Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Supergirl

Zaczęty przez Leon Kennedy, 14 Maj 2015, 14:51:09

Leon Kennedy

Fajowe!! https://m.youtube.com/watch?v=Kb638ItPBPw

PS: Ogl myślałem, że to będzie trailer drugiego sezonu  :D

Leon Kennedy

Przedstawiam... Supermana. Całość raczej standardowa, ale jakoś mi ta twarz nie pasuje  :-\ http://naekranie.pl/aktualnosci/superman-w-serialu-supergirl-zobacz-bohatera-w-kostiumie-1010488 A Wy co myślicie?

Leon Kennedy

#47
Aha  :P Tak czy siak mamy go!  ;D http://naekranie.pl/aktualnosci/superman-w-akcji-pierwszy-fragment-2-sezonu-supergirl-1243205

Ps: Pięć oststnich postów są moje, hehe?  ;)

Post Merge: 27 Wrzesień  2016, 22:02:52

Kolejny trailer https://m.youtube.com/watch?v=vEb43yPDKms Superman daję radę i jest Gotham.

Leon Kennedy

Znów będę pisał sam ze sobą, ale co tam... Supergirl sezon drugi... Adventures of Supergirl  :) Odcinek fajny, lekki i przyjemny, a nawet kilka aluzji do Gacka się znalazły... Karę w jaskini ugryzł nietoperz  ;D, a jakąś tam rodzinka wraca do Gotham. Czyżby chciano nam coś zasugerować? W końcu On się pojawił, to może i Gacek również, kiedyś. Wracając do Supermana... Był świetny, zabawny, ciągle dosłownie ciągle uśmiechnięty i nieporadny jako Clark. Do tego jego strój na ekranie sprawdza się rewelacyjnie! Chciałbym go jak najwięcej, ale wiadomo to serial Supergirl. Mamy również adoptowaną siostrę Luthora, która jak na razie pragnie zmazać winy swojego brata, co Lexowi chyba niezbyt się podoba. No i Metallo! Nie mogę doczekać się kolejnego odcinka  :D

Leon Kennedy

#49
Drugi epizod miał tyle fajnego, że aż żal pisać o tym co było takie se... A z dobrych , kilka rozmów, nowa praca i szef Kary, smaczków, forteca i końcowa walka, rewelacyjna. Szkoda, że "Es" wraca już do siebie, ale z jego szybkością i stwierdzeniem, że będzie ciąg dalszy, jeszcze go zobaczymy w tym sezonie. No i Cat się z nami żegna, oby nie na długo/ na zawsze.

Doctus


Leon Kennedy

Nie muszę wchodzić, aby wiedzieć, że chodzi o Cyborg Superman, ciekawe czy Dean się nim okaże??!

Night_Wing [usunięty]

 Dobra: nie b?d? przewija? i czyta? wcze?niejszych wypowiedzi o serialu: bo sam mam tak? wr?cz niebotyczn? chrapk? na obejrzenie sobie supergirl! nie chc? Spoilerowa?  ;D ;D ;D

Ju? wcze?niej z pó? roku temu mia?em si? wzi?? ogl?da? Supergirl, ale pojawi?y si? nowe odcinki: Flasha, Gotham, Zacz??em ogl?da? under the dome - na podstawie powie?ci S.Kinga o tym samym tytule, pojawi?o si? te? DC's Legends of Tomorrow - którego ogl?daniem poch?oni?ty jestem teraz ca?kowicie: na razie jestem na ko?cu pierwszego sezonu: Irytuje mnie Kendra i Vandal Dzikos - który mo?e odrodzi? si? z ka?dej komórki, a Kendra Hawk Woman mia?a ostateczn? okazj? zg?adzi? Dzikosa i nie zrobi?a tego bo zobaczy?a ukochanego Cartera - jest taka nieobecna w tym wszystkim. Ciekawe ile jeszcze razy b?dzie mia?a okazj? zabi? Vandala i ile razy tego nie zrobi - je?li tylko ona chyba to mo?e uczyni??

DC's Legends of Tomorrow i spot reklamowy zapowiadaj?cy kolejne sezony supergirl , DC's Legends i Flasha, Arrowa itd. (ca?e DC które jest serialowane ), na którym Arrow: Flash, Supergril, i chyba kto? z DC's Legends  stoj? na ?rodku sali treningowej STAR Labs i czekaj? na to co w??czy im Cisco? Wtedy wkracza Gorilla Grodd - przekona?o mnie to ostatecznie do obejrzenia wkrótce ,,SuperGirl"

Dla fana DC: i seriali Arrow , Flash, DC's Legends of Tomorrow - Czy warto po?wi?ci? troch? czasu i obejrze? SuperGril? Przyznam szczerze: interesuje mnie przedstawienie historii Kary Zor-El

Leon Kennedy

Legendy w pierwszym sezonie jednak bardziej rozczarowali ni? zachwycili... Szkoda. Za to drugi sezon jest o wiele, wiele lepszy. Dra?ni?ce postacie odesz?y jak Kendra i Carter, bo?e jacy Oni byli s?abi, za to Vandal dawa? rad?. W drugim sezonie nowe postacie s? bardzo trafione, Sara rz?dzi, ale to  Mick potrafi co nieco skra??. Do tego g?ówni villaini...

CytatDla fana DC: i seriali Arrow , Flash, DC's Legends of Tomorrow - Czy warto po?wi?ci? troch? czasu i obejrze? SuperGril?

Raczej tak, bo chod? czasem po pada w sztamp?, a pierwszy sezon z nogami Supermana i fina?owym rozwi?zaniem zabija ?miechem, to jednak s? tam i fajne postacie, niektóre motywy oraz lekki przyjemny kilimat i par? zar?bistych smaczków. Dodam równie?, ?e drugiu sezon jest jak na razie lepszy.

PS; Crossover nadszed?!!!

Night_Wing [usunięty]

W?a?nie sko?czy?em ogl?da? sezon 1 DC's Legends of Tomorrow i musz? przyzna?, ?e jestem tak samo rozczarowany naiwno?ci? i s?abo?ci? psychiczn? Kendry i Cartera (Ksi?cia  Khufu). Nie mówi? tu o jaki? ograniczeniach w mocy Hawk Woman i Hawk Man-a bo s? to superbohaterowie o na prawd? du?ym zasi?gu mocy - skoro s? tak samo  prawie nie?miertelni co Vandal Dzikos i ?yj? na ?wiecie ju? od ponad 4000 lat a obecnie s? w chyba Dwie?cie którym? tam wcieleniu. Je?li dane im by?o skorzysta? z Mocy 1 z 3 meteorów Thanagaru i je?li Meteor czy tam Meteoryt (nie wiem jaka jest pomi?dzy tymi rodzajami cia? niebieskich ró?nica) nie przemieni? ich w Wampiro Or?y - Czyli taki Carter lub Kendra ale jakby bardziej agresywni to oznacza jedno, ?e maj? na prawd? pot??n? Moc.

Mówi?c krótko Carter i Kendra mieli z miliard miliardów okazji by wbi? ?wi?ty, staro?ytny sztylet - jedyne co? co  Dzikos podarowa? Kendrze i jedyne co chyba j? i Cartera z nim ??czy?o - w cia?o Vandala.
Totalnie zaskoczony by?em jak sprytnie Rip Hunter wraz z ekip? Legend z?apali w pu?apk? Vandala : u?miercenie Dwóch Dzikosów w 2-óch punktach czasu i a ostatniego 3-go : zabicie: wbiciem jak osikowy ko?ek - sztyletu. Sezon 1 - Done :) a teraz Drugi. I mo?e dobrze, ?e Dzikos( czy Dzikus?) zgin?? i nie wymaza? czasu do punktu, w którym na nowo móg?by napisa? histori? Ziemii. Dlaczego dobrze, ?e ju? go nie b?dzie: bo nu?y?o ju? to uganianie si? za Dzikosem z odcinka na odcinek, nu?y?a ta melancholia, w któr? popada? Hunter: totalnie jako by?y mistrz czasu Da? si? wyko?owa? innym mistrzom Czasu, którzy z kolei naiwnie ulegli Dzikosowi : Cyniczni stra?nicy Lini Czasu :( :( :(

Trailer 2 sezonu DC's Legends of Tomorrow obejrzany: i nied?ugo si? zabieram za 2 sezon: B?dzie ?miesznie, i ciekawie: Liga Bohaterów??, mign?? w trailerze Reverse Flash i jak zwykle prof. Stein , który zawsze z werw? podjarany ka?dym przemieszczeniem si?  w czasoprzestrzeni, ka?d? napotkan? tam osob? i technologi?.

Je?li DC's Legends by?o a? tak dobre to jaka b?dzie ,,supergirl" hohoh:D

chris3z8

Ogl?dam ,,Flasha'' i jest dobrze. ,,Supergirl'' jako posta? - nie wydaje si? za interesuj?ca. Agresywniejsza wersja Supermana. Czy w serialu jest bardziej stonowana i nie rzuca si?, jak nastolatka na ciacha?

Leon Kennedy

Miała jeden drobny romansik i jak oczywiście pojawiają się tego typu akcje, to jednak nie są one takie złe i nachalne. Przynajmniej mnie jakoś specjalnie nie wadziły  ;) Chodź wątek Kara, Jimmy i Lane ( siostra Lois ), był słaby, ale na szczęście już zakończony. Zabieram się zaraz za 5 i 6 epizod Supergirl, a potem crossover.

CytatI może dobrze, że Dzikos( czy Dzikus?) zginął i nie wymazał czasu do punktu, w którym na nowo mógłby napisać historię Ziemii

Mimo wszystko polubiłem tą postać, jego maniery i głos były świetne  :)

CytatBędzie śmiesznie, i ciekawie: Liga Bohaterów??, mignął w trailerze Reverse Flash i jak zwykle prof. Stein , który zawsze z werwą podjarany każdym przemieszczeniem się  w czasoprzestrzeni, każdą napotkaną tam osobą i technologią.

Oj będzie, Reverse Flash, a Stein w pewnym odcinku przejdzie samego siebie  :D Wybiorą się wtedy w czasy wojny secesyjnej.

Night_Wing [usunięty]

Cytat: Leon Kennedy w 30 Listopad  2016, 15:48:41
Oj b?dzie, Reverse Flash, a Stein w pewnym odcinku przejdzie samego siebie  :D Wybior? si? wtedy w czasy wojny secesyjnej.

Nie ma to jak dobra i nieziemsko nietypowa i prze-sympatyczna i pozytywna relacja mi?dzy Jeffersonem a prof. Steinem. Oni tak si? szanuj? i czuj? do siebie zaufanie i szacunek, ?e Stein pozwala mówi? do siebie Jeffersonowi ,,Grey" w polskim t?umaczeniu : Siwek - I to mi si? podoba- ta lu?na atmosfera, która pomi?dzy nimi pasuje. M?odzie?cza porywczo?? i brawura by?ego futbolisty w po??czeniu z do?wiadczeniem powag? i momentami totalnym chillOutem Steina daje nam Duet jakiego w Sci-Fi - w filmach czy to serialach nie by?o - i który na d?ugo zapadnie mi w pami?ci..

Stein m?drze zrobi? daj?c wychowance Ras al Ghula - White Canary pod opiek? sterry Waveridera - m?dre decyzje- tylko i wy??cznie je?li chodzi o posta? profesorka do tej pory w LoT - i to jest pi?kne, ?e ta jego profesorska wiekowa m?dro?? miesza si? czasami z przezabawnymi jego  gagami i humorem . Nie wyobra?a?bym sobie np. Firestorma bez niego, ani w ogóle momentu gdyby znikn?? z tego serialu - toby wszystko straci?o sens.  ::) ::) ::)

A odno?nie DC's Legends of Tomorrow najnowszych odcinków to ja stan??em na 3 odcinku 2-go sezonu i zaraz migiem zabieram si? za odcinek 4-ty, i z tego co widzia?em w trailerze to 4-ty odcinek b?dzie w?a?nie chyba o czasach wojny secesyjnej.

Jestem w totalnym szoku po 3-cim odcinku, gdy w czasach feudalnej, XVII wiecznej Japonii Palmer straci? Kostium Atoma- no i co teraz , jak zareaguje po tym zwyci?skim pojedynku z Shogunem - kombinezon Atoma pierdut ! hmm...b?dzie co? nowego.???

Night_Wing [usunięty]

No tak, Ray Palmer ju? dawno odzyska? kostium Atoma, zbroj? zasilan? Energi? - skondensowanym paliwem  z gwiazdy kar?owatej. Sta?o si? to bodaj?e w odcinku 7 gdy w swoim Serialu : Legendy przenios?y si? w czasie do Star City 2016 roku by zmierzy? w kolejnej potyczce z Dominators - naje?d?cami z Kosmosu, którzy wykryli na Ziemi zag?szczenie MetaHumans i musieli si? ich pozby?, gdy? twierdzili, ?e zagra?aj? im samym i du?ej liczbie sektorów Wszech?wiata. Stra?nicy czysto?ci Ras Istot Inteligentnych? Podobny Motyw mieli?my w serialu animowanym: X-men 1992-97, który lecia? w pami?tnych 90's 8) na Jetix. A w kreskówce opowiadaj?cej o losach wybitnie uzdolnionych, obdarzonych genem X mutantów, mieli?my do czynienia z FOH (Friends of Humanity) -  organizacj? nie akceptuj?c? w ,,Cywilizowanym" ?rodowisku : Mutantów.

Id?c  podobnym tokiem rozumowania, natrafiamy na serial SuperGirl, w którym samozwa?czym Obro?c? ludzko?ci, który bardziej jej w ko?cu szkodzi ni? daje po?ytku jest CADMUS.

Najdziwniejsze w tej pseudo-intstytucji jest to,i? nie wiadomo dlaczego akurat CADMUS nazywa si? CADMUS, a nie inaczej. Mi, przynajmniej  nie wiadomo. Sk?d si? wzi??o okre?lenie dla tej Organizacji, która zosta?a zapocz?tkowana  przez Lexa Luthora i Lillian Luthor, która co? mi si? wydaje jest raczej Macoch? Lexa ni? biologicznym rodzicem? Cadmus a? krzyczy tym swoim materia?em, który Hakerzy umie?cili m.in. w Sieci i telewizji National City , przez któr? dosta? si? do ka?dego odbiornika w mie?cie. Kilkunastosekundowy spot z obrazkami Anarchii, zniszczenia, Upadku Spo?eczno?ci i wygenerowanym g?osem mówi?cym o Supergirl i Superman'ie jako ,,obcych naje?d?cach" - jednych z kosmitów tak licznie obecnych na naszej Planecie, którzy gdy przyjdzie taki czas, zdadz? sobie spraw? z w?asnej pot?gi, i którym nie b?dzie si? op?aca?o chroni? s?abych podmiotów ludzkich przed licznymi zagro?eniami. Zamiast tego zrobi? z gatunku cz?owieka swoich poddanych. Zniewolenie, i st?amszenie, To czeka ca?y ?wiat je?l nikt nie sprzeciwi si? tak pot??nym Istotom. Cadmus, mo?e nie bezpo?rednio, ale wida?, ?e grozi Populacji National City, zaznaczaj?c, ?e je?li b?d? pomaga? ,,kosmitom" zamieszkuj?cym Ziemi?, a szczególno?ci ich miasto, b?d? ukrywa? ich to?samo??, to spotka si? to ze stanowcz? i agresywn? odpowiedzi? ze strony tej Organizacji. Zwyk?y ,,Kowalski" zginie razem z ,,Obcymi".

Z CADMUSEM wi??e si? Metallo - cyborg w ok.80% sk?adaj?cy si? z tytanowego endoszkieletu, ale z ?wiadomo?ci? i mózgiem osoby, z której powsta?. Rdze? zasilaj?cy stanowi nie serce (?) ale Izotop Kryptonitu, którego pocz?tkowo pozyskiwano z naturalnej formy, kradn?c go z D.E.O. a potem syntezuj?c w Laboratorium. Skoro mamy Metallo to i mamy Cyborg Superman- prawdziwego m?ciwego Hanka Henshawa, zupgradowanego i zamienionego w mechaniczne monstrum, które tak samo nie mo?e znie?? Istot Obcych na ?wiecie co Lillian Luthor i CADMUS.

Supergirl s02e14 zrobi? na mnie niesamowite wra?enie:

To w?a?nie Jeremiah Danvers - ojciec Alex i Kary, powstrzyma? Hanka Henshawa przed zabiciem Green Martiana. Potem znikn??, by po prawie 15 latach nieobecno?ci by? uwolnionym do zbrodniczego CADMUS i zjawi? si? w D.E.O z wr?cz pal?c? ch?ci? zostania tym Agentem co dawniej, tym cz?owiekiem, który broni? ludzko?ci przed ró?nymi zagro?eniami. Co? by?o jednak nie tak. Mon-El mia? racj? co do intencji Jeremiaha. Dopiero gdy dr Danvers zaatakowa? Zielonego Marsjanina wysz?o na jaw jak bardzo CADMUS spra? mu mózg i zdanie skierowane do Alex ,,Robi? to dla dobra naszej rodziny" nabra?o sensu. Czy Instytucja Luthorów rzeczywi?cie a? tak go zmieni?a, ?e zacz?? wyznawa? Ide?, ?e Ziemia jest domem tylko rasy ludzkiej, a ka?da Istota Obca nie ma na niej prawa bytu, gdy? nie zna si? skali jej mo?liwo?ci i mo?e stanowi? potencjalne zagro?enie dla rozwijaj?cych si? Pa?stw. Czy taki by? od samego pocz?tku, nawet gdy Jeremiah zacz?? pracowa? dla D.E.O? Chcia? ochroni? swoj? rodzin?, ale t? ,,ziemsk?", bez Kryptonianki Kary :-[ :-[



Jeden podstawowy i fatalny ruch Zielonego Marsjanina! Mia? w?tpliwo?ci co do Jeremiaha Danversa i domy?la? si?, ?e nie mo?e by? tym dawnym, s?ynnym agentem, ratuj?cym mu ?ycie przed Hankiem Henshawem, którego wygl?d  przyj??. Czemu, wi?c dzi?ki swoim zdolno?ci telepatii nie wnikn?? do umys?u Jeremiaha? Dlaczego nie spróbowa? si? dowiedzie? co tak na prawd? spotka?o go przez ostatnie 14 lat? Zamiast zrobi? to na pocz?tku, próbowa? tego dokona? prawie po fakcie. Stwierdzi? wtedy, ?e nie móg? wedrze? si? do jego umys?u z powodu psychicznej blokady. Katastrofalne posuni?cie. Trzeba by?o spróbowa? tego, od razu po zjawieniu si? Jeremiaha w D.E.O. Uchroni?by Agencj? od skradzenia Listy ,,Istot Obcych" zamieszkuj?cych Ziemi? i National City. Porobi?o si?, i to bardzo nieprzyjemnie. Zobaczymy jak z tego wybrnie D.E.O i czy rzeczywi?cie Mon-El ukrywa swoje realne Ja? Kim tak na prawd? jest? Mo?e  by?a to sprytna zmy?ka Danversa?


Leon Kennedy

Narobiłeś mi ochoty, aby znów zabrać się za lolejne epizody  :) Jestem chyba po 10 czy 11-epizodzie. A tutaj widzę, że Dean w końcu ma coś więcej do zagrania. Kurczę, Teri Hatcher również się pojawi w serialu, ale fajnie byłoby tą dwójkę znów razem zobaczyć !!!