Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

ZLOT FORUM 75 urodziny Batmana!

Zaczęty przez LelekPL, 06 Kwiecień 2014, 14:52:21

Rado

Wszystko jest jak najbardziej w porządku Funky. Nie pamiętam, żeby był jakikolwiek syf. Tak się składa, że dzisiaj jestem w Poznaniu i nocuje właśnie w tym samym hostelu, więc zrobię jeszcze dla Ciebie dodatkową inspekcję, heh.

Ze śniadaniem to w ogóle jest tam wypas. Jest przygotowywane przez obsługę i wliczone w koszty noclegu. Jak zeszliśmy rano do stołówki to czekały na nas takie smakołyki, że hej! Mam nadzieję, że tego nie zmienili.

LelekPL

#16
WA?NE

Ok, mia?em o tym pisa? w zesz?ym tygodniu, ale zapomnia?em.

Musimy w ko?cu umówi? si? na nocleg w Poznaniu na czas zlotu: 25-27 lipca! Ja proponuj? to samo miejsce co rok temu - Art Hostel http://www.eholiday.pl/noclegi-by4836.html
Dobra miejscówka, w samym centrum, warunki s? ok, jest nawet ?niadanie w cenie. A sama cena to 35-45 z? za noc w zale?no?ci ile osób si? zadeklaruje.

Zanim jednak zamówimy to poprosz? wszystkich z forum, którzy chc? jecha? (mam nadziej?, ?e jak najwi?cej osób) o potwierdzenie swojego przybycia w tym temacie. I mam tu na my?li WSZYSTKICH, czyli nawet je?li wydaje Ci si?, ?e jeste? pewniakiem na wyjazd i nie musisz tego pisa?, to mimo wszystko poprosz? o wiadomo?? potwierdzaj?c? w tym temacie.

Prosz? te? OSOBY Z FORUM o podanie informacji czy potrzebny jest Wam nocleg, czy te? macie inne miejsce do spania. Osoby spoza forum mog? zapisa? si? na NOCLEG poprzez facebook pisz?c wiadomo?? na fanpage'u strony: https://www.facebook.com/batcavecompl?fref=ts

Tutaj b?d? aktualizowa? list? uczestników:
1) LelekPL - nocleg
2) Kelen - nocleg
3) BlackBat - nocleg
4) Rafalinda
5) Rado - nocleg
6) Damian Szpyra - nocleg
7) Uncle Mroowa - nocleg
8 ) Oktek - nocleg


Z racji, ?e zosta?o ju? tylko nieco ponad miesi?c, poprosz? o jak najszybszy kontakt. Osoby, które przeczyta?y t? wiadomo?? i które maj? bezpo?redni kontakt z innymi u?ytkownikami forum, prosz? o poinformowanie swoich znajomych o zg?oszeniu si?.

Ci co nie byli rok temu, niech ?mia?o zadaj? pytania, które maj?, no i oczywi?cie serdecznie zapraszam - jest lato, ?adna pogoda, do diab?a z obowi?zkami, mo?na mi?o sp?dzi? czas w Poznaniu na przygodzie z innymi mi?o?nikami postaci Batmana.

kelen

No ja będę uczestnikiem. Nocować niby mogę u siebie, ale raczej na 75% będę z wami grupą ;)

Rafalinda

Ja tez będę, ale bez noclegu. Wojtek weź koniecznie moją Cassandrę :)

hanna.lojewska

będę ale beż noclęgu prawdobodobnie z rodziną:) ;)

Rado

Na tą chwilę mam tak, że pracuję 25 lipca (piątek). Przyjeżdżam więc 26 w sobotę i zostaje na nocleg. Tak pewnie będzie ostatecznie wyglądało, jednak będę kombinował, żeby w piątek już przyjechać i zostać na dwa dni.

Niedawno nocowałem we wspomnianym schronisku. Jest w porządku. Śniadanie podają do godziny dziesiątej.

BlackBat

Potwierdzam się tylko że bendem przyjadem, moze być krucho z kasą jak to u mnie ale myślę że dam radę się zapłacić ze spaniem :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL


Bless

Kurde le blade, moze dalbym rade :/ chetnie bym pojechal

Altair

Powiedzcie jak plan wygląda całej imprezy?
Ze Szczecina nie mam tak daleko, a nie wiem czy uda mi się wykręcić z pracy na dwa dni dlatego powiedzcie co robicie w piątek i od której mniej więcej i jak sprawa wygląda z sobotą, ok?

kelen

Sam Dzień Batmana w piątek trwa od 12 do około 18, jeszcze godzina końcowa nie została ustalona. W sobotę pewnie będziemy iść do kina.

Bless

Ehh :( i dupa, idzie za dużo ludzi u mnie na raz na urlop i niestety kiedy wy się będziecie fajnie bawić ja będę niestety w work :/. Skoda tym bardziej, że wcześniej jak był zlot forum to mnie studia udupiły ehh.

LelekPL

Ok, w takim razie ostateczna decyzja... Zamawiamy pokój 6 osobowy, za który wyjdzie nam drożej, ale będziemy wszyscy w jednym miejscu, czy np 12 osobowy, za który wyjdzie taniej, ale ktoś teoretycznie mógłby się dołączyć?

Także, Ci co jadą - mniejszy pokój i drożej, czy większy i taniej!?

Rado

Większy. Zawsze będzie opcja kogoś dołączyć.

BlackBat

@LelekPL
Kupiłeś mnie :D

I też myślę, że większy pokój a taniej. A na co w ogóle będziemy drałować do kina? :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"