed innymi członkami grupy, to nie ma problemów by sprawdzać co słuchać u innych członków grupy. Plus też za krótki epizod z Barbarą Gordon.

Te roboty czyli Red Torpedo i Red Inferno może jako przeciwnicy nie zachwycają, ale zapowiada się ciekawy wątek w związku z końcówką odcinka.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

"Terrors" to kolejny bardzo dobry odcinek z całą masa ciekawych postaci i już się mocno zastanawiam co tam nasz kochany zagadkowy kolega wykombinuje po ucieczce z paki.

"HomeFront" może i słabszy, ale jest sporo plusów, jak przeszłość Artemis, zabawny Dick i świetnie, że pokazali Barbarę :D. Odnośnie czarnych charakterów, to osobiście słyszałem tylko o złym synalku od Red Tornado.

8azyliszek

Właśnie obejrzałem najnowszy odcinek. Alpha Male jest porównywalny z Homefront, moze nieco lepszy ale dalej gorszy od Terrors. Wszyscy w drużynie się żrą po fiasku jakim była ostatnia noc. Nowym "opiekunem" grupy zostaje na razie Kapitan Marvel. Fajnie, że w końcu jest dłuższy udział kogoś z dorosłej Ligi. Zwłaszcza ostatnia scena z nim jest zabawna. Natomiast Brain jako wróg wypada tak sobie, chociaż ma świetny francuski akcent. No i nie może zabraknąć odwołania do nietoperka "Batman to Batman" I wszystko jasne  :)