Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

Bless

Dzięki LelekPL pocieszyłeś mnie tym postem :D

LelekPL

Co do informacji na stronie głównej o grze to zostały one w większości zdementowane przez Erica Holmesa, który już to wyjaśnił na swoim Twitterze. Gra będzie zapisywana! Jeśli stracisz życie zaczynasz całą kampanię od nowa, ale jeśli chcesz wyłączyć grę to można to zrobić. Dowód: https://twitter.com/ericholmeslive/status/384591176998723584

Co do długości gry to nie jest ona oficjalnym potwierdzeniem, jest tylko rzuconą z głowy liczbą jednego z pracowników WBGM przy odpowiedzi na pytanie. Eric również to wyjaśnił mówiąc, że pierwszy raz spotyka się z taką liczbą, a sama rozgrywka będzie trwać mniej więcej tyle samo co w Arkham City.
Dowody:
https://twitter.com/ericholmeslive/status/384770806984622080
https://twitter.com/ericholmeslive/status/384771039965622272

Kto ma rację, dowiemy się pewnie niedługo, ale gra tej samej długości co AC to powinno być absolutne minimum.

Nietoperz

Dla wszystkich ch?tnych na gr? Deathstroke'iem (hmm, jak to si? odmienia przez przypadki?), istotna obserwacja:
Robin/ Deathstroke Comparison Gameplay
Kto? s?usznie doda?: Rocksteady wprowadzi?o dodatkowo 3 grywalne postaci (Robin, Nightwing, Catwoman), za? WB Montreal jak na razie jedn?, i to... zobaczcie sami.

LelekPL

#183
No to oficjalnie znamy ju? 6 zabójców - Deathstroke, Deadshot, Bane, Copperhead, Firefly i Electrocutioner.

Natomiast na pewno, ale nieoficjalnie znamy ju? wszystkich o?miu!
Spoiler
Dochodz? jeszcze Lady Shiva i Killer Croc
[Zamknij]

Do tego dochodz? oczywi?cie Black Mask, Joker, Pingwin, Anarky, Falcone, Mad Hatter czy skorumpowana policja, oraz, znów nieoficjalnie, ale potwierdzony
Spoiler
Riddler.
[Zamknij]

Jak dla mnie tyle postaci by w zupe?no?ci wystarczy?o, a jeszcze ma by? par? osób w Most Wanted. Ciesz? si? natomiast, ?e niektórzy s? mniej znani, wi?c je?li zostan? spaprani jak niektórzy w AC nie odczuj? tego w ten sposób. Dobry wybór ze strony WBGM, bo uwa?am, ?e sami Joker, Bane, Black Mask, Anarky i Deathstroke wystarczyli by na wspania?? gr? i rzeczywi?cie s? to najciekawsze postacie z og?oszonych, którym chcia?bym, ?eby po?wi?cili jak najwi?cej czasu. W Arkham City uda?o si? im zrobi? naprawd? dobrze Jokera, Freeze'a, Pingwina, Ra'sa, Riddlera i po cz??ci Hugo Strange'a, wi?c tyle postaci mo?na spokojnie dobrze przedstawi?... reszta to b?dzie tylko niepotrzebny dodatek do g?ównej fabu?y i je?li w AO to b?d? mniej znani wrogowie to nie mia?bym nic przeciwko.

Post Merge: 13 Październik  2013, 11:40:17

Jak chcecie to macie zwiastun. Ogl?dajcie póki nie usun?:
Arkham Origins Electrocutioner

Adriann

Kim jest ta nowa postać Bo niewiele zrozumiałem z tego szumu. Jakiś..Electrocutioner..ale co to za postać,pierwsze słyszę o nim

LelekPL

Tak na przyszłość to: www.google.pl Podobno tam można znaleźć sporo informacji o nim.

A tutaj masz podstawy:
http://batman.wikia.com/wiki/Electrocutioner_(Lester_Buchinsky)

Anonimowy Grzybiarz

Ka?dy kto niepokoi? si? brakiem Marka Hamilla w Arkham Origins mo?e chyba spa? spokojnie:
Batman: Arkham Origins - Troy Baker reading Joker's monologue from "The Killing Joke"

Troy Baker daje rad?!

LelekPL

Mogłeś równie dobrze napisać "każdy kto marudził, że to nie będzie Hamill i Conroy". Kiedy ludzie się nauczą, żeby nie oceniać niczego zanim się tego nie obaczy albo nie usłyszy? Zarówno Troy, jak i Roger brzmią świetnie póki co, i jestem bardzo zadowolony z ich przyjęcia po zwiastunach. Zarówno Batman, jak i Joker to znacznie więcej niż tylko dwóch aktorów. To blisko 75 lat tradycji i różnych podejść. Hamill to nie Joker, Conroy to nie Batman, zawsze znajdzie się aktor który potrafi to zagrać równie dobrze, albo po prostu inaczej ale również świetnie.

Nightrain

Cytat: LelekPL w 13 Październik  2013, 18:01:02Kiedy ludzie się nauczą, żeby nie oceniać niczego zanim się tego nie obaczy albo nie usłyszy?
Nigdy? Teraz jest tak z Benem Affleckiem przecież. Osobiście jestem pełen wiary w ten projekt, ale nie mam wystarczającej mocy do zwalczenia uprzedzeń wszystkich batfanów-internautów. Dla takich ludzi to chyba nawet lepiej kiedy projekt okazuje się być dobry. Sam chciałbym doznawać takiego zaskoczenia :>

Troy jest świetny, na prawdę.

Valar Morghulis

Bless

Fajnie fajnie, że w końcu jakieś nowości ale nie będę ukrywać że liczyłem na coś więcej heh. Co do nowego assasina to przyznam się bez bicia, że nie znam typa ale już poczytałem na jego temat i w sumie Not Bad ale też bez szału, wszystko w rękach twórców jak go przedstawią  ;). Nie pozostaje nic jak czekać a do premiery już naprawdę corazzzzzzzz bliżej !

LelekPL

Informacja taka na stronie głównej, że aż się potem zlałem... całe szczęście w Polsce dostaniemy je na czas :D

Swoją drogą wiadomo coś czemu akurat Polski to przesunięcie nie dotyczy? Czyżby cofali dubbingowane wersje gry albo coś takiego?

daniello32

#191
Jak ktoś nie jest uczulony na spoilery, to w sieci są już pierwsze prawie 2 godziny (!!) rozgrywki:

raven1233

Musze... czekać.... nie.....spoilery....arghhh....piątek....wieczór.....

Bless

#193
AAaaaaa ! Dostałem dziś swoją grę ! Time to install !

Tiaaa heh to żem się rozpędził z tym graniem :D hehe przecież dopiero jutro da sie to dopiero uruchomić lol :/

Ps : nie znam się kompletnie na steamie i teraz moje pytanie brzmi co to jest preload ? bo właśnie robię to z B:AO i co to oznacza ? że już ściągam całą grę i jutro od kopa ją uruchomię czy jak bo nie jarzę ?

raven1233

Preload to łopatologicznie pobranie zakodowanych plików gry, które są odblokowywane w dniu premiery. AO to 16gb a premiera za 6h północ naszego czasu. Szykuje się dłuuuuga noc.