Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Mel

Świetny design! Perspektywa momentami nawala, ale sama kompozycja dobra.
I like it.

Juby

Co do obrazka Altair'a, to szczerze mówiąc jest on beznadziejny (byle by widać było krew), a co do obrazka Pawcio - jeżeli budynek miał być taki krzywy to jest pod ogromnym wrażeniem zarówno rysunku, jak i pomysłu. :o

Max

Altair - Popracuj jeszcze troszkę. Według mnie to szpony są trochę za krótkie, i ręce takie malutkie. I te nogi... są takie jakieś, jak to powiedział Pawcio "plastusiowe".

Pawcio - Świetne! ten design naprawdę mi się podoba, mam nadzieje że z Tonym nie poprzestaniesz tylko na fan-artach. Ewidentnie widać że masz talent!
Why so Happy, Members?

Maxie Zeus

Ja strzeliłem ostatnio w Paincie taką krzyżówkę karykaturalnego Jokera z Ledgokerem.. Nic nadzwyczajnego, ale mogę pokazać. Zresztą, już kilka razy umieszczałem na Forum moje arty, więc wielu z was powinno kojarzyć już mój styl - proste obrazki, bez żadnej zabawy w cieniowanie.

Posted on: 22 Lipiec  2009, 12:44:22

 I jeszcze prostszy Two-Face:

Juby

Maxie nawet się starasz, ale jeżeli robisz to w paincie, to powinieneś rysować to cieńszą kreską (najlepiej '1') i zmniejszać, aby nabrało ostrości.

Pawcio

Maxie- naprawdę, z Painta można duuuuuuuuużo więcej wyciągnąć. Ja na przykład jakiś rok temu strzeliłem takiego Vegetę...

...albo 2D'iego z Gorillaz...

...i w ogóle.

Co do Tony'ego, rysunek, który widzieliście był już drugi. Pierwszy wyglądał tak:

(Prawy przycisk -> Pokaż obrazek)

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Altair



geralt z Rivii ;) Orli nos i o drobinę krótszy nos stanowią po prosyu moje prywatne wyobrażenia Wiedźmina,mam nadzieję że się spodoba.

Altair

Cytata reszta nadal utrzymuje poziom poprzedniej pracy
Możesz mi powiedzieć w którym miejscu dokładnie?

Pawcio

Mel- świetny Alan. Osobiście wolałem go w takim Sweeny Toddzie, niż w Potterze ;)

Altair- Nos nosem, ale usta to ma niggasa :P

Prawo to tylko słowa. Jeśli chcesz, możesz robić wszystko. W tym zabijać.

Mel

Anatomia, nacisk ołówka, styl. A gdzie dokładnie? Cały obszar.
Po prostu jak na razie nie jesteś dobrym obserwatorem, ale wraz z ćwiczeniami i dobrze wykorzystanym czasem wyszlifujesz się.

CytatMel- świetny Alan. Osobiście wolałem go w takim Sweeny Toddzie, niż w Potterze
Dzięki, Pawcio ;) W S.Toddzie był z niego niezły skurczybyk...

Huntersky


Albo i nie - brakuje mi jakiegoś odróżniającego się koloru ;P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Crane

Huntersky, świetna robota!


Ode mnie coś o mniejszym stopniu kreatywności : ). Po prostu zrekonstruowałem plakat Returnsa dodając od siebie tylko zagospodarowanie dołu:

Po lewej oryginał, po prawej "mój" plakat:



Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

Niby jest Ok,ale dorobienie Napisu "Batman" i stopki wykonawczej to na prawdę 
Cytat
coś o mniejszym stopniu kreatywności
:P
Poza tym stopka jest arcy-nieczytelna.

Crane

Altair, zrobiłem ten plakat od podstaw, ale owszem wysiłek to żaden biorąc pod uwagę jego prostotę : )

Cytat: Altair w 07 Sierpień  2009, 23:11:40Poza tym stopka jest arcy-nieczytelna.
Wina kompresji, oryginalnie mam go w rozmiarze 2026x3000 i wszystko jest gites.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

Jak dla mnie wersja Crane'a przebija teaserowy plakat do BR, i jak dla mnie wszystko jest czytelne. Ale rzeczywiście trochę to proste.