Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Mihcim

A dla mnie fajną: )

Ahhh Left 4 Dead 2 demo wyszło dziś: ) Sorka za offtop musiałem : )

Twist!

Właśnie ukończyłem Batman Arkham Asylum, i jest to bezwarunkowo najlepsza gra z Batmanem, a nawet śmiem twierdzić że to najlepsza gra na powdstawie komiksów. Świetna grafika, niesamowite misje, i fenomenalna lokacja - Arkham. Świetnie zrobiona postać Jokera, również wyjątkowo przypadła mi do gustu "Pani doktor Harley" (pasowała by u boku Jokera w kontynuacji The Dark Knight nawiasem mówiąc), i oczywiście Bane. Bardzo podobały mi się zagadki. Liczę na sequel, i mam nadzieje że tym razem Batman wyjdzie do miasta koszmarów, czyli Gotham, i dane nam będzie zobaczyć kolejnych łotrów których nie spotkaliśmy w pierwszej części.

Mihcim

Wyjdzie do Miasta Gotham tylko po to zeby przypadkiem zabic kilku przechodniow : )

Altair

Mihcim to jeszcze nic,ja mam juz preordera na AC 2! :P apropo offtopu i gierek

Mihcim

Spadaj! ja to mam dylemat!
AC2
Left 4 Dead 2
czy moze
Modern Warfare 2?!?!

Mac12

To zależy co lubisz. Modern Warfare 2 jest grą bardziej filmową i single palyer można przejść w około 6 godz. Jeśli kupujesz tylko dla kampanii to ci się nie opłaca. A i jeszcze jest special cops. AC 2 jest bardziej grą zręcznościową ( że tak powiem ) i skupia się na fabule.
left 4 dead 2 to też fajna gra bo grałem w demo ale tam jest krwawa rzeź (nie)winiątek i tyle. Jeśli wolisz grać z innymi to polecam MW 2, Jeśli chcesz zabijać tylko zombiaki to L4D 2, a jeśli chcesz być assasynem za czasów leonarda da vinci to kup to. Ja tam kupuję MW 2, bo może być dużo frajdy

Mihcim

No właśnie o to chodzi że na początku miałem kupić Left 4 dead 2 bo jedynke pokochałem !
Ale jak teraz widze Gameplaye z Moderna i kurde piękność Assassins Creeda 2 ja już nie wiem ; (

Mac12

A jaki gatunek gier lubisz najbardziej?

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

No właśnie z obowiązku muszę Was przywołać do "Ziemi",a mianowicie zaprosić do tematu "gry" ;) Warto wejść i porozmawiać,bo listopad-grudzień to miesiąc pełny w nowe tytuły :)

heros65

Mam takie głupie pytanie czy jeżeli ktoś ma xboxa 360 bez live to gra mu wejdzie?  ???

Crane



Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

heros65

Thanks. :D
Posted on: 14 Listopad  2009, 16:47:38

 I jeszcze jedno pytanko.Czy ktoś zna wymagania gry na xboxa?Bo nigdzie nie mogłem znaleźć.

kelen

A jakie moze miec wymagania gra na konsole poza posiadaniem konsoli z podstawowym wyposazeniem?

Altair

Miejsce na karcie pamięci w przypadku Xbox Arcade... ::)
Posted on: 14 Listopad  2009, 21:40:29

 Ale IMO pytanie herosa jest głupie :P