Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

Kwiatek

Projekt Marvel Anime w który skład wchodziły seriale: Iron Man, Wolverine, X-Men, Blade spowodował mieszane uczucia u widzów i fanów komiksu.
Myślano że Marvel zrezygnował już z tego pomysłu, ale okazało że ktoś jeszcze wierzy w ten projekt.
Ogłoszono powstanie pierwszego  filmu  Marvel Anime którego bohaterem będzie Iron Man.

Iron Man: Rise of Technovore
Iron Man: Rise of Technovore Trailer 1

Mikoto

Grafika mnie zmiażdżyła. Dosłownie. To wygląda dokładnie tak samo jak Death Note. Szkoda, że to nie serial, ale film też może być. To będzie leciało w kinach czy to produkcja od razu na DVD? Jeśli to drugie to może z tego wyjść produkcja bardziej dla starszych odbiorców vide filmy DC. Miejmy nadzieje. A już powoli zaczynałem tracić nadzieje. Ostatnio Marvel celował z animacjami w młodszych (Ultimate Spider-man). Bałem się, że już nawet nie powstanie nic w takim tonie jak Spectacular Pająk, a tu proszę!

Nagi Wonrz

Strasznie słaby ten trailer, nawet Warner Premiere ma lepsze. W projekt jednak wierzę, mam nadzieję że wyjdzie coś na miarę The Dark Knight Returns, nawet kreska podobna.

Mikoto

Pamiętajmy, że The Dark Knight Returns powstało na bazie świetnego komiksu. A ten film to zapewne zlepek wielu motywów z różnych komiksów plus na pewno najbardziej postawią na akcję. Tak dobrze jak w TDKR to raczej nie będzie. Chyba, żeby film się opierał na jakimś jednym dobrym komiksie np. Deamon in Bottle (czyli tym co ukazuje zmagania Starka z alkoholem).

Kwiatek

CytatTo b?dzie lecia?o w kinach czy to produkcja od razu na DVD?

Iron Man: Rise of Technovore jest tworzony od razu na rynek DVD.
G?ówn? o?i? fabu?y b?dzie konfrontacja mi?dzy Tony Starkiem a Ezekielem Stanem.
Gdy Stane wrabia Starka w atak terorystyczny, Iron Man mu?i unika? po??igu S.H.I.E.L.D. i udowodni? swoj? niewino??.

CytatSzkoda, ?e to nie serial, ale film te? mo?e by?.   

Opening serialu Iron Man Anime, serial liczy 13 odcinków.
Iron Man Anime (Series) Opening

Drugim filmem animowanym na DVD w którym pojawi si? Iron Man to Iron Man & Hulk: Heroes United.
Film ma by? miksem animacji komputerowej z klasyczn?.
Bruce Banner i Tony Stark musz? po??czy? si?y ?eby pokona? przeciwnika Hulka o imieniu Zzax.
Adrian Pasdar (Heroes, Marvel Anime: Iron Man) pod?o?y g?os Iron Manowi, Fred Tatasciore (Avengers: Earth's Mightiest Heroes) pod?o?y g?os Hulkowi.
Marvel's Iron Man & Hulk: Heroes United Trailer 1
?ród?o http://spinoff.comicbookresources.com/2012/10/14/nycc-trailers-for-hulk-iron-man-and-iron-man-rise-of-technovore/

Rado

Do końca tego weekendu Atom Comics sprzedaje niektóre anglojęzyczne albumy z tej kolekcji Hatchette. Atrakcyjne ceny jak na komiks w twardej okładce, no i jest kilka ciekawych pozycji. Ja zamówiłem "Marvels" i "Born Again".

http://www.atomcomics.pl/pl/n/16

BlackBat

Uwielbiam MAD House od strony graficzno-technicznej, muzycznie te? s? ?wietni. Mam nadziej?, ?e to anime b?dzie porz?dne pod wzgl?dem fabularnym, to studio nie zawsze sobie z tym radzi. Podobaj? mi si? projekty Hawkeye'a i Tony'ego, je?li b?dzie to tak udane jak ich Devil May Cry to nie powiem, b?d? bardzo szcz??liwa :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kwiatek

Jak fan serialu animowanego Phineas and Ferb nie mogę się doczekać lata 2013.
Wtedy będzie miał swoją premiere pierwszy animowany crossover pomiędzy postaćiami z świata Disneya i Marvela.
Phineas and Ferb: Mission Marvel Preview


Ćiekawe czy po wykupieniu przez Disneya marki Star Wars doczekamy śię podobnego crossovera z postaćiami z tego świata.

kelen

Tez się tego nie mogę doczekać. Może do tego czasu w końcu nadrobię wszystkie zaległe odcinki.

Altair

Jak my?licie, kto b?dzie nowym Spider-Manem po ASM #700? Pono? ma by? to mroczniejsza posta?, cho? Peter dalej b?dzie w komiksie. By?y przecieki, ?e b?dzie to Miguel O'Hara, ale okaza?y si? by? fa?szywe. Teraz podejrzenia padaj? na Kaine'a lub Bena tj. klony. Powsta?a te? teoria, ?e Dok Ock znajdzie sposób by wej?? w cia?o Petera i je kontrolowa?, ale wydaje mi si? to teoria mocno naci?gana. W ko?cu ma by? to seria kompletnie po?wi?cona nowemu Paj?kowi. Podejrzewam, ?e znowu namiesza Mefisto i Peter zrzeknie si? mocy, bo b?dzie chcia? po tym co si? stanie (podejrzewam ujawnienie to?samo?ci) wie?? spokojne ?ycie. Co my?licie?

Rado

Ta teoria z Octopusem faktyczne naciągana.

Kto wie? To może być jeden z klonów, albo ktoś zupełnie nowy, kto dopiero wkracza na scenę. Z tym całym odnowieniem pająka może być z dużej chmury mały deszcz.

A propos numeru 700, to dwa warianty okładki:

Fajne uczczenie wszystkich (chyba) twórców którzy pracowali nad tytułem



I wariant drugi, totalny czad jak dla mnie



I jeszcze przy okazji o pewnym eventcie w Marvelu zatytułowanym MINIMUM CARNAGE. Scarlet Spider i Venom vs Carnage. Nie wiem co tam Cletus znowu wyczynia, nie mogłem znaleźć jakiś szczegółowych informacji, ale wygląda na to że będzie mógł się jakoś duplikować, heh.


Altair

Z tego co wiem to chyba w tym evencie ktoś robi armię symbiontów. :)

kelen

Do sieci wyciekł już Amazing Spider-Man 698, który pokazuje kto będzie nowym Spider-Manem.
Dobrze, że nie jestem jakoś przywiązany do tej serii, bo bym miał na prawdę skrajne odczucia.
Spoiler
Teoria z zamianą ciał Ocka i Petera była słuszna.
[Zamknij]

Altair

Właśnie miałem dać link do tego obrazka... Wątpię, aby Spider-Manem w nowej serii mial być ten jegomość. Zakończenie podejzewam ze bedzie zaskakujace i być może Pete po tym wszystkim zrezygnuje z bycia pająkiem.

XIII

#134
Tom I kolekcji Marvela zakupiony , mimo że mam tą historię z fun media i DK , to za 15 zł pozwoliłem zrobić se upragade dla plakatu , dodatków które bardzo lubię i oczywiście dla exclusivu. W moim małym mieście I tom był w ilości 2 egzemplarzy w kiosku i 4 w sklepie osiedlowy,. Kupienie w kkiosku komiksu Marvela to dzisiaj metafizyczne przeżycie.