Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o komiksy

Zaczęty przez Max, 13 Lipiec 2009, 22:39:19

Mathes

To znaczy zna, ale nie może sobie jej przygnieć, czyli wszyscy łącznie z nim mają amnezję :]

heros65

Czy ktoś zna tytuł TM-Semic gdzie Spider-Man walczył z Punisherem.

Mel


Detective

CytatCzy ktoś zna tytuł TM-Semic gdzie Spider-Man walczył z Punisherem

W oryginalnym wydaniu Spider-man wystąpił aż w czterech numerach "Punisher: War Journal". Pierwszy sytęp miał w dwu-częściowej historii Blind Faith i Headlines, na łamach "P:WJ" #13, #14, w 1990 r. W drugim gościnnym występie, pojawił się w numerach #67 i #68 w hisoriach Nailed i Bad Turn, w roku 1994. Nie wiem jak to było wydane w Polsce przez "TM-Semic", ale oryginalnie jest tak jak ja napisałem. Osobiście raczej polecam ci wydanie oryginalne angielskie niż Polską wersję.


heros65

Gdy oszczędzę i zakupie komiks z eSem secret origin to na pewno z korzystam.Dzięki:)

titania

przepraszam ,ze nie na temat, ale jak mozna przeczytac pierwsze czesci i te stare, ktorych juz sie nie kupi batmana? jakos w internecie jest strona online czy cos?

kelen

Mowisz o polskich czy oryginalnych? Wiekszosc oryginalnych jest dostepna w roznych zbiorach, ktore sa caly czas wydawane.

titania

wole orginalne. trudno jest trafic na nie teraz i szukam w internecie - i raczej nic nie ma... 1 numer mozna znalezc wszedzie - trudniej o nastepne... ;(

kelen


Roy_v_beck

nie wiem czy linki można podawać ale na Komics-live jest wszystko ze starych serii z Batmanem, z czego 90% linków jest aktywnych.

titania

czy w polsce da sie skads zamawiac nowe czesci komiksow??? nie po polsku, moga byc po angielsku ale tak zeby kupywac je w polsce

ps.: jest jakas nowa seria jakichkolwiek komiksow ktore warto czytac??? tak zeby nie bylo problemu z szukaniem starych serii ;)

Donald



titania

bardziej sklaniam sie ku dc

Cowboy

A może Moderator ustawiłbym by ten temat jako "przyklejony"?
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."