Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Injustice: Gods Among Us

Zaczęty przez LelekPL, 31 Maj 2012, 23:14:07

LelekPL

No ciekawie wygląda ten projekt, ale póki co strasznie mało tych postaci pokazali. Mam nadzieję na cały panteon postaci ze świata Batmana: Joker, Bane, Killer Croc, Nightwing, etc. Plus te najpotężniejsze postacie takie jak Doomsday, Darkseid czy Nekron.

No i czemu na boga nie ma tego na PC!?

Rado

#1
Bo na PC bijatyki już dawno wymarły niestety, jeśli w ogóle kiedykolwiek żyły. Czasem taki Street Fighter 4 przywraca nadzieję pecetowcom, ale generalnie jest lipa. Analogiczna sytuacja jest ze strategiami i cRPG na konsole czyli jest ich tam jak na lekarstwo, aczkolwiek ostatnio zaczęło się to zmieniać. Przykładem może być Wiedźmin 2 na Xboxa.

Co do samej gry to widzę, że nie tylko silnik ma po Mortal Kombat, również wydaję się że postacie będą miały swojego rodzaju fatality jak z Mortala. Ta scena Supermana, gdy wybija przeciwnika w kosmos i z powrotem, albo Solomon Grundy wyjmujący nagrobek z brzucha. Kopniak Batmana mi się nie podobał, co to w ogóle miało być? Gościu przelatuje kilometr przez ściany?

Sądze, że gra może podzielić losy DC vs Mortal Kombat.

LelekPL

No z tym kopniakiem trochę przesadzili. Lepiej by było gdyby postarali się bardziej urozmaicić postaci i zachować różnice mocy między nimi, ewentualnie troszkę zmniejszyć moce najpotężniejszych bohaterów. Wiem, że troszkę to wprowadzają, że niby Batman ma być bardziej gadżetowy arsenał, a WW to brutalna siła, ale po tym kopniaku nie można tego wywnioskować.

Leon Kennedy

Zapowiada się naprawdę dobra napierdalanka. Ostatnio zastanawiałem się nad zakupem Mortal Kombat vs DC, ale chyba poczekam na tą produkcję :)

bart-allen

http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

BlackBat

Trailer i grafika są naprawde obiecujące, jestem ciekawa jak rozwiną to fabularnie i cały koncept postaci. Podobają mi się designy, mam nadzieję, że wypuszczą jakiegoś artbooka :D  A co do DC vs Mortal Kombat, warto kupić, czy lepiej poczekać na Injustice?
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Leon Kennedy

Warto, warto, ale ja raczej poczekam.

Kwiatek


Kwiatek


Rexio

Ała...ta gra położy MK vs DCu na łopatki.
Co mi się podoba, to pomysł wykorzystania samego otoczenia w walce, no i grafika.

BlackBat

Ktoś wie gdzie mogę zamówić preorder edycji kolekcjonerskiej UK na PS3? I czy w ogóle będzie inna figurka niż w edycji dla US? Bo chodzą takie plotki po necie i nie wiem, czy brać je za pewnik.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

ja właśnie przeczytałam trzeci zeszyt komiksu będącego wstępem do serii i rany...
Spoiler
nie jestem jakąś wielką fanką supermana i lois ale miałam łzy w oczach, dc poleciało po bandzie ;;
[Zamknij]
czekam na jakieś preordery i cieszę się, że dostajemy tą o wiele ładniejszą wersję figurki :D no i o ile do tej pory miałam wątpliwości co do jakiejś ambitniejszej fabuły w tej grze to teraz mam duże nadzieje, obym się nie zawiodła D:

Mel

W necie krąży klika nieużytych konceptów wyglądu postaci. O to jak się prezentuje najbardziej zniszczona przez media postać:



Choć (co dziwne) ta wersja doczekała się już prototypu figurki.

Altair

Komiksy naprawdę są dobre! Skończyłem chyba 7 numer... Bardzo fajna lektura. Es chyba jeszcze nigdy nie był tak fajnie ukazany.

LelekPL

Komiksy są dobre... kreska nie najlepsza, ale historia póki co bardzo mi się podoba. Nadal jednak zastanawia mnie parę kwestii. Skoro to jest prequel do gry to co teraz zrobią z Jokerem? No i czy wyjaśnią dlaczego Batman, Green Arrow, Catwoman czy Joker mogą zadawać takie potężne ciosy w grze? Bo jak widzę jak Joker posyła Supermana jednym uderzeniem przez kilometr ściany to nie bardzo to wygląda.