Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Juby

Cytat: Air Jordan w 03 Maj  2012, 17:24:39
To czemu TDK zarobił więcej niż jakikolwiek film ze Spider-manem? Nie ma w tym logiki, że większość ludzi pójdzie na Spider-mana

TDK zarobił więcej niż Spider-Many, bo siostra i rodzice rocklee byli na nim w kinie. ;D

Ja tam skończyłem odpisywać na jego posty, tobie też to radzę. Wyznaję zasadę, że jeśli troll nie będzie karmiony to umrze.

Patryk02099x

Nie wspomnę już o tym, że osoby które idą do kina "raz na jakiś czas" wybiorą to, co akurat szybciej poleci, a biorąc pod uwagę, że TDKR ma premierę 3 tygodnie po premierze TASM to ten drugi będzie miał pewnie kilka seansów głównie z rana i koło 19.

rocklee

Dlaczego tyle zarobił? śmierć ledgera też swoje 3 grosze dołożyła to dego.

Inaczej, to czemu bb, zarobiło tyle ile zarobiło? no tak, bo ludzie mieli uraz po schumacherze...

Juby

Miałem ci już nie dopisywać, ale głupota twoich wypowiedzi sprawia, że ludzi łamią swoje zasady.

Jeśli śmierć, a nie genialna rola Ledgera oraz świetnie przyjęty BB miały wpływ na wynik kasowy filmu to:
a) Czemu Parnasus gówno zarobił?
b) Czy myślisz, że ta śmierć nie dała reklamy także dla przyszłych części, dzięki czemu na TDKR ludzie pójdą o wiele liczebniej niż na TASM?

rocklee

Wyzywać od głupków to możesz swoich kolegów, o ile ich masz, wymoczku.
To raz, a dwa, klasa filmu tdk, a parnassus? chyba nie ma porównania, w dodatku tylko idiota porówna parnassusa gdzie była od tak, sobie rolka, a nie jest chyba życiowa rola w tdk. I jeszcze raz, skoro bb geniuszu został świetnie przyjęty, to czemu gówno zarobił?

Juby

Nie wyzwa?em ci? od g?upków, tylko napisa?em, ?e piszesz g?upoty. ;D

W Parnassusie by?a taka ma?a rolka, bo Ledger UMAR? w trakcie jej nagrywania bystrzaku. ::)

Batman Begins jak na 2005 rok, który jest okre?lany najgorszy rokiem dla box office'u ostatnich 25 lat poradzi? sobie w kinach znakomicie. Pobi? w kinach Fantastic 4, Hulka, X-Menów i 3 z 4 wcze?niejszych Batmanów. Nie zarobi? jednak jakiej? fenomenalnej sumy bo by? odgrzewaniem super bohatera, który zgina? w z?ej s?awie, przez co film nie by? wyczekiwany. Jednak po s?abym otwarciu i przy ?wietnych ocenach widzów zarobi? sporo kasy. Dla przyk?adu X-Men: Pierwsza klasa, która zebra?a kapitalne recenzje i oceny w kinach poradzi?a sobie du?o s?abiej mimo tego, ?e X-Meni s? ci?gle na topie, a ceny biletów w zesz?ym roku by?y rekordowo wysokie.

Wniosek - BB zarobi? du?o, a ty si? nie znasz na box office i dlatego uwa?asz inaczej. :P

LelekPL

Co ciekawe BB miał też na prawdę długą serię w box-office. Największym rozczarowaniem był weekend otwarcia, ale zrozumiały po złej sławie poprzednika i wtedy jeszcze małej popularności większości zaangażowanych w produkcję. Wtedy jedynymi "nazwiskami" byli Liam Neeson i Morgan Freeman, aktorzy którzy są na ekranie przez jakieś pół godziny. Nolan był w prawdzie znany i wysoko ceniony po Memento, ale dopiero Batman Begins i potem Prestiż zrobiły z niego jednego z najbardziej rozpoznawalnych reżyserów na świecie. Natomiast Bale cieszył się bardzo wąską grupą fanów po American Psycho.

Post Merge: 03 Maj  2012, 18:34:52

Cytat: Patryk02099x w 03 Maj  2012, 17:37:49
Nie wspomnę już o tym, że osoby które idą do kina "raz na jakiś czas" wybiorą to, co akurat szybciej poleci, a biorąc pod uwagę, że TDKR ma premierę 3 tygodnie po premierze TASM to ten drugi będzie miał pewnie kilka seansów głównie z rana i koło 19.

hmmm, może to mieć jakieś małe znaczenie, ale na pewno nie decydujące i nie takie które w jakikolwiek sposób przybliżyłoby wyniki TASM do TDKR. Poza tym z rana to bardzo mało osób idzie do kina

Zgodzę się natomiast, że TDKR nie zarobi tyle co poprzednik. Według mnie ostateczny wynik będzie trochę rozczarowujący i ostatecznie film przegra z Avengers, którzy zapowiadają się na monstrualne otwarcie w Stanach.

Hydro

CytatZgodzę się natomiast, że TDKR nie zarobi tyle co poprzednik. Według mnie ostateczny wynik będzie trochę rozczarowujący i ostatecznie film przegra z Avengers
No nie wiem, ludzie już teraz kupują bilety po 200 - 300$ na pokazy TDKR. Myślę że nie tylko pobije TDK, ale też Avengers.
It's a funny world we live in.

Juby

Bilety na TDKR w Niemczech i Francji na pierwszy weekend już są wyprzedane. W USA pobicie TDK będzie graniczyło z cudem, ale na świecie TDKR pobije go i to bardzo dużo. TDK nie miał premiery w Chinach, gdzie najnowszy film Nolana może zgarnąć nawet 100 mln, w dodatku wychodzi on w rekordowej liczbie IMAXów i ceny biletów są obecnie dużo droższe. Spadek w USA względem poprzednika nie ma szans wynieść więcej niż 100 mln, a wzrost poza USA może wynieść nawet i 300 mln. Wniosek: TDKR pobije TDK i będzie ostatnim filmem bez 3D z miliardem na koncie. ;)

jakura

#609
Hmmm... Ja tam wierzę w nowego Batmana i jego sukces, wierzę, że większość osób, które były w kinie na TDK wybierze się i na TDKR (pewnie nie wszyscy, bo byli i tacy, którym się nie podobał, albo choćby oczekiwali czegoś więcej). Co do Avengersów się nie wypowiem, bo ten film ABSOLUTNIE mnie nie interesuje (na facebooku w aplikacji Którym Herosem Jesteś wyszło mi, że Kapitanem Ameryką, więc się załamałem:/ ), ale Spider Man ma szanse namieszać. Osoby, które szukają czystej rozrywki wybiorą pająka, który chyba bardziej kojarzony jest z lekkim, niezbyt angażującym filmem na który można się wybrać z dziećmi. Mimo, że twórcy chcą pokazać Spider Mana w mroczniejszej konwencji, to duże znaczenie może mieć fakt, że pewnie sporo osób kojarzyć go będzie z poprzednią trylogią. Na koniec powiem, że osoby, które nie widziały BB i TDK mogą wybrać Człowieka Pająka, żeby nie zgubić się w fabule i postaciach. Niby w tv nietoperki latają, na dvd też są, ale jednak może to być dla niektórych jakiś argument.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

cukier

spojler, nie spojler

jestem pijany i lekko ponad stu-setnym obejrzeniu trailera #3.

Juby


rocklee

Mam pytanie, czy aktor graj?cy harvey'a dent'a, tak?e dementowa? i? gra two face'a?

I czy liam tak?e dementowa? kilka razy i? b?dzie gra? w tdkr, a chyba jednak co? tam zagra, czy si? myl??

Patryk02099x

Dementować to ona sobie może, bo jej nie wierzę... no chyba, że Nolan nazwał ją sobie Celina al Ghul, ale i tak wiadomo o kogo chodzi.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)